Yvonne en Ria trotseren Hel van het Noorden in onbeperkte Elfstedentocht Wethouder Elly Beens onthult eerste zwaaisteen Cultuurkoepel krijgt geen ontheffing W Gemeente plaatst bladkorven Horeca weer dicht Myrthe Roest, de vliegende Hollander in Duitsland Laura de Witte neemt afscheid van AV Trias Dringend advies om niet langs de deuren te gaan met Sint-Maarten Camera moet terreur Lijsterbes tegengaan Nico Adrichem ontvangt koninklijke onderscheiding JV Rugbyer Melle Haanstra op weg naar de top Corrie Konijn stapt over van Heiloo-2000 naar Heiloo Lokaal Wethouder Dellemijn legt functie neer 10.000 bollen sieren Landgoederenroute Commissaris van de Koning brengt bezoek aan Heiloo Sint-Maarten niet eerder zo creatief gevierd Petitie 'Ik wil wonen in Heiloo' opgesteld; noodkreet van woningzoekers Andere portefeuilleverdeling college Heiloo Heilooër Thijs Prein wint Victorie Cultuurprijs voor Podiumkunsten en Publieksprijs Fietsroute 'Zwaaien voor een glimlach' Elisah kan weer ademen na zware levensreddende operatie Gemeentebelangen Heiloo valt buiten formatieoverleg Maarten Schols geëerd als clubicoon Falkland Toneel j S Markante Heilooër Piet Veen overleden Hemma, Wendy en Myriam starten cadeautjesactie voor Voedselbank Gemeenteraad stemt unaniem voor tweede sporthal Yvonne ten Bruggencate maakt zeer succesvol prof ielfoto's voor Missie538 Wethouder Opdam ontsteekt licht in kunstwerk 'Stralende Ster' voor WereldLichtjesDag Webinar voor sportverenigingen in Heiloo smaakt naar meer Heiloo in lockdown: naast horeca en culturele instellingen ook alle niet-essentiële winkels dicht Isabelle Vermeij, coördinator Witte Kerk: "Een halfjaar werken met schuin oog op Covid-19." Ria (midden) de« een mooi Foto: John Haver :heidi«g voor het voormalig ale Landgoed -„■Hans Brouwers ht ontsteken Sanne Kaandorp - "Medio juli opende de Witte Kerk na de eerste lockdown haar deuren weer voor publiek, de RIVM-richtlijnen volgend. Tegelijkertijd begonnen mijn werkzaamhe den voor de Witte Kerk", aldus Isabelle. "Ik maakte kennis met Heilooërs en men sen van elders, die nieuwsgierig het monument betraden. Al snel leerde ik ook de vrijwilligers kennen. Samen gingen we hard aan het werk voor de bijzondere exposi tie 'Herinneringen aan Nederlands-Indië' in augustus. Een weekje verbleef ik in Het Caendorp, vanwaaruit ik door het dorp fietste en de omgeving beter leerde kennen. Al doende ontmoette ik meer mensen en legde ik contact met culturele instellin gen. Iedereen ontving mij vriendelijk, en de gastvrijheid en openheid die ik ervoer, gaven me veel energie. Grote spelbreker was echter Covid-19, waardoor de meeste programma's ook in de tweede helft van 2020 helaas niet konden doorgaan. Ik kijk dan ook erg uit naar 2021 en hoop dat we daarin elke afstand weer mogen en kunnen overbruggen."

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 28