Quatre-mains in de Witte Kerk Nieuw lifestylemagazine waar de lokale regio echt centraal staat Pupillen Trias halen recordbedrag op Grote iP Clubactie l/frlafaft ïOQrfC dufr 17 Gerard Bouwhuis en Sepp Grotenhuis 'Zin-In staat voor positieve energie' Grote Club act ie It's beginning to look a lot like Christmas UITKIJKPOST 9 DECEMBER 2020 Gerard Bouwhuis en Sepp Grotenhuis brengen een quatre-mains programma ten gehore in de Witte Kerk. Aangeleverde foto HEILOO - "Het Zin-In Magazine staat voor positieve energie. Het is een regionaal platform om mensen bewust te maken van de keuzes die ze dicht bij huis en zichzelf kunnen maken om het leven net een stukje mooier en beter te maken", aldus Hans Hoen, uitgever/hoofdredac teur van het gloednieuwe life stylemagazine Zin-In Magazine. Gratis verkrijgbaar bij lokale ondernemers en instellingen in de regio. Met 65 lentes op zijn levensteller zou je denken dat Hans Hoen het wat rustiger aan gaat doen, maar voorlopig kruipt de Heilooër nog niet achter de geraniums. "Ben je gek, ik heb een missie!" klinkt het energiek. De missie uit zich in het opzetten van een glossy magazine met een inhoud die is afgestemd op bewoners in het hart van de provin cie Noord-Holland. Inhoud Hans heeft inmiddels een sterk team om zich heen verzameld om een zowel inhoudelijk sterk als visu eel aantrekkelijk magazine te kun nen presenteren. De medewerkers hebben jarenlang ervaring op him vakgebied en komen uit de regio nale kranten- en reclame-industrie vandaan. "Zij wonen bovendien zelf ook in de regio, essentieel voor het lokale karakter van het Zin-In Magazine. Je moet weten waar je over schrijft. Weten wat een lokale ondernemer beweegt en wat er dicht bij huis speelt. Wil je een sterk regionaal en lokaal magazine maken, dan moet de eigenheid van het gebied voelbaar zijn voor de lezer", aldus Hans, die zelf jaren lang bij het Noordhollands Dagblad werkte. Mooi cadeau Hans Hoen noemt het maga zine trots 'een mooi cadeau'. Want het Zin-In Magazine is gra tis verkrijgbaar bij onder meer: De Cultuurkoepel, Kennemer- straatweg 464, Gemeente Heiloo Raadhuisplein 1, Theater de Beun Willibrordusweg 2, Bruna Heerenweg 67, Primera Het Hoekstuk 4, Reformhuis Stationsweg 77, Stichting Trefpunt Abraham du Bois-Hof 2, Bibliotheek Heiloo Westerweg 250, VW Heiloo Landgoed Willibrordus De Olvendijk 2, horeca, huisartsen, gemeentelijke instellingen, gezond heids- en sportcentra en natuurlijk bij de vele lokale adverteerders in het magazine. Het Zin-In Magazine is gratis verkrijgbaar. Aangeleverde foto HEILOO - Strawinsky's Sacre du Printemps is een van de grote muzikale meesterwerken van de twintigste eeuw en zonder 'de Sacre' zou de wereld er anders uitzien, tenminste muzikaal gesproken. Op zondag 20 decem ber brengen Gerard Bouwhuis en Sepp Grotenhuis onder ande re dit meesterwerk ten gehore in de Witte Kerk. Gerard Bouwhuis en Sepp Grotenhuis maakten deel uit van het roemruchte Amsterdams Piano Quartet van Maarten Bon, dat als enige wereldwijd een eigen bewer king van de Sacre du Printemps van Strawinsky mocht uitvoeren. Strawinsky had bewerkingen van dit stuk uitdrukkelijk verboden, maar voor deze versie werd een zeldzame uitzondering gemaakt. Toch is Strawinsky's eigen bewer king voor piano quatre-mains eigen lijk nog spannender, en misschien wel effectiever. Hier en daar eigen lijk onmogelijk om tegelijkertijd op één klavier te spelen, maar deze pianisten gaan de uitdaging aan juist deze versie uit te voeren. Programma Igor Strawinsky (1882 - 1971) - Sacre du Printemps György Kurtag (1926 - Gottes Zeit ist die allerbeste Zeit Franz Schubert (1797 - 1828) - Fantasie in f-klein Zondagmiddag 20 december 2020 om 14.30 uur in de Witte Kerk te Heiloo. (Bij voldoende belangstel ling wordt het concert om 16.15 uur herhaald.) Het maximale aantal bezoekers dat wordt toegelaten is 30. U wordt gevraagd vooraf te reserveren - met opgave van naam en telefoon nummer, dit kan per telefoon 06 - 45184525, via de website concer- tenwittekerk.nl of per mail info@ concertenwittekerk.nl Reservering is pas geldig na over schrijving van het bedrag ad 18 p.p. (jongeren 8). HEILOO - De pupiUen van Atletiekvereniging Trias heb ben zich goed ingezet voor him vereniging. Door weer en wind gingen zij langs de deuren met de bonnenboekjes van de Grote Clubactie. En dat hebben ze niet voor niets gedaan. De actie leverde een recordbedrag op van maar liefst 1665,90. De vereniging is er erg blij mee en bedankt naast de pupillen ook vaders, moeders, ooms, tantes, buren, juffen en meesters voor hun steun aan AV Trias. Vorig jaar kocht de vereniging een prachtige Trias-tent van de opbrengst van de Grote Clubactie, zodat leden en trainers tijdens de competitiewedstrijden goed zicht baar zijn en droog en uit de wind/ zon kunnen staan. De opbrengst van dit jaar zal uiteraard ook goed worden besteed. HEILOO - Op dinsdagochtend 8 december werd de kerstboom bij het gemeentehuis en de Witte Kerk neergezet. Het is altijd weer een mooi gezicht als deze staat en je uit de richting Alkmaar via de Kennemerstraatweg het dorp binnenrijdt. Foto: Michiel Ullers HEILOO - Al jaren voert Ans Keijzer egels in haar tuin. Dit jaar telde ze er maar liefst acht. Als Ans in de schemering de voerbak neerzet, komen er gelijk een paar egeltjes op af. Een klein egeltje zit iedere avond voor de deur te wachten op voer. Nu loopt er nog één jonge egel in de tuin, die Ans zal voeren tot ook hij in winterslaap gaat. De rest van de egels is al in winterslaap. Ans heeft vier egelhokjes in haar tuin gezet, waar volop gebruik van wordt gemaakt. Ans: "Ik heb er weer erg van genoten en het is dankbaar werk." Foto: Ans Keijzer De Trias-tent.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 17