TPC Heiloo en trainerscollectief Rob Buntsma verlengen samenwerking Bibliotheek Heiloo start Boeken Ophaal Service Nieuwe afvalbakken meteen ingezet in de Zevenhuizerlaan 13 UITKIJKPOST 11 NOVEMBER 2020 HEILOO - Het trainerscollec tief van Rob Buntsma zal ook de komende drie jaar de tennis- en padeltrainingen verzorgen voor leden van TPC Heiloo. Als sinds 2008 zijn de leden van TPC Heiloo heel erg tevreden over de tennislessen en (sinds vorig jaar) de padellessen van Rob en zijn vaste trainersgroep. Het enthousiasme blijkt wel uit het feit dat de helft van alle leden van TPC Heiloo lessen volgt. Iedere week staan bijna zes honderd leden op de lesbaan. Voor de jongste jeugdleden bete kenen de lessen een eerste ken nismaking met tennis of padel. Op latere leeftijd ontstaat er duidelijk onderscheid tussen wedstrijdspe lers en leden die recreatief spelen, maar zich ook willen blijven verbe teren. De gediplomeerde trainers staan voor iedereen met hetzelfde enthousiasme klaar. Tennis en padel zijn hot op dit moment. Veel andere sporters heb ben tennis en padel ontdekt. Ook bij TPC Heiloo verwelkomen we je graag. Wie nu lid wordt bij TPC Heiloo speelt tot 1 januari gratis tennis én padel. Alle informatie is terug te vinden op de website www.tpcheiloo.nl Uitkijkpost lezen - Adverteren - Uw sportvereniging volgen Evenementenagenda Met de Boeken Ophaal Service kun je thuis toch van je favoriete boeken genieten. Aangeleverde foto HEILOO - Nu de bibliotheek vooralsnog tot 19 november gesloten is, bieden wij onze leden de mogelijkheid gebruik te maken van de Boeken Ophaal Service. Hoe werkt het? Via www.bibliotheekheiloo.nl of telefonisch kunt u drie titels van een boek opgeven. Hoe en wanneer ophalen? U krijgt bericht van het tijdstip waarop de boeken opgehaald kun nen worden. De materialen kunnen worden gehaald bij de ingang van de bibliotheek. De boeken staan dan klaar en zitten in een papieren tas. Om contactloos te kunnen handelen zijn de boeken al op uw lenerspas gezet. Inleveren van boeken Inleveren kan in onze buitenbrie- venbus, rechts van de ingang. Is het voor u niet mogelijk om zelf naar de bibliotheek te komen, neemt u dan even contact met ons op. Om zo vei lig mogelijk te handelen zijn er een aantal richtlijnen: - Kom op het afgesproken tijdstip; - Eén persoon mag de boeken ophalen; - Houd afstand; - Boeken voor iemand anders meenemen kan ook, dan graag twee aparte formulieren invullen. Algemeen De uitleentermijn van alle mate rialen wordt automatisch verlengd. Bedragen voor te laat inleveren worden ook opgeschort. Voor al uw vragen kimt u dage lijks terecht bij de klantenservice via info@bibliotheekheiloo.nl We zijn elke werkdag tussen 10.00 uur en 12.00 uur telefonisch bereik baar (072-533 0670). Vriendelijke groet, Team Bibliotheek Heiloo Bewoners van de Zevenhuizerlaan hebben de nieuwe kliko's meteen in gebruik genomen als alternatieve verkeersborden. Aangeleverde foto HEILOO - Bewoners van de Zevenhuizerlaan hebben de nieuwe kliko's meteen in gebruik genomen. Niet gelijk als afvalbak, maar als alternatieve verkeersborden. De komende weken zetten zij regelmatig een afvalbak langs de straat. Door de 30 km sticker wor den automobilisten aan de maxi mumsnelheid herinnerd. En dat heeft effect, bijna iedereen past de snelheid aan. De actie volgt op een brief aan de gemeente en een publieksactie met Veilig Verkeer Nederland, waai' Uitkijkpost eerder over schreef. Tot opluchting van de bewoners van de Zevenhuizerlaan is nu een definitieve oplossing in zicht: het voorbereiden van de herinrich ting in 2021 en uitvoering in 2022. Bovendien heeft de wethouder toegezegd om te onderzoeken of er voor de kruising bij de Breedelaan een tijdelijke oplossing gevonden kan worden. Dat zou alvast een vei lige fietsoversteek vanuit Zuiderloo mogelijk maken en de snelheid van het autoverkeer verlagen. De bewoners zijn erg blij met de positieve houding van de lokale bestuurders. Ze bedanken ook de vele automobilisten die de maximumsnelheid van 30 km respecteren. Al is daar soms een geheugensteuntje voor nodig.... HEILOO - Trainingen zonder ouders langs de lijn, een stilgeleg de KNHB-competitie en alternatieve zaterdagactiviteiten... Ook voor de jonge hockeyers is veel veranderd door de coronamaat regelen. De kinderen waren dan ook aangenaam verrast toen ze bij de ingang van de vereniging het grote spandoek met alle teamfoto's zagen hangen: 'Wij zijn geel... Geel is cool!' Ouders mogen momenteel helaas niet mee het terrein op, maar kinderen vanaf 5 jaar blijven van harte welkom voor een proefles! Aangeleverde foto De tennis- en padeltrainers van TPC Heiloo: Esther Oosterom, Franky Monteban, Rob Buntsma en Robin Houtenbos (gehurkt). (Wesley Geerts en Lex de Jong ontbreken). Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 13