uetr DE HEMA JESTER FASHION Kerst in 't Loo »^r van 't Loo wensen u fijne feestdagen. www.tloo-winkelcentrum.nl t LOO De geur van versgebakken appeltaart en huisgemaakte erwtensoep, verse salades, heerlijke tosti's, flexwerkplekken met stopcontacten en een goede wifi- verbinding. Kortom, de nieuwe winkel wordt een ontmoetingspunt voor jong en oud. Het voormalig pand van Coen Doen wordt omgetoverd in het nieuwste HEMA horecaconcept: HEMA Keuken. Eeri nieuwe HEMA beleving Aan de stamtafel, onder een bloeiende boom, kunt u met uw vrienden de dag doornemen. Op het overdekte terras van het nieuwe HEMA-plein eet je huis- gemaakte soep en in een van de zitjes check je je mail onder het genot van een heerlijk kopje koffie of verse smoothie. "Het wordt dus heerlijk vertoeven in de eigentijdse vernieuwde HEMA keuken", aldus Bas Thoomes, eigenaar van de vestiging in winkelcentrum 't Loo. De winkelindeling wordt logischer en verdeeld in 'werelden', bijvoorbeeld in een dameswereld, een kinderwereld en een badwereld. "Alle producten wor den beter gecombineerd, voorbeelden van de combinaties zijn te vinden op de inspiratietafels in iedere wereld", zo legt Bas uit. Ook wordt de hele technische installatie vernieuwd. Investeren tegen de stroom in "Het idee van een geheel vernieuwde HEMA ligt al enige tijd klaar. Afgelopen voorjaar wilde we starten maar door de corona-uitbraak kwam dit stil te liggen. De horeca is bijna acht jaar geleden vernieuwd maar de winkel zelf is na de laat ste ingrijpende verbouwing in 1997 inmiddels sterk verouderd", vertelt Bas. De ingrijpende verbou wing en uitbreiding zijn enorme investerin gen en Bas vindt het best spannend. Maar nu wil hij vol gas vooruit, het is tijd om elkaar weer te kunnen ontmoeten, en als het moet coronaproof. De grote vraag Gelukkig blijft de HEMA worst, zowel uit het vuistje als op een broodje. "Hij krijgt er zelfs een zusje bij: de HEMA hotdog", glimlacht Bas. HEMA Heiloo wenst hierbij iedereen fijne feestdagen en vooral een gezond 2021! Betaalbaar om te variëren "Ik vind het belangrijk dat mijn collec tie betaalbaar is, mensen moeten lekker kunnen afwisselen", aldus Tiny. De winkel heeft voor ieder wat wils: moeders komen er met dochters en oma's komen er met de kleinkinderen. Vooral de comfortabele kleding in travelstof is op het moment heel populair volgens de eigenares. "Ik vind het zo fijn dat ik hier altijd slaag, ik loop naar binnen en ben klaar", aldus een van de vaste klanten. Tiny werkte 20 jaar bij De Telegraaf als grafisch vormgever, een hele andere branche. In 2009 gooide zij het roer om: ze ging de markt op met sieraden. "Het was crisis en de slechtste tijd ever maar ik hield vol", aldus de onderneemster. Terwijl ze op een kerstmarkt stond kwam ze de eigenaresse van de voormalige Hunkemöller-winkel in 't Loo tegen: zij ging stoppen en stelde Tiny voor om er samen tijdelijk een outlet van te maken. Purmerendse Tiny wilde het proberen en bleef, terwijl haar vriendin terug de markt op ging. Zo werd Jester Fashion gebo ren. Weten wat de klant wil "Verkopen is leuk, maar inkopen is mijn passie. In het begin met vallen en opstaan. Soms kocht ik dingen online in die ik gelijk weer moest retourneren: de kwaliteit was belabberd. Nu ga ik alleen nog maar in persoon op inkoop. Ik voel de stoffen, kijk wat de samenstelling is en weet precies wat mijn klanten willen", aldus Tiny. Onlangs besloot ze om zich ook op woonaccessoires te gaan richten. Ze kocht bijvoorbeeld een luxe geurkaars- lijn in van J-Line. "Ik zette de collectie op de toonbank en binnen een dag was het op", glundert ze. In de decembermaand krijgt iedere klant dan ook een luxe geur kaarsje cadeau bij besteding van 40 of meer. Mooie betaalbare kleding van goede kwaliteit, dat vind je bij Jester Fashion in winkelcen trum 't Loo. Maar ook voor schoenen, bijouterie, tasjes, kleurrijke sjaals en zelfs por temonnees en hoeden bent u hier aan het goede adres. Tiny is de drijvende kracht achter de modieuze winkel op het binnenplein onder de lichtjes van de enorme kerst boom. De HEMA is uit zijn jasje gegroeid, daarom moet u het in januari een maand zonder uw favoriete warenhuis doen. Vanaf 1 januari gaat HEMA namelijk dicht voor een ingrijpende verbouwing. De winkel krijgt een complete metamorfose om de klant vanaf begin februari een geweldi ge nieuwe ervaring te bieden. Op het plein bij de AH staat de arrenslee in het kerstdecor opgesteld waar iedereen zijn eigen kerst selfie kan maken. Het winkelcentrum is een publieke en overdekte ruimte. Dus zijn mondkapjes verplicht. U wordt regelmatig op een leuke manier hieraan herinnerd. Ook adviseren de winkeliers klanten om de boodschappen voor de feestdagen gespreid te doen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 14