Mevrouw Tonny Posch-Michels neemt na 50 jaar afscheid van GTH Wandelen door de kerk A- en B-diploma's bij Zwembad Loos INGEZONDEN BRIEF boddaert advocaten WOUTER EN CHARLOTTE Chapeau Willibrordschool viert kerst UITKIJKPOST 23 DECEMBER 2020 Wilt u meer informatie over letsel-of overlijdensschade? Neem dan kosteloos en vrijblijvend contact op via 072-5744409, info@boddaertadvocaten.nl of kijk op www.boddaertadvocaten.nl De meest indrukwekken de schades die ik als letselschadeadvocaat heb mogen regelen, zijn de overlij densschades. Het intense verdriet van de achterblijvende familieleden die hun geliefde heel plotseling en vaak op veel te jonge leeftijd moeten missen is onbeschrijfelijk. Dat verdriet kan ik niet wegnemen, maar ik kan wel zo goed mogelijk zorgen dat de achterblijvende gezinsle den financieel in staat worden gesteld hun leven voort te zetten alsof hun geliefde er in financi ële zin nog wel is. Want de wet bepaalt dat allen die geheel of gedeeltelijk in hun levenson derhoud voorzien werden door de overledene, recht hebben op vergoeding van de schade door de aansprakelijke partij. Ik heb de overlijdensschade van Wouter* mogen regelen. Zijn vriendin Charlotte*, waar hij al heel lang mee samenwoonde, stond achter in de file en werd aangereden door een vrachtwa gen omdat de chauffeur met zijn telefoon bezig was en de file niet zag. Ze was op slag dood. Wouter en zijn vriendin hadden net een huis gekocht, en ze zouden gaan trouwen. Charlotte was lerares op de basisschool. De uitvaart waarbij ze werd uitgezwaaid door alle kinderen van de school was indrukwekkend. Wouter bleef achter met een gekocht huis en een hypotheekofferte op basis van twee inkomens. Hij wilde ondanks het verlies graag het huis afnemen, want het was de droom van hun beiden en die wilde hij nog steeds vervullen. Uitgangspunt voor de schade regeling was, dat Charlotte tot haar pensioen lesgegