Snel, eenvoudig en een goede prijs Nu verlengde peuter- opvang op Benedictus Lezing over grondlegger VN in bibliotheek Adverteer op onze contact pagina en verschijn 2 keer per maand in de krant INGEZONDEN BRIEVEN Bereikbaarheid gemeentehuis... Over Jan Bellekom's ergernis INGEZONDEN BRIEF Van de bak af voor meer info: verkoop@uitkijkpost.nl UITKIJKPOST 2 1 OKTOBER 2020 Omdat de kruising Vennewatersweg-Westerweg niet bepaald overzichtelijk is en het onwenselijk lijkt het beperkte zicht watje vanaf DekaTuin op de kruising hebt nog verder te beperken door het ophangen van reclame borden, heb ik maandag 28 september het gemeentehuis gebeld om o.a. dit onder de aandacht te brengen. Eindeloos wachten, meerdere keren geprobeerd, maar niemand aan de lijn gekregen. De volgende dag: idem. Woensdag lukte het wel, maar degene die er over ging was er die dag niet, en we spraken af dat ik de volgende dag zou worden teruggebeld. Dat gebeurde niet, dus vrijdag 2 oktober maar eens geprobeerd met een e-mail. Dat leverde geen enkele respons op, dus een week later, op zaterdag 10 oktober, nog maar eens geprobeerd. Deze keer reageerde de gemeente ver rassend snel, want al op maandag 12 oktober ontving ik: Geachte heen' Schaap, Wij hebben uw mail ontvangen, geregistreerd onder nummer 2020 6308 en doorgestuurd naar de afdeling die uw mail verder gaat behandelen. U ontvangt zo spoedig mogelijk bericht, Met. vriendelijke groet, beheerder info@heiloo.nl Daar bleef het bij, maar ik heb er alle vertrouwen in dat het spoedig gere geld is... Theo Schaap I miiiiwB»» jj™* Door het reclamebord is het zicht beperkt. Foto: Theo Schaap Zeer verbaasd ben ik over het feit dat Theater de Beun kennelijk als belang rijker wordt gezien dan de Cultuurkoepel. De Cultuurkoepel is een multi functionele zaal die nu al tot de betere theaters/concertzalen in deze regio behoort. Denk aan de sfeervolle ruimte, akoestiek, geluidstechniek, belich ting, enz. en de prima organisatie! De lovende reacties van musici en arties ten spreken bovendien boekdelen. Een blik op de programmering leert: hier is wel degelijk sprake van gevarieerde, hoogstaande cultuur en een meer waarde voor Heiloo en omgeving. Als je dan weet dat er uitstekend corona- proof werd gewerkt, zonder enige wanklank, is het mij een raadsel waarom hier geen ontheffing is verleend! Ja, ik begrijp Jan Bellekom's ergernis... Gelukkig kun je gemaakte fouten ook weer herstellen! Geen misverstanden overigens, ook Theater de Beun hoort bij Heiloo. Erik Nap DEZE WEEK: 75 JAAR VERENIGDE NATIES! Maand van de Geschiedenis: Oost/West Donderdag 29 oktober 2020,19.30 uur Lezing door Monica Bouman Een van de grondleggers van de wereldorganisatie en het VN-gedachtengoed is Dag Hammarskjöld (1905-1961). Wat waren zijn leidende waarden en motieven? Als VN secretaris-generaal en schrijver van het geestelijk dagboek 'Merkstenen' zijn zijn inzichten en initiatie ven nog altijd actueel. Reserveren: www.eventbrite.nl/e/ tickets-75-jaar-verenigde-naties-122553720477 Locatie: Bibliotheek Heiloo Toegang: 5,00 Aanvang: 19.30 uur Caravan verkopen? Via handelsonderneming Dick Molenaar verkoop je eenvoudig je caravan. Foto: aangeleverd REGIO - De vakanties zitten erop. Misschien heb je bedacht dat je je caravan wilt verkopen? Maar hoe pak je dat aan? Als je een nieuwe caravan koopt is inruil een goede optie. Maar als je alleen een caravan wilt verkopen is het nog best lastig om dit goed te doen. Waar zet je hem te koop? Wat viaag je ervoor? En is het wel betrouwbaar? Marktplaats is een mogelijkheid, maar je loopt wel het risico dat je door Jan en alle man wordt gebeld en belaagd. Een betere mogelijkheid is je caravan te verkopen via een tussenhande laar, zoals Handelsonderneming Dick Molenaar in Alkmaar. Deze tussenpersoon regelt alles voor je. Je krijgt een eerlijke prijs voor je caravan, de administratie wordt geregeld (overschrijving) en de caravan wordt keurig bij je thuis opgehaald. Kortom, makkelijk en eenvoudig. Goed geregeld dus. Wil je ook je caravan verkopen? Doe het via Handelsonderneming Dick Molenaar: 06-57778094. HEILOO - In de Uitkijkpost van 5 augustus 2020 staat een artikel over o.a. de pmd-rolcontainer op de rouwpagina. Ik dacht: deze wordt ten grave gebracht. Echter, twee weken geleden kregen we een brief van de gemeente over de nieuwe rolcontainers, die een week later kwamen. Wat moet dit allemaal niet kosten. Een aanzienlijk aantal gemeenten stopt met het geschei den inzamelen van pmd en dit alles gaat in de grijze container. De ver werkers van het afval zeggen dat zij beter kunnen scheiden dan wij bij de bron. Ik ben benieuwd wanneer de gemeente de oranje rolcontainer komt ophalen. Rob Bastiaanse De kinderen spelen en leren in een gezellige sfeer. Foto: HEILOO - Sinds 19 oktober is Peuteropvang Pino vier dagen per week geopend van 8.30 tot 14.30 uur en sluit hiermee fijn aan op de schooltijden. Dat scheelt een hoop heen-en-weren voor het ophalen van de kinde ren. Peuteropvang Pino maakt onderdeel uit van Kindcentrum Benedictus en is bedoeld voor kin deren van 2 tot 4 jaar. De kinderen spelen, leren en doen ervaringen op in een gezellige sfeer. Pino is ook een VE-locatie. Dit betekent dat er extra aandacht is voor kinderen met een taalachterstand. Kindcentrum Benedictus ligt in een groene, rustige omgeving. Onze grondhouding is open en toegan kelijk en wij willen de kinderen het beste bieden, ze hun talenten laten ontdekken. En daar hebben ze tij dens de verlengde peuteropvang alle gelegenheid toe! In ons Kindcentrum werken pro fessionals samen om de ontwikke ling van een kind goed en positief te stimuleren - voor, tijdens en na onderwijstijd. Transparantie is ken merkend voor onze aanpak. Kom kijken en ervaar hoe onder wijs en opvang in de praktijk samen gaan! Onze deur staat open!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 7