r Heiloo contact 13 HEILOO j alleen samen krijgen we corona ondercontrole GEMEENTE Raad en (raads)commissies Mededelingen Openingstijden Handhaving Welzijn Verkeer Bouwen en wonen UITKIJKPOST 4 NOVEMBER 2020 nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Vergadering gemeenteraad De gemeenteraad vergadert maandag 9 november om 20.00 uur. De verga dering vindt niet plaats in het gemeen tehuis, maar zal in principe digitaal plaatsvinden. Dit om redenen van volksgezondheid. Raadsvergadering virtueel bijwonen of terugkijken? U kunt de vergaderingen van de gemeenteraad volgen of terugkijken d.m.v. een livestream via de verga derkalender op de website van Heiloo https://www.heiloo.nl/raad-en-college en via BEAT TV. Virtueel inspreken? Het is zoals gewoonlijk ook mogelijk om in te spreken over geagendeerde onderwerpen tijdens een raadsverga dering. Dit gaat via de vergaderappli catie Teams. Meldt u zich dan s.v.p. zo snel mogelijk, maar uiterlijk vóór 12.00 uur op de dag van de vergadering bij de griffie. U ontvangt dan een uitnodi ging om tijdens de vergadering virtueel in te spreken. U kunt uw inbreng ook op schrift of via de mail onder de aan dacht van de raad brengen. Stuur uw bijdrage dan s.v.p. voor vrijdag 6 november naar griffie@heiloo.nl. Bij vragen over de raadsvergaderingen of Collecte 1 november 2020 t/m 7 november 2020 Alzheimer Nederland collecteert deze week. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl Ei whatsapp 06 25756160 www.heiloo.nl Verwijderen aanhangers/ vouwwagens Het college heeft het voornemen om op grond van artikel 5.6 lid 1 van de Algemene plaatselijke verordening van de gemeente Heiloo, om op 12 november 2020 te laten verwijde ren; Aanhanger/ vouwwagen geplaatst op openbare parkeerplaats op De Wagemaker te Heiloo. r onduidelijkheden kunt u altijd contact opnemen met de griffie via griffie@heiloo.nl of 088-9097016. Naast de vaste punten staat op de agenda BESPREEKSTUKKEN - Verordening Vertrouwenscommissie benoeming en herbenoeming bur gemeester en de benoeming leden vertrouwenscommissie - Visie aardgasvrije wijken - Inwonerspeiling vuurwerk - Regiovisie aanpak huiselijk geweld en kindermishandeling Noord- Holland Noord 2020-2023 - Nieuwe werkwijze raad - Eventueel: voortzetting van bespre king van de programmabegroting 2021 van 2 november (in dit geval wordt deze vergadering een fysieke verga dering) Dit wordt tijdig vermeld op de website www.heiloo.nl/vergaderkalender Meer informatie Het gemeentehuis is vanwege het besmettingsgevaar voor bezoekers en medewerkers zeer beperkt open. De stukken liggen daarom bij wijze van uit zondering niet fysiek ter inzage, maar zijn via de website van de gemeente te zien. De stukken staan op www.heiloo. nl/vergaderkalender Zien drinken. Doet drinken. Kinderen kopiëren het gedrag van hun ouders. Voor veel kinderen die vol wassenen zien drinken, wordt alcohol aantrekkelijk. Drink daarom geen alco hol als kinderen en jongeren erbij zin. Met deze boodschap start de Alliantie Alcoholbeleid Nederland volgende week landelijk met de campagne Zien Drinken. Doet Drinken. De campagne Het voorbeeldgedrag van ouders en van andere volwassenen in de omge ving van een kind doet ertoe. In het algemeen geldt dat kinderen die hun ouders zien drinken, positiever gaan denken over alcohol. Dit vergroot de kans dat deze kinderen op jonge leef tijd gaan drinken en later te veel gaan drinken. Kortom: zien drinken, doet drinken. Vanaf maandag 2 november start de landelijke campagne. Via (soci ale) media worden er allerlei foto's en filmpjes gedeeld die bedoeld zijn om ouders aan het denken te zetten. Het idee is dat veel ouders zich in de beel den kunnen herkennen. Webinar Op donderdagavond 5 november orga niseren In Control of Alcohol Drugs en Brijder Jeugd een webinar voor ouders uit de regio, om zo bewust- Verkeersbesluit standplaats Voor de aanstelling van een standplaats: Ter hoogte van Het Hoekstuk nr. 6 Het verkeersbesluit kunt u vinden op www.officielebekendmakingen.nl. Vanaf 4 november 2020 ligt het ver keersbesluit 6 weken ter inzage in het gemeentehuis. Gedurende deze peri ode kunt u bezwaar maken. Voor meer informatie kunt u contact met afdeling verkeer opnemen. wording te vergroten en ouders te ondersteunen. Hier