Heiloo contact mr alleen samen krijgen we corona ondercontrole HEILOO GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Mededelingen Openingstijden Openingstijden gemeente huis feestdagen Op donderdag 24 december en donderdag 31 december is het gemeentehuis tot 15.00 uur geopend. Veel informatie over onze producten vindt u op onze website. Wilt u langskomen? Maak dan een afspraak via www.heiloo. nl of bel 072 535 66 66. Werk in uitvoering Welzijn Bouwen en wonen Verkeer Heeft u vragen? Bel meteen!! Volg ons op UITKIJKPOST 16 DECEMBER 2020 Lichten aan in huis, voorkom inbraak! We bevinden ons in de donkere dagen. Wat kunt u doen om inbrekers af te schrikken? Geef uw woning een bewoonde indruk als u van huis bent. Gebruik tijdschakelaars en bewegingssenso ren om lampen te activeren; Sluit ramen en deuren en doe alles op slot. Ook als u alleen even bood schappen gaat doen, of de hond uit gaat laten; Laat sleutels nooit aan de binnen kant van de deur zitten; Leg waardevolle spullen uit het zicht; Bel direct 112 bij verdachte situaties. Meer tips vind u op www.politiekeur merk. nl/preventietips Vacature voorzitter adviesraad sociaal domein Heiloo v/m (ca. 8 uur p/w) De Adviesraad Sociaal Domein Heiloo is een door de gemeenteraad en het college van B&W ingesteld orgaan, dat het college gevraagd en ongevraagd adviseert over het gemeentelijke GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl 13 whatsapp 06 25756160 www.heiloo.nl GEWIJZIGDE OPENINGSTIJDEN Het gemeentehuis is dicht. Regel het online. Lukt dat niet, mail ons op info@heiloo.nl, of bel 072-5356666. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2, Postbus 1, 1850 AA Heiloo, t 072 535 66 66 Openingstijden Ma, di, wo, vrij 08.30 - 15.45 uur Donderdag gesloten Zaterdag 09.00 - 16.00 uur beleid, verordeningen en de uitvoering in het Sociaal Domein in de gemeente Heiloo. Het beleid is gericht op de thema's Zorg, Welzijn, Jeugd, Werk en inkomen en de daarbij passende wetten. De adviesraad kent maximaal 11 leden/vrijwilligers en bestaat uit kleine teams met ieder een eigen specialisme op het gebied van het Sociaal Domein. De adviesraad is op zoek naar een nieuwe voorzitter. De kandidaat-voor zitter dient bij voorkeur kennis over de lokale politiek te hebben en (globale) kennis van het Sociaal Domein. Tevens is bestuurlijke erva ring noodzakelijk, bij voorkeur in een voorzittersfunctie. Ook is het belang rijk dat de kandidaat in staat is om Fietspad naast de ijsbaan gesloten Deze week worden de essen in de houtwal langs de ijsbaan gekapt. De essen zijn ziek. Ze zijn aangetast door de zogenaamde essentaksterfte. Hierdoor is er gevaar voor vallende takken op het fietspad. In verband met de veiligheid van het fietspad moeten de essen gekapt worden. De mei doornhaag en andere bomen blijven staan. Het fietspad zal tijdens de werk zaamheden ongeveer een week dicht zijn. Fietsers moeten dan omrijden via de Westerweg of Kennemerstraatweg. bestuurlijke processen te overzien en tecoördineren. Deze bestuursfunctie vergt ca. 8 uren per week, afhankelijk van de vergader- weken en/of bijzondere bijeenkomsten. De vergaderingen vinden één keer maand plaats op het gemeentehuis van Heiloo. Voor het definitief invullen van de func tie als voorzitter, gaat een inwerkperi- ode van enkele maanden vooraf, zodat voldoende kennis over dit werk wordt verkregen. Belangstellenden kunnen hun interesse en motivatie kenbaar maken door de secretaris Chris de Veth te benaderen. Een informatief gesprek maakt als eer ste onderdeel uit van het aanstellings traject. De secretaris is te bereiken via het emailadres cdeveth@ziggo.nl Kerstboominzameling 2021 Wij halen de kerstbomen in het nieuwe jaar, bij de rolcontainer opstelplek, op de volgende dagen op: De inzameldagen maandag en woensdag dinsdag 5 januari De inzameldag donderdag donder dag 7 januari De inzameldagen dinsdag en vrijdag vrijdag 8 januari. U kunt ook uw kerstboom in (kleine) stukken knippen en in uw gft-container stoppen. Uiteraard mag u uw kerst boom ook bij het afvalbrengstation inleveren. Gebruik maken van de Gemeentepolis? Vóór 31 december kunt u veranderen van zorgverze kering Collectieve zorgverzekering voor men sen met een laag inkomen Tussen 12 november en 31 december van ieder kalenderjaar kunt u verande ren van zorgverzekering