HEILOO - Ook de ondernemers van het Stationsplein wensen de inwoners van Heiloo fijne feestdagen. De verslaggever bezocht een aantal van hen met een prachtig kerstboeket, beschikbaar gesteld door 'Bloemen bij Kim' en vroeg ze naar hun kerstwens. Gelukkig zit de kerststemming er goed in bij de meesten, ondanks de onzekere tijden. De ondernemers zijn nog altijd positief gestemd en ze kijken met zijn allen uit naar het jaar 2021, net als de inwoners van Heiloo. (Foto's Margreeth Anema) Sandra wenst iedereen namens Rentenaar Dierenparadijs prettige kerstdagen en een beestachtig nieuwjaar! 2020 was een bijzonder jaar om te starten met ondernemen, maar dankzij de inwoners van Heiloo werd Service Koers een groot succes. Ze kijken uit naar volgend jaar en hopen dat u met ze meekoerst! Hier moetje zijn voor je kerstcadeaus en workshops in de vakantie. Selva en Lisa van White Box zijn druk aan het klussen en wensen iedereen alvast fijne feestdagen. Het team van IJssalon Pinoccio wenst u helepijne kerstdagen. Laat 2021 de kers op de (jjs)taart zijn voor de inwoners van Heiloo. f Bromshop Heiloo wenst iedereen hele fijne e^dagen en voor 2021 veel veilige kilometers! Geen feest zonder chocolade. Tayfur en Nivine van De Chocotheek nemen zelf ook een doosje kerstbonbons mee naar huis om lekker op te peuzelen tijdens een heerlijke kerstfilm. Alleman mode gaat racend het jaar 2020 uit. "Op naar het oude normaal", aldus Johan. MVD Styles wenst iedereen een fashionable 2021 en hoopt dat iedereen ondanks deze moeilijke tijd toch zijn best doet om mooi gekleed voor de dag te komen tijdens de feestdagen. Houd Facebook in de gaten voor leuke pakketten die u kimt laten bezorgen! m Bloemen bij Kim heeft de hele kerstperiode iedereen blij gemaakt met prachtige kerstboeket ten. Zij wenst iedereen een heerlijk kerstfeest en een bloemig en kleurrijk 2021. Deze pagina is samengesteld voor de lockdown van kracht werd.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 23