Magisch buitenconcert bij De Loet ^et dorp vvas m a Berenjacht in Heiloo geopend niet komen. Alle scholen gesloten Ooievaarspaar gespot op Landgoed Ter Coulster Anja zit in bubbel in Nieuw-Zeeland Hans Laduc geeft online gitaarles Sportraad voert flitsonderzoek uit Brouwerij Heyloo brouwt bevrijdingsbier Koninklijke onderscheiding voor de heer G. van der Starre en de heer P.H.T. Tros Bijlage 'Heiloo viert 75 jaar bevrijding' in Uitkijkpost Burgemeester Romeyn legt op 4 mei krans ïn slute College stelt huurvermindering en Corona Herstelfonds voor Kinderen terug naar school Het doek valt voor buurtpreventie Heiloo Heilooër onderneemsters produceren mondkapjes Bezoekcontainer geplaatst bij Overkerck Zwembad Het Baafje open voor abonnementhouders Uilskuikens gespot in Heiloo Frank Terlien maakt 200foto's van Nijenburg Terrassen horeca Heiloo weer open Highlow Rangers verrussen G-sporters met cheque van 3.500 Maai-me-nietjes geïntroduceerd in Heiloo Voetafdruk een van de eerste Heilooërs ontdekt in Zuiderloo Doorstart voor de Sportraad Hans Romeyn 15 jaar burgemeester van Heiloo Oude grenspaal onthuld Zonnewende fo togeniek Lokaal sportakkoord Heiloo beweegt' ondertekend Drugslab ontmanteld op industrieterrein De Oude Werf Gemeente start actie 'We zijn er voor elkaar' J\ Sportstrippenkaart geïntroduceerd September bouwde een ifwachting vai drie lijkt rustig te poseren. Foto: Dorus Bakknm Dit uilskuiken uit een nest van sTip Fotograffl Heiloo. burgei Bomeyn Burgei In september startte hockeyteam Heren 3 van hockeyvereniging de Terriërs de ludie ke actie 'Je suis Heeren4', omdat zij het niet konden verdragen dat het team verder zou moeten onder de naam Heren 3. Hoe dat afliep...: "Het is natuurlijk met een sisser afgelo pen. De KNHB heeft geen gehoor gegeven aan onze oproep, iets dat ook wel in de lijn der verwachting lag. Als het voor 1 team mogelijk gemaakt wordt, zou er een wildgroei ont staan aan teams die ineens een ander nummer willen. We zijn overigens wel op het matje geroepen door het bestuur want de districtcommissie van de KNHB was allerminst blij met onze actie. Zeker nadat er ook een artikel op hockey.nl over verschenen is. Nou ja, het heeft de tongen doen rollen, we hebben er een hoop lol aan beleefd en gaan onofficieel nog steeds door het leven als Heren 4, dat zal nooit veranderen", aldus Maurits Meesters, namens Heren 4. drugslab Met zwaar geschut ontmanteld.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 26