Jose Glas wint Dutch Funeral Award Maak gebruik van de Boeken Ophaal Service Feestelijke producten bij Bakkerij Goemans Historische Vereniging bereidt zich in stilte voor Kerstfeest op De Zuidwester Bibliotheek Heiloo tijdelijk gesloten De tentoonstelling is zo goed als klaar en het museum kijkt uit naar de bezoekers. Foto: Josta de Graaf - üieltjes Als u gebruikmaakt van de Boeken Ophaal Service, kunt u toch heerlijk lezen. Aangeleverde foto HEILOO - Vanwege de ver scherpte coronamaatregelen is Bibliotheek Heiloo t/m 19 janua ri 2021 gesloten voor alle bezoe kers. Ook alle activiteiten zijn geannuleerd. Onze dienstverlening is tijdelijk aangepast: Inleveren Inleveren van bibliotheekmateri alen kan in onze buitenbrievenbus, rechts naast de ingang. Uitlenen De uitleentermijn van alle mate rialen wordt voor iedereen auto matisch verlengd. Er worden in de tussentijd geen kosten in rekening gebracht. Reserveringen Wij nemen contact met u op voor het afhalen van uw reserveringen. Activiteiten Alle activiteiten zijn voorlopig geannuleerd. Online Bibliotheek Wilt u online lezen en luisteren, dan kunt u via de Online Bibliotheek heel gemakkelijk e-books en luister- boeken lenen. Lid worden U kunt zich ook online als lid inschrijven. Boeken Ophaal Service Wij bieden onze leden de moge lijkheid gebruik te maken van de Boeken Ophaal Service. Is het voor u niet mogelijk om zelf naar de bibli otheek te komen? Neemt u dan even telefonisch contact met ons op. Informatie Voor al uw vragen kunt u dage lijks terecht bij de klantenservice via info@bibliotheeklreiloo.nl We zijn dinsdag tot en met vrij dag tussen 10.00 uur en 12.00 uur telefonisch bereikbaar via 072 - 5330670. Via www.bibliotheekheiloo.nl en sociale media blijft u op de hoogte van de actuele ontwikkelingen. Onze website en de Bibliotheek Wise App zijn 24 uur per dag bereik baar. U kimt de catalogus raadple gen, uw geleende materialen verlen gen, materialen reserveren en uw leengegevens inzien. Het team van Bibliotheek Heiloo wenst u fijne feestdagen en een gezond en voorspoedig 2021. HEILOO - Kerstballen, glitter- slingers en lichtjes in de boom, de feestdagen komen eraan. Om de feestelijke stemming er ook op oudejaarsdag en nieuw jaarsdag in te houden, verkoopt Bakkerij Goemans dit jaar op 29, 30 en 31 december verse oliebollen. Naast onze verse oliebollen ver kopen wij de lekkerste appelflap pen, appelbeignets en appelbollen. HEILOO - Ook in 2020 zijn er weer per categorie prijzen uitge reikt aan de meest innovatieve bedrijven binnen de uitvaart- en rouwbranche. Per categorie zijn er steeds drie bedrijven genomi neerd die hun product of dienst persoonlijk mochten presente ren aan een jury. De jury heeft uiteindelijk per categorie de winnaar uitgekozen. Jose Glas Corporate Fashion maakt al twintig jaar bedrijfskleding voor de hospitality branche. "Het laatste jaar hebben wij met het team flink moeten omdenken en nieuwe doelgroepen benaderd. Zo zijn we kleding voor de uitvaart branche gaan ontwerpen en pro duceren. Tevens maken we allerlei soorten rouwtextiel van wades tot kistrokken. "Dat wij een Funeral Award hebben gewonnen in de catego rie aanstormend talent is voor ons een kroon op ons werk en een aanmoediging dat we op de goede weg zitten," aldus Jose Glas eigenaresse van Glas Corporate Fashion in het Willibrordus Business Centrum. Medewerkers Maureen, Simon, Carolien en Jacco van Natuurbegraalplaats Geestmerloo waarvoor Jose Glas de bedrijfskleding mocht verzorgen. Foto: Glas Corporate Design in Fashion/Michelle Alles volgens de richtlijnen van het RIVM, hartstikke coronaproof! Naast de verkoop op Het Hoekstuk is dit jaar de oliebollen-drive in Heemskerk geopend. Voorkom rijen, vermijd de drukte en rijd naar Strengweg 1 te Heemskerk tussen 8.00 en 16.00 uur. Onze bakkers staan diezelfde ochtend om 04.00 uur op om u te kimnen voorzien van de feestelijke producten, echt vers dus. Fijne feestdagen en hopelijk tot gauw! HEILOO - Nu de opening van de tentoonstelling '75 jaar teken en schilderclub Tintoretto' uit gesteld is, wordt er telkens met een of twee vrijwilligers tege lijk aan de voltooiing van deze tentoonstelling gewerkt. Op de tentoonstelling zijn straks docu menten, knipsels en schilderijen te zien vanaf de oprichting van Tintoretto in 1945. Weet u dat Tintoretto begonnen is in het oude dorpshuis en weet u nog waar dat toen stond? De ten toonstelling zal langer te bezoeken zijn dan gepland, dus nog een beetje geduld en u vindt de antwoorden op deze vragen. De opening van de daarna geplande tentoonstelling over Heiloo West met het daarbij behorende nieuwe boek zal dus ook wat later dan gepland plaatsvinden. De Historische Vereniging Heiloo blijft positief en actief. Door lid van de vereniging te worden, steunt u vooral nu de vereniging op een geweldige manier. Lid worden voor €15 per jaar kan door te bellen met 06 - 51718363. Op ditzelfde num mer kunt u ook de boeken bestellen die door de Vereniging zijn uitge geven. De Historische Vereniging Heiloo wenst u alle goeds voor het komende nieuwe jaar. Op 29, 30 en 31 december kunt u bij Bakkerij Goemans terecht voor de heerlijkste oudejaarslekkernijen. Aangeleverde foto HEILOO - Na de persconferen tie van vorige week maandag zijn alle kerstactiviteiten van De Zuidwester verplaatst naar de dinsdag. De ouders en kinde ren waren bijzonder verrast en blij dat dit in zo'n korte tijd is georganiseerd. Vorige week dinsdag kwamen de kinderen op school in hun 'foute kersttrui' of in gala, net als hun leer krachten. Hun outfits pasten goed bij de sfeervol ingerichte klassen. Het kerstdiner van donderdagavond is de kerstlunch geworden op dins dag. In samenwerking met restau rant Wildschut hebben alle kinderen een eigen lunchbox gekregen. Ze hebben gesmuld van de soep, wrap, pizza, croissant met jam, vers fruit en nog véééél meer. Veel kinderen hebben alles opge geten en anders is de lunchbox als doggybag mee naar huis gegaan. Ook de kerstmusical van de leer lingen uit groep 7 is vervroegd opgevoerd. Als verrassing is deze musical gefilmd, zodat ouders en grootouders er thuis alsnog van hebben kunnen genieten. Ondanks de lockdown kunnen de kinderen en het team van De Zuidwester terugkijken op een schitterend kerstfeest. In samenwerking met restaurant Wildschut werd het geplande kerstdiner veranderd in een kerstlunch. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 15