Sinterklaasviering inJOEB Yvonne ten Bruggencate maakt profielfoto's Wandelen en PostaanZee 20 Radio 538 in actie voor de Voedselbank Kerstboom Corneliuskerk geplaatst UITKIJKPOST 9 DECEMBER 2020 EGMOND-BINNEN - JOEB vierde Sinterklaas op 2 decem ber in Egmond-Binnen. Het sin terklaasfeest is een knallend succes geworden met veel blije gezichtjes van de kinderen. JOEB heeft in de week voor het sinterklaasfeest de kinderen schoentjes laten knippen en kleu ren, die werden gevuld met hooi en wortels voor het paard van Sinterklaas en van een naam voor zien, zodat de pieten wisten van wie welk schoentje was. Nadat de kinderen hun gevulde schoentje hadden gekregen en de kadootjes uitgepakt waren, was er uiteraard wat lekkers en werd een sinterklaasfilm gedraaid op het grote filmdoek. Het werd een gezel lige middag, de kinderen en vrijwil ligers hebben genoten en iedereen ging tevreden naar huis. Op naar het volgende jaar. Met dank aan de Onder nemersvereniging OVJEB en Dorpsbelangen VDEB voor hun bijdrage voor de kinderen van Egmond-Binnen. HEILOO - Radio 538 heeft 'Missie538' in het leven geroepen. Een actie voor de Voedselbank. In Nederland leven bijna één miljoen men sen onder de armoedegrens. De Voedselbank helpt de men sen die het financieel echt even niet redden door ze tijdelijk te voorzien van voedselpak ketten. Helaas zijn dat er door de coronacrisis steeds meer. Daarom komt Radio 538 in actie. In december heeft het populaire radiostation maar één missie: zoveel mogelijk geld voor voed selpakketten ophalen. Van 14 tot en met 18 december gooit Radio 538 de complete program mering om. Samen met de luis teraars, bekende vrienden van 538, artiesten, collega's voor én achter de schermen en ambas sadeurs van de Voedselbank gaan de 538-dj's zoveel moge lijk geld voor voedselpakketten ophalen. Ook jij kunt meedoen! Start een actie Van het bakken en verkopen van cupcakes tot het organiseren van een digitale popquiz en van een sponsorloop met je voetbal team tot spullen verkopen op een online rommelmarkt. Alle leuke (coronaproof) acties die geld ople veren voor de Voedselbank zijn welkom! Vraag een plaat aan Van 14 t/m 18 december bepa len niet de dj's, maar de luisteraars van Radio 538 een week lang onze playlist. In ruil voor een donatie van minimaal 2,50 (een half voed selpakket) kan je vanaf maandag 7 december jouw favoriete nummer aanvragen op 538.nl/missie Heilooër Yvonne ten Bruggencate twijfelde geen moment en besloot zich aan te melden bij Missie538 met een eigen actie. Yvonne: "Laten we de handen ineenslaan en ervoor zor gen dat de Voedselbank voldoende eten heeft, zodat ieder gezin gezond en goed kan eten. Ik ben Moment Design fotograaf en ik fotografeer normaal gesproken bruiloften, uitvaarten, families en gezinnen. Daarnaast werk ik veel samen met bedrijven voor nieuwe profielfoto's of bedrijfsreportages. Ik gun gezin nen die het minder hebben ook fijne momenten samen met hun gezin. Het hebben van voldoende voedsel is een eerste levensbehoefte, die maakt dat zij minder zorgen hebben en meer kunnen genieten. Yvonne heeft daarom een speci ale actie: de komende weken biedt zij shoots aan voor een professio nele profielfoto voor slechts 25. Maak een afspraak en kom naar mijn splinternieuwe fotostudio in Egmond voor de nieuwe foto die je al tijden uitstelt. De opbrengst gaat in zijn geheel naar de 538-actie. "Wil je geen nieuwe profielfoto of heb je net foto's bij mij laten maken? Je kunt mijn initiatief ook ondersteu nen door een donatie naar keuze over te maken via mijn actie. Laten we er met zijn allen voor zorgen dat ieder gezin een fijne decem bermaand heeft", aldus Yvonne. Naast deze actie geef Yvonne ook vijf gratis familieshoots weg aan gezinnen die gebruikmaken van de Voedselbank in Alkmaar. Zodat ook zij de mogelij klieid hebben om mooie foto's van hun gezin te hebben en een unieke ervaring te beleven. Vorige week was Yvonne in de uitzending bij Radio538, omdat haar actie zo'n enorm succes is. Zij had haar streefbedrag op 538 gesteld, omdat zij geen idee had of het idee enige kans van slagen had. Ze is echt overdonderd door de vele aan meldingen en donaties van mensen en bedrijven. "Op dit moment heb ik al meer dan 1250 opgehaald en het einde lijkt nog niet in zicht." Mensen die willen doneren via de actie van Yvonne kunnen dit doen via deze link: www.missie538.nl/ actie/yvonne-ten-bruggencate Meer informatie over Yvonne's werk vind je op: www.thebestofme. nl Voor meer informatie over de actie stuur je een mail naar info@ thebestofme.nl Sinterklaas had de schoentjes van de kinderen goed gevuld. Aangeleverde foto EGMOND AAN ZEE - Wandelen was een van de eerste activitei ten bij de start van PostaanZee. Nu, na bijna vijf jaar, is het nog steeds populair. De coronacrisis heeft ons meer bewust gemaakt van de gezond heidsvoordelen van bewegen. Ons afweersysteem wordt al versterkt bij een half uur bewegen per dag. Daarom is beweging heel belangrijk bij de aanpak van het coronavirus. Hoe beter ons afweersysteem is hoe groter de bescherming tegen virus sen. Wandelen is een vrij eenvoudige manier om te kunnen bewegen en voor veel mensen ook haalbaar. Bij PostaanZee wordt er iedere maan dag gewandeld op drie verschillen de niveaus: rustig, actief, en door stappen. Er wordt gewandeld in groepen van max. veertien personen en volgens de regels van het RIVM. Na afloop is er koffie en thee zolang het toegestane aantal bezoekers dat toelaat. De aanwezige hoeveelheid koffiebekers bij binnenkomst geeft dit aan. Om het niet bij die ene keer te houden wat wandelen betreft, of mensen die liever met zijn tweeën willen wandelen of gewoon een wandelmaatje zoeken, is het moge lijk om een oproepje bij PostaanZee achter te laten op het prikbord. Belangrijke regels zijn: iedereen is welkom, aanmelden hoeft niet, bij Postaanzee is een mondkapje ver plicht. En voor koffie en thee vraagt PostaanZee een vrijwillige bijdrage. Voor aanvangstijden en verdere informatie verwijzen we naar de website www.postaanzee.nl Foto: Archief Uitkijkpost LIMMEN - Op zaterdag 5 december werd voor de Corneliuskerk in Limmen een prachtige kerstboom geplaatst met de belange loze hulp van Loonbedrijf Piet Baltus en Transportbedrijf en Kraanverhuur Gerard de Nijs. De boom met een hoogte van maar liefst 13 meter werd traditiegetrouw door zussen Marije en Femke Baltus van lichtjes voorzien. En zo kan heel Limmen in de donkere dagen voor kerst genieten van een sfeervolle kerstperiode. Foto: Nico Snel Tijdens het fotograferen gaat Yvonne voor het vastleggen van mooie, spontane foto's waar de liefde en het plezier vanaf spatten. Foto: Gerdy Schaart

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 20