of kiezen voor een andere aanbieder daarvan. Voor mensen met een laag inkomen en klein eigen vermogen heeft de gemeente een collectieve zorgverzekering. Dat is de Gemeentepolis. Wij bieden deze polis samen met zorgverzekeraar Univé aan. Als u overstapt, gaat de nieuwe verzekering per 1 januari in. Uw oude verzekering wordt automa tisch voor u opgezegd. Meer weten? Kijk op www.gezondverzekerd.nl of neem contact op met het Sociaal Team in uw gemeente. Een mantelzorger in 't zonnetje zetten? Dit jaar kunt u nog een mantelzorg- waardering aanvragen voor 2020 tot donderdag 31 december a.s. Inwoners die intensieve zorg en/ of ondersteu ning krijgen van familie of andere naasten, kunnen deze mantelzorgers in 't zonnetje zetten. Mantelzorg is belangrijk en onmisbaar werk. De gemeente wil de mantelzorgers daar voor bedanken met een cadeaubon. Aanmelding en voorwaarden vindt u op de gemeentelijke website www.heiloo. nl/mantelzorg Omgevingsvergunning Aangevraagd Ambachtsweg 80, het vervangen van de bestaande 30 meter mast op dezelfde fundatie voor een sterkere 30 meter zendmast, datum ontvangst 4 december 2020 (WAB02002494) Oosterzijweg 77 (Oosterzijweg links naast nr 75) in Heiloo, het bouwen van een woning, datum ontvangst 9 december 2020 (WAB02002530) Heerenweg 99 in Heiloo, het vergroten van de woning (uitbouw ach ter), datum ontvangst 9 december 2020 (WAB02002528) Op deze aanvragen is nog niet beslist. Tegen een aanvraag kunt u geen bezwaar maken. Dit kan alleen tegen een besluit op een aanvraag. Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen. Verleend Kennemerstraatweg 57 in Heiloo, het vergroten van de woning, verzenddatum 8 december 2020 (WAB02002080) E.J. Potgieterweg 52 in Heiloo, het veranderen van de woning (doorbraak keuken met woonkamer), verzenddatum 8 december 2020 (WAB02002319) E.J. Potgieterweg 53 in Heiloo, het vergroten van de garage (uitbouw achter), verzenddatum 8 december 2020 (WAB02002065) Binnen 6 weken na verzenddatum van het besluit kunnen belanghebbenden bezwaar maken. Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen. Verlengen behandeltermijn Rosendaal 95 in Heiloo het toevoegen van extra stabilisatievoorzie ningen aan de bestaande constructie (Albert Heijn winkel) (WAB02002131) De beslistermijn voor deze aanvragen is met zes weken verlengd Al 150 offertes aangevraagd binnen de inkoopactie isolatie Sinds begin november loopt er een collectieve inkoopactie woningisolatie, georganiseerd door de gemeente Heiloo i.s.m. Duurzaam Bouwloket. Hier zijn al bijna 150 offertes voor aangevraagd. Half november vonden de digitale inwo nersavonden plaats, deze zijn bekeken door meer dan 250 geïnteresseerden. Kon u niet aanwezig zijn bij deze inwo nersavonden? Kijk dan het webinar terug, of meld u aan voor de inkoopac tie, door te kijken op www.duurzaam- bouwloket.nl/heiloo. Inkoopactie De inkoopactie wordt georganiseerd omdat de gemeente u graag verder wil helpen bij het energiezuinig maken van uw woning. Wethouder Rob Opdam: "Bij de overgang naar een duurzame energievoorziening is een lager energie verbruik de eerste stap. Die stap kunnen we niet maken zonder de hulp van onze inwoners. Uw woning isoleren is goed voor uw portemonnee, uw wooncomfort en voor de toekomst." Een collectief van vakkundige regionale isolatiebedrijven biedt inwoners de mogelijkheid om een scherp geprijsde vrijblijvende offerte aan te vragen voor isolatie. U kunt tot 31 januari 2021 gebruik maken van dit aanbod. U kunt ook zelf een stappenplan maken voor het verduurzamen van uw woning via woningplannner.duurzaambouwlo- ket.nl. U kunt ook contact opnemen met Duurzaam Bouwloket per mail (info@ duurzaambouwloket.nl) of telefonisch (072 - 743 39 56). Definitief Ontwerp Rijksweg Limmen vastgesteld. Het college van B&W van Castricum heeft op 8 december 2020 het Definitieve Ontwerp van de Herinrichting Rijksweg Limmen vastge steld. Het is niet meer mogelijk hierop te reageren. Het participatietraject liep van mei 2019 tot en met november 2020. Het ontwerp is te vinden op: www.cas tricum.nl/rijksweg De uitvoering start naar verwachting in april 2022. Indien u, na het bekijken van de projectpa gina, nog vragen heeft over het project, dan kunt u uw vraag mailen naar: rijks- weglimmen@debuch.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 9