Regenboogzebrapad aangebracht op Willibrordusweg Heilooër horecatycoons Aris, Ans en Kees de Wit nemen afscheid Oer-IJfietsroute gepresenteerd Tentoonstelling '75 jaar vrijheid' in Historisch Museum Zomerspelen op ijsbaanterrein Heilooër haalt 9.600 op voor zieke kleinzoon Digitale inwonersavond Aardgasvrij Heiloo goed bezocht 25.000 bezoekers voor Het Baafje Alternatief Timmerdorp Subtropische hitte in Heiloo Taskforce opgericht voor wederopstanding Heiloo 40.000e bezoeker voor Het Baafje Adhanom Berhane Tekle zomerpannakoning van Heiloo Pauline Folkerts nieuwe directeur Muziek- en Dansschool Heiloo Trefpunt officieel dementievriendelijk Uitgelaten honden bij hondenzwemmen in Het Baafje Nieuwe wagens voor brandweer Heiloo Nazomerhertje geboren bij het Beestenboetje Jeroen Hulsebos 40 jaar vrijwilliger Scouting Victorie Terriërs Heren 3 bedenkt ludieke actie 'Je suis Heeren 4' voor behoud naam Heren 4 Jongeren gezocht voor project 'The Spot' Bewoners Zevenhuizerlaan vragen aandacht voor verkeersveiligheid Burgemeester Hans Romeyn kondigt vertrek aan Nieuw tijdperk voor Pensionstal Sprenkeling Maaike wint publieksprijs Hema Design Contest Dick Slagter presenteert nieuw boek Update operatie Marcos Eind juli las u in Uitkijkpost hoe Sjoerd de Jager 9.600 ophaalde voor een ingrijpende operatie voor zijn kleinzoon Marcos. In Amerika heeft Marcos een zenuwtransplantatie ondergaan tijdens een elf uur durende operatie. De operatie is goed verlopen en de vooruitzichten zijn dat de in Spanje woonachtige Marcos na verdere fysiotherapie over enkele maanden weer kan lopen. "Hij heeft een rolstoel, gaat naar school en voelt zich goed. Alleen de fysiotherapie is nogal pijnlijk, maar dat gaat gelukkig steeds beter. Wij zijn dan ook dankbaar voor de vele hulp die we hebben gekregen", aldus Sjoerd de Jager. Het is geboren, "niek dat Wordt vanfijej

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 27