De Loet, fijn voor bewoners en voor medewerkers KORTING UITKIJKPOST 21 OKTOBER 2020 'Werken in zo'n mooi huis, daar ben ik trots op. Het gebouw is nieuw, heeft een open sfeer het is een genot om hier te werken. De bewo ners zijn tevreden, de medewerkers zeer bevlogen en we hebben veel verbinding met de inwoners en ondernemers van Heiloo.' Locatiemanager Caroline Lalieu werkt sinds kort in woonzorg centrum De Loet en is blij met haar nieuwe functie, de medewerkers en de bewoners. Maar er zijn meer medewerkers nodig. 'Waar we grote behoefte aan hebben is Helpenden en VIG'ers. En als die bij ons komen werken, dan worden zij in een team ontvangen waar saamhorigheid heerst, iedereen een groot hart voor de zorg heeft en trots op het werk is.' Nicolet Hendriks, verpleegkundige in De Loet en al langer werkzaam bij ViVal, beaamt dit. 'Er wordt hard gewerkt en we steunen elkaar door dik en dun. Naast dat nieuwe medewer kers betrokken en gezellige collega's zullen hebben, ontmoeten zij een diversiteit aan bewoners. We hebben bewoners met somatische klachten en met dementie. Je kunt je voorkeur uitspreken, hier houden we rekening mee. Je liefde voor het vak is zeker uit te diepen! En binnenkort starten we met een nieuwe invulling van diensten - van 8.30 tot 14.30 uur. Dat is toch heel mooi voorwerkende moeders!' De binding met Heiloo is groot. Dat uit zich in de vele vrijwilligers die het de bewoners en medewerkers zo aangenaam mogelijk maken. 'Laatst hebben we een Franse week georga niseerd, heel gezellig, en dat kon al leen plaatsvinden met ondersteuning van vrijwilligers. Ook komt de visboer wekelijks langs, en soms brengt de ijsboer ijsjes. Er heerst in De Loet nog een echt dorpsge- voel. Fijn voor de bewoners en voor medewerkers.' Kwaliteit van leven ViVa! Zorggroep Wil jij een dagdeel meelopen met Nicolet in De Loet? Neem dan contact op met Caroline Lalieu, via C.Lalieu@vivazorggroep.nl of bel 06 - 205 827 82. Of stuur direct je sollicitatie naar solliciteren@vivazorggroep.nl li vera De actie is geldig van 23 oktober t/m 8 november 2020 en geldt op alle BH's van alle merken, alle combinaties mogelijk. De korting wordt verrekend over de goedkoopste BH. De korting geldt niet op reeds afgeprijsde artikelen of in combinatie met andere aanbiedingen of acties. De korting is niet geldig met terugwerkende kracht.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 12