\téf' ASAARI KORTIN Stress, druk hoofd, somber? Krijg meer energie en rust door Mindfulness coaching We hebben het momenteel niet ge makkelijk. Deze tijd vergt veel aanpas singen op bijna alle leefgebieden en daarbij is het niet zeker hoe lang deze situatie nog zal duren. Gevoelens van onzekerheid en onveiligheid kunnen voor stress, somberheid en gepieker zorgen. In een mindfulnesstraining leer je hier beter mee om te gaan en ver groot je je veerkracht. Mirjam Asaari en Mindfulness De training mindfulness die Mirjam geeft is de training Mindfulness Based Stress Reduction (MBSR). Mirjam werkt al lang in het onderwijs als docent, trainer en coach. Ook in het onderwijs is het van belang om met werkdruk en stress om te kunnen gaan. Mindfulness heeft haar daar goed bij geholpen, omdat de beoefening goed geïntegreerd kan worden in het dagelijks leven en ook op de werkvloer. Praktische zaken De training wordt gegeven op de vrijdag avond in een grote sfeervolle yogastudio met vloerverwarming in Limmen, op de grens met Heiloo. De training bestaat uit 8 bijeenkomsten van 2,5 uur en een stilte dag. Er wordt getraind volgens de richt lijnen van het RIVM in een klein groepje met voldoende afstand en een goede ventilatie. De training MBSR kan mogelijk gedeeltelijk vergoed worden door de ziektekostenver zekeraar. Voor meer informatie neemt u contact op via 06-51043846. Start 8-weekse training in jan. 2021 Introductie workshops in nov-dec 2020 Grens Heiloo-Limmen, Schipperslaan 4 Volgens richtlijnen RIVM Info en aanmelden Mirjam Asaari: www.asaaricoaching.nl, 06-51043846 Trainer categorie-1 en aangesloten bij hetVMBN De actie is geldig van 23 oktober t/m 8 november 2020 en geldt op alle BH's van alle merken, alle combinaties mogelijk. De korting wordt verrekend over de goedkoopste BH. De korting geldt niet op reeds afgeprijsde artikelen of in combinatie met andere aanbiedingen of acties. De korting is niet geldig met terugwerkende kracht.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 10