lét#- 'tky REIZEN MOOI PARFUMERIE D- 24 oktober Halloween in t www.tloo-winkelcentrum.nl UITKIJKPOST 2 1 OKTOBER 2020 LOO Het team van MOOI parfumerie bestaat uit acht cosmetica-adviseuses en twee schoonheidsspecialistes, opgeteld hebben de dames bijna 150 jaar kennis van de cosmeticabranche. Elf jaar geleden vestigden zij zich in 't Loo, bedrijfsleid ster Rianne Hofman is erbij vanaf dag één. "Ons streven is om onze klanten nog mooier te maken met onze producten en door onze adviezen", aldus Rianne. Alles op beautygebied onder één dak Sinds vorig jaar versterkt Sonja van Burgsteden Rianne als assistent-bedrijfsleid ster, zij blijken een gouden team. Ze besloten de winkel een modernere look and feel te geven en het assortiment uit te breiden. De huidverzorging en make-up van Pixi werd toegevoegd: een populair merk onder de jeugd met o.a. prachtige oogschaduwpaletten, ook de prijswinnende glowtonic is niet aan te slepen. De selftan producten van Mare Inbane werden toegevoegd en ook de haarverzor- gingsproducten van REF: "Nu vind je alles op beautygebied onder één dak", aldus Sonja. De reiswereld is een van de branches die hard getroffen is door de coronacri sis. Toch zitten de reisspecialistes van D-reizen niet bij de pakken neer: "We kijken naar bestemmingen die wel kunnen zoals bijvoorbeeld Italië, Portugal en Curasao. Ook hopen we dat de Canarische Eilanden binnenkort opengaan", zo vertelt reisadviseur Renate. Vouchers en omboekingen "Mocht je onverhoopt niet naar je bestemming kunnen afreizen dan ontvang je een voucher. Uiteraard begeleiden we dit proces voor onze klanten. We zijn al druk bezig geweest met annuleringen en omboekingen", zo vult Patricia aan. Ze hielpen zelfs mensen die direct via internet een reis geboekt hadden en door de bomen het bos niet meer zagen. "Dit doen we graag, maar ik adviseer dan wel om volgende keer een ons reisbureau in te schakelen voor het boeken van je vakantie", aldus Renate. Samen de hele wereld gezien Sinds 1 juli 2020 staat er D-reizen op de gevel van het voormalige Zonvaart reisbureau. Op de vernieuwde website kan je wegdromen bij prachtige bestem mingen die je gelijk kunt boeken. "De kennis en service zijn natuurlijk gebleven", zo benadrukt Renate. Alle vier reisadviseuses zitten meer dan twintig jaar in het vak. Door de overname hebben ze er bijna 1200 collega's bijgekregen. Samen hebben zij de hele wereld gezien en kunnen zij u uit persoonlijke ervaring het beste reisadvies geven. Uniek bij MOOI Viktor Rolf werd toegevoegd aan het uitgebreide geurenassortiment en zo ook de geuren van Escentric Molecules die zich op iedere huid anders ontwikke len. De parfums zijn excentriek, minimalistisch en verfijnd. Heel bijzonder en in de regio alleen verkrijgbaar bij MOOI Heiloo, leuk om cadeau te geven tijdens de feestdagen. U kunt uw producten voor de feestdagen overigens coronaproof via de mail (komenheiloo@mooi.nl) bestellen. Wekelijks kunt u bij MOOI kennismaken met twee sterproduc ten: dit kunnen geuren, huidverzorging of make-upproducten zijn waarop u 40% korting ontvangt. De aanbiedingen worden alleen in de winkel kenbaar gemaakt, dus loop gewoon even binnen als u nieuwsgierig bent. De dames kijken altijd met een 'reisbureaubril' naar iedere bestemming waar zij zelf komen. Renate is bijvoorbeeld enthousiast over Sri Lanka, ze noemen het land ook wel 'klein Azië' vanwege de diversiteit. Maar ze is ook gek op cruises: "Je komt iedere dag op een andere plek en hoeft maar één keer je koffer uit te pakken", glimlacht ze. Wegdromen en boeken Destinations Travel is de verre reizen specia list van D-Reizen, zij verzorgen individuele rondreizen wereldwijd. De brochure, die u gewoon kunt ophalen in winkelcentrum 't Loo, brengt u al in vakantiesfeer: in gedachten reist u door Thailand, Japan, Amerika, Australië en na de corona kunt u uw droom waarmaken. Wegdromen en boeken kan via: www.d-reizen.nl of volg @dreizenheiloo op Facebook. Sensai cosmetic: voor een zijdezachte huid Een ander product dat het team binnenhaalde zijn de huidverbeteringsproducten en make-up van het merk Sensai, gemaakt van hoogwaardige Koishimaru zijde. Het merk ontstond in een katoenfabriek rond het jaar 1887 waar de dames die er zijde verwerkten prachtige glanzende handen hadden. Zo ontstond het idee om zijde toe te voegen aan de cosmeticaproducten. U kunt nu een Sensai kennismakingsbehan deling boeken in de Beautysalon voor 49,50. De behan deling bestaat uit een dubbele reiniging inclu sief peeling, dubbele hydratatie, oogmassage en handtreatment. SPOOKY GRIEZELTREIN: Durf jij in deze griezelige kinder- trein te stappen? De totaal versier de Spooky Griezeltrein rijdt door het centrum. Alle kinderen mogen instappen en een ritje maken. WORKSHOP POMPOEN UITHOLLEN: Wat is er leuker dan je eigen pompoen uithollen en hier mooie vormen en figuren van maken? Kinderen zijn onder begeleiding van hun ouders van harte welkom.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 8