SHOEBY FASHIOlfcl BANKETBAKKERIJ VAN VELZEH StoryZoo komt naar 't Loo n www.tloo-winkelcentrum.nl UITKIJKPOST 18 NOVEMBER 2020 'H-OO De modieuze collecties van Shoeby passen het hele gezin. "Onze betaalbare collectie bestaat uit kleine maatseries zodat de kans minimaal is datje in hetzelfde jurkje loopt als je buur vrouw", aldus rayonmanager Bianca. Shoeby kleedt je aan van top tot teen: schoe nen, oorbellen en bijvoorbeeld boxershorts behoren ook tot de collectie. Shoeby organiseert ook vipavonden waarbij jij en je vriendinnen de winkel hele maal voor jezelf hebben met persoonlijk advies van een personal shopper. Shoeby: all eyes on you! Shoeby werkt met eigen labels: Eksept voor dames, Refill voor heren en Jill Mitch voor de 'fabulous girls and boys with attitude'. Deze kinderkledinglijn is vernoemd naar de kinderen van oprichtster Mieke van Deursen, die dit jaar voor het eerst met een eigen mix match collectie komt. Mini me Nicolette van Dam heeft alweer voor de negende keer een sprankelende feest dagencollectie ontworpen samen met de designers van Shoeby. De Shoeby x Nicolette mini me collection is speciaal ontworpen voor moeders, dochters, tantes en best friends, maar op veler verzoek zijn er dit jaar óók toffe outfits voor de jongens. Met Fred de boom in Ook Fred van Leer laat zich zien in de winkel van Shoeby: om zijn befaamde over the top kerstballencollectie kan je niet heen. De collectie bestaat o.a. uit een roze opblaasflamingo, een kerstbal in tijgerprint en een glitterende alpaca, alles natuurlijk met veel blingbling. Daarnaast kan je Fred's favoriete uitspraken zoals 'Dag schat' en 'Roekoe roekoe' ook in je boom hangen. Uiteraard komt de stylist van de sterren ook met een prachtige kerstcollectie voor heren. Foto: Marije Smit In 1919 werd banketbakkerij Van Velzen opgericht door Cees van Velzen. Na 101 jaar is Van Velzen een begrip in Heiloo. Iedere inwoner van Heiloo weet de weg naar Van Velzen te vinden voor haar favoriete lekkernij. Met haar twee filialen is de banketbakkerij niet meer weg te denken uit het Heilooër straatbeeld. De bonbons van Mare Anno 2020 runt Marc van Twuijver de zaak, als vierde gene ratie Van Velzen. Mare zit niet stil, ook niet in coronatijd: onlangs is het filiaal aan de Kennemerstraatweg nog verbouwd én hij is zijn eigen chocolaterie begonnen. In een pand op het industrieterrein wat hij omtoverde tot zijn eigen chocolade-ate lier creëert hij de meest smakelijke bonbons; echte kunstwerkjes en een lust voor het oog én voor de smaakpapillen. De smakelijke entree van winkelcentrum 't Loo Het is lastig om winkelcentrum 't Loo te verlaten zonder even iets lekkers mee te nemen voor bij de koffie. De roze kasteeltjes, een breugelrondje, de royale slag- roompunten en de niet te versmaden sloffen mét heerlijke harde bodem lijken naar je te glimlachen vanuit de vitrine. De glimmende bonbons in o.a. smaken als rode wijn, caramel/melk en marsepein doen je het water in de mond lopen. Ben je geen zoetekauw? Dan kun je natuurlijk kiezen uit een variëteit aan hartige en zoute koekjes. PEflMEtl uwe HtMS Jill Mitch fotoshoot met kans op mooie prij zen Van woensdag 18 november tot en met vrijdag 20 november wordt er weer een Jill Mitch fotoshoot georganiseerd in de winkel. "De kinderen worden als heuse modellen gestyled en gefotogra feerd in de nieuwste collectie. Daarna kan je de outfit met korting scoren én met jouw foto maak je kans op een fotocamera of je komt zelfs in het Shoeby magazine", aldus shopmanager Celina. Geef jezelf wel even van tevoren op via de Facebookpagina van Shoeby of via 072-5322298. Met Van Velzen de feestdagen in Speciaal voor de feestdagen is er weer homemade borstplaat, en zijn er prachtig versierde volumineuze chocoladeletters en knapperige banketstaven gevuld met spijs. Een must voor het sinterklaasfeest! En alles kan feestelijk worden verpakt, dus ook leuk om cadeau te geven. "Wij merken dat mensen in coronatijd juist iets meenemen voor familieleden en dat voor de deur zetten. Gebakjes die per 2 verpakt moeten worden, doosjes bonbons, of een zakje slagroomtruffels waar mensen sowieso van heinde en verre voor naar Heiloo komen", zo vertelt Jacqueline, een van de vaste gezichten achter de toonbank. Via de webshop www.vanvelzenbanket. nl kunt u het hele assortiment van Van Velzen bestellen, makkelijk en snel. Uw bestelling wordt dan op afspraak bezorgd Voor de bestelling van bruids taarten en verjaardagstaarten moet u wel even bellen of langskomen in de winkel. Op 28 november komen er wel heel speciale gasten naar 't Loo. Nee, helaas, geen Sinterklaas en pieten dit jaar. Maar deze gasten zijn minstens zo bekend en populair bij de kinderen. televisiehelden van StoryZoo - zijn tussen 12.00 en 16.00 uur aanwezig. Kom jij jouw idool ook een high five of knuffel geven? Of wil je op de foto? Natuurlijk is het ook 'gewoon' leuk om even oog in oog te staan met deze beroemdheden. (Storyzoo is van maandag tot en met vrijdag te zien op Telekids. Niemand minder dan Toby, Pepper en Bax - de

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 10