Kinderopvang duur? Webinar voor sportverenigingen in Heiloo smaakt naar meer Missie538 voor de Voedselbank op bezoek bij Yvonne ten Bruggencate Missie 538. Bloemen bij Kim blijft u graag van dienst Kerstontbijt op de Benedictus UITKIJKPOST 16 DECEMBER 2020 HEILOO - Ondanks deze spannende tijd blijven wij positief en komen u graag verblijden met mooie kerstbloemen. Wij bezor gen en blijven u graag van dienst! Schroom niet om uw bestel ling door te geven via de telefoon: 072 - 5335129, mail naar info@bloemenheiloo.nl of bestel via www.bloemenbijkim.nl Afhalen kan ook. Tot snel en blijf gezond! Aangeleverde foto Yvonne ten Bruggencate op de bank van Missie538 bij de crew van Radio 538. Foto: Pauline de Vries HEILOO - Dat valt eigenlijk best mee! In januari worden de uurtarieven van de meeste kin deropvangorganisaties weer verhoogd, bij Kinderopvang Kits Oonlie is dit niet anders. Ondanks de nieuwsberichten over het duurder worden van opvang, bent u bij de kinderdag verblijven van Kits Oonlie soms zelfs iets goedkoper uit in het nieuwe jaar. De overheid heeft het te vergoe den uurtarief voor 2021 voor alle vormen van opvang weer iets ver hoogd en ook het percentage dat ouders vergoed krijgen is iets bij gesteld. Dit betekent dat de opvang voor ouders, met een gezamenlijk bruto jaarinkomen van 36.000, voor één hele dag opvang per week, slechts 40,52 per maand kost bij Kinderopvang Kits Oonlie. Wanneer u alleen een peuteropvangochtend tijdens de schoolweken nodig heeft, betaalt u maar 10,93 per maand. Bent u benieuwd wat uw maande lijkse opvangkosten in 2021 zullen zijn? Neem gerust contact op met de Centrale Administratie van Kits Oonlie. De medewerkers van de Centrale Administratie berekenen uw nieuwe maandelijks opvangkos ten aan de hand van uw gezamen lijke jaarinkomen. Maar ook voor het plannen van een rondleiding op een van de kinderdagverblij ven, kunt u terecht bij de Centrale Administratie van Kits Oonlie. De Centrale Administratie is op werk dagen te bereiken op 072 - 5323576 of via info@kits-oonlie.nl HEILOO - Wat een verrassing! In plaats van het kerstdiner in de avond kregen de kinderen dinsdag ochtend van de oudervereniging een kerstontbijt aangeboden. De kinderen kwamen in kerstkleding, in pyjama of zelfs in een onesie naar school. Een sfeervolle binnenkomst met kerstmuziek op de ach tergrond, samen feestelijk ontbijten en luisteren naar het kerstverhaal. Een geslaagde laatste schooldag voor de kerstvakantie. De leerkrachten gaan zich voorbereiden op het online onderwijs. Voor vragen over de kosten van kinderopvang kunt u gerust contact opnemen met de Centrale Administratie van KitsOonlie. Aangeleverde foto Uit dit ondersteuningsprogramma is eerder al de Sportstrippenkaart ontstaan. Vanuit dit programma organiseerde de kopgroep op 8 december een webinar 'Financieel gezond de crisis door' voor sport verenigingen. In de webinar nam Peter van Baak (Sponsorvisie) de 16 deelnemers mee langs verschillende regelingen die sportverenigingen financieel kunnen ondersteunen. Hij gaf makkelijk toe te passen tips op beleidsniveau en liet best prac tices zien uit andere gemeenten. Het is de bedoeling om vanuit het sportakkoord meer webinars te organiseren. Na inventarisatie bij de sportaanbieders komt de kop groep snel met een relevant thema en een datum voor de volgende bijeenkomst. Het webinar staat op de service lijn van het NOC*NSF en kon daar door voor het Sportakkoord worden aangevraagd. Lars de Zeeuw gaf namens de Taskforce een update Ton Verberne (TPC Heiloo, gehurkt), Ton Mosheuvel (Sportraad Heiloo) wethouder Rob Opdam en buurtsportcoach Bart Ploeger. Aangeleverde foto Ze vermoedt dat dat de reden is dat ze haar in haar eigen fotostudio bezochten voor een interview én een fotoshoot. Op het moment van de shoot staat ze landelijk op de vierde plaats met ruim 2.500. Het gaat haar niet om die plaats, maar het zegt wel iets over haar inzet voor dit goede doel. "Juist afgelopen jaar realiseerde ik mij hoe goed ik en mijn gezin het financieel hebben. Het idee dat anderen niet eens drie maaltijden per dag kunnen eten, vind ik vre selijk. Daarom wilde ik ook graag iets doen en symbolisch minimaal 538 ophalen door een fotoshootbe- leving aan te bieden voor minimaal HEILOO - Onlangs reikte wet houder Rob Opdam een cheque van het Sportakkoord Heiloo uit aan de kopgroep 'Vitale sportaanbieders'. Deze kop groep bestaat uit Bart Ploeger (Buurtsportcoach Heiloo), Ramon Huls (De Boscrossers), Ton Mosheuvel (Sportraad Heiloo) en Ton Verberne (TPC Heiloo). Zij ontvingen de cheque voor het opzetten van een ondersteuningsprogramma voor sportaanbieders. over het Herstelfonds, dat onder andere bedoeld is voor sportvereni gingen in Heiloo. Reactie van deelnemers Ton Verberne, voorzitter van TPC Heiloo vond het een overzichtelijk verhaal: "Bestuurders van sportver enigingen staan voor de uitdaging om hun verenigingen door de crisis te loodsen. Het is dan prettig om in korte tijd door het oeiwoud van regelingen te worden geleid." De webinar is opgenomen. Verenigingen die het terug wil len kijken of meer informatie wil len, kunnen contact opnemen met Buurtsportcoach Bart Ploeger, via b.ploeger@alkmaarsport.nl HEILOO - Niets minder dan de truck van Missie538 voor de Voedselbank van Radio 538 stond bij Yvonne ten Bruggencate voor de deur op maandag 14 december. Ze was een van de eersten die zich aan meldden voor deze actie voor de voedselbanken in Nederland. 25, maar meer betalen mag natuurlijk altijd. Mijn agenda staat vol tot en met januari 2021, wat een succes", aldus Yvonne. Door de nieuwe maatregelen zijn alle afspraken tot van 19 januari opgeschoven. Het goede doel steu nen begint al met een euro, dus maak die over! www.missie538. nl/actie/yvonne-ten-bruggencate/ doneren Tekst: Pauline de Vries

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 7