Pannatoernooi eindigt in spannende finale Red jezelf brevetten Zwembad Loos Opbrengst collecte Nederlandse Brandwonden Stichting. 21 I 'Ui» Herfstfoto met Heiloofr tintje UITKIJKPOST 2 1 OKTOBER 2020 Het was een spannende finale. Foto: aangeleverd HEILOO - Op donderdag 15 oktober heeft Lucas Masclee de finale van het pannatoernooi gewonnen. In een spannende finale versloeg hij Adhanom Berhane Tekle. Elias Freseney behaalde de derde plaats. Als vervolg op het Panna Zomertoernooi organiseerden de buurtsportcoaches en jongeren werkers van Heiloo weer een pan natoernooi voor jongeren van 10-14 jaar in Sporthal Het Vennewater. Er deden maar liefst 27 jongeren mee die eerst vol enthousiasme aan de slag gingen met de clinics. Pannavoetballer Hendrik Ploegaert gaf weer een technische clinic om de skills te verbeteren. Daarnaast werd er deze keer gekozen voor een voetbalvariant, namelijk banken- en pylonvoetbal. Buurtsportcoach Kim: "Het is leuk om te zien dat we steeds vaker dezelfde jongeren zien deelnemen aan onze activiteiten. We bouwen hiermee ook een band met ze op en we zien dat ze in hun enthousiasme weer andere vrienden meenemen." De buurtsportcoaches van Holland Sport en jongerenwerkers van Jongerenwerk Heiloo organi seren regelmatig (sportactiviteiten voor jongeren. Volg ze op Facebook en Instagram (@buurtsportcoach- heiloo/@j ongerenwerkermaarten) om op de hoogte te blijven van aan komende activiteiten! HEILOO - Afgelopen weken werd er op verschillende momenten afgezwommen voor het Eed jezelf brevet van Zwembad Loos. Het waren klei ne groepjes, allemaal zonder ouders i.v.m. Covid-19. Alles was anders maar dat drukte de pret niet bij de de kinderen. De juffen maakten er één groot feest van. Alle kindjes, van harte gefeliciteerd namens de juffen van Zwembad Loos Groep 1: Baryal Lmar, Freek Hoogland, Toby Bisselink, Jasmijn van Weel, Siem Zonneveld, Saar de Groot, Dylan Bril, Esmee Bulder, Alexander Schermerhom en Quin van de Peet Groep 2: Benjamin Winkel, Finn Winkel, Teun Smit, Kick Winter, Leah van Wielink, Luca Koppes, Rune van Roon, Luka Stam en Sebastiaan Komen Groep 3: Twan Kreiter, Lot Weyer, Sofie Wolven, Olivia van der Leer, Foss van de Pas, Indy van Son, Summer Zwanenberg, Liza van Velzen, Stella-Nova van Dijk, Dylan van Egmond, Teun Winder en Warda Heindawy Groep 4: Gabor de Jong, Nout Bent, Leonore de Bruin, Laura Bechthold, Laure Verduin, Nanou Meyer, Jurre v.d. Hoek en Gijs Visser Groep 5: Sudi Said Jamel, Aitana Eisma, Elisa Dekker, Maud Adema, Emma Stoop, Sumaya Said Jamal, Feije de Groot, Sjoerd de Groot, Bjom van Straaten en Izza van Steenis HEILOO - Dit jaar 2020 heb ben we ondanks het feit dat we in een tijd leven waar het coro navirus de overhand heeft toch een mooi bedrag via de collecte op kunnen halen. De opbrengst in de bussen is dit jaar zelfs meer dan het vorig jaar, name lijk 6567,09. De opbrengst van de QR code op de bus is zelfs 505,45 euro. Van de mensen die via de aange boden kaartjes de QR-code hebben gescand, hebben wij geen inzicht in de opbrengst. Dat bedrag gaat rechtstreeks naar de Brandwonden Stichting. Hartelijk bedankt iedereen die heeft gedoneerd en ook alle mensen die meerdere avonden hebben gelo pen, ondanks dat het weer niet altijd super was. Helaas komen we altijd collec tanten tekort omdat mensen door omstandigheden niet kunnen lopen of moeten stoppen. Als u een volgende keer wilt col lecteren, kunt u contact opnemen met de Brandwonden Stichting, bel naar 0251-275555 of neem con tact op met Martin Vogelsangs via maitin.j.g@kpnplanet.nl of bel: 06-44568785 072-5338645. Alvast bedankt voor uw aamnel- ding HEILOO - In deze tijd van het jaar zijn de mooiste paddenstoelen te zien. De redactie van Uitkijkpost ontvangt dan ook regelmatig mooie foto's van paddenstoelen. Fokje IJpinga maakte deze mooie foto van paddenstoelen in het gras, met op de achtergrond de Cultuurkoepel. Een prachtige herfstfoto met een Heilooër tintje. Foto: Fokje IJpinga Groep 1 Groep 3, Groep 4. Groep 5 Groep 2

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 21