wordt besproken wat de effecten zijn van alcohol- en drugsgebruik op het puberbrein, hoe je het gesprek aan kunt gaan met je kind over alcohol en drugs en er is mogelijk heid om vragen te stellen. Het webinar begint om 19:30 uur, aanmelden kan gratis via interventiesgezondheid@ ggdhn.nl of www.incontrolofalcoholen- drugs.nl. Gemeente Heiloo introduceert sportwebsite Gemeente Heiloo introduceert de nieu we website www.sportenbewegeninhei- loo.nl Op deze website staat informatie op het gebied van sport en bewegen voor sporters, sportverenigingen en inwoners van Heiloo. Zo staat er nu informatie op over het lokaal sportak- koord, activiteiten, de buurtsportcoa- ches en de sportstrippenkaart. Wethouder Rob Opdam: "Sporten en bewegen geeft energie, het is leuk en draagt bij aan een gezonde leefstijl. Het is belangrijk dat mensen zoveel mogelijk aan sport en bewegen kunnen meedoen en daarvan kunnen genieten. Daar willen we, ook in coronatijd, sport verenigingen en onze inwoners zoveel mogelijk bij helpen. Het is mooi dat we informatie en samenwerking overzichte lijk op de site kunnen laten zien". Inwoners kunnen zich via www.spor- tenbewegeninheiloo.nl inschrijven voor sport en beweeg activiteiten in Heiloo. Als zij daar vragen over hebben of advies en ondersteuning nodig hebben kunnen zij vrijblijvend bij de buurtsport- coaches van Heiloo, Bart Ploeger en Kim Groen terecht. Omgevingsvergunning Aangevraagd Droonecampstraat 24, het plaatsen van een dakkapel in het achterdak- vlak van de woning, datum ontvangst 22 oktober 2020 (WAB02002137) 't Loo 36, het veranderen van de winkel (nieuwe gevelope ning HEMA), datum ontvangst 22 oktober 2020 (WAB02002135) Westerweg 391, het bouwen van een woonzorggebouw, datum ont vangst 23 oktober 2020 (WAB02002147) Boswinde 39, het vergroten van de woning (uitbouw zij gevel), datum ontvangst 23 oktober 2020 (WAB02002145) 't Loo 23, het veranderen van de winkel (sparing in verdiepingsvloer t.b.v. trap van winkel naar opslag), datum ontvangst 23 oktober 2020 (WAB02002146) Haesackerlaan 13, het vergroten van de woning (badkamer en dak verlenging), datum ontvangst 26 oktober 2020 (WAB02002156) Spiegellaan 109, het veranderen van de woning (wijzigen voor gevel), datum ontvangst 26 oktober 2020 (WAB02002155) Op deze aanvragen is nog niet beslist. Tegen een aanvraag kunt u geen bezwaar maken. Dit kan alleen tegen een besluit op een aanvraag. Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen. GEWIJZIGDE OPENINGSTIJDEN Het gemeentehuis is dicht. Regel het online. Lukt dat niet, mail ons op info@heiloo.nl, of bel 072-5356666. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2, Postbus 1, 1850 AA Heiloo, t 072 535 66 66 Openingstijden Ma, di, wo, vrij 08.30 - 15.45 uur Donderdag gesloten Zaterdag 09.00 - 16.00 uur Het college heeft het voornemen om op grond van artikel 5.6 lid 1 van de Algemene plaatselijke verordening van de gemeente Heiloo, om op 12 november 2020 te laten verwijderen; Aanhanger/ vouwwagen geplaatst op openbaar trottoir op Roosendaal te Heiloo. Wij wijzen erop dat de kosten voor het verwijderen ten laste van de eigenaar komen. Voor meer informatie kunt u contact met team handhaving en veilig heid opnemen. Verkeersbesluit parkeerverbodszone Voor de aanstelling van een parkeerverbodszone: Ter hoogte van Zuiderloo, ten oosten van de spoorlijn Het verkeersbesluit kunt u vinden op www.officielebekendmakingen.nl. Vanaf 4 november 2020 ligt het verkeersbesluit 6 weken ter inzage in het gemeentehuis. Gedurende deze periode kunt u bezwaar maken. Voor meer informatie kunt u contact met afdeling verkeer opnemen. Buiten behandeling (aanvraag onvolledig) Lijsterbes 11, het bouwen van een overkapping, verzenddatum 21 september 2020 (WAB02001549) Oosterzijweg 27a, het omzetten van de bedrijfsruimte naar wonen, verzenddatum 26 oktober 2020 (WAB02001611) Binnen 6 weken na verzenddatum van het besluit kunnen belanghebbenden bezwaar maken. Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen. Verlengen behandeltermijn Oosterzijweg 128, het plaatsen van een kloofcabine t.b.v. een kloofmachine, verzenddatum 27 oktober 2020 (WAB02001771 De beslistermijn voor deze aanvragen is met zes weken verlengd

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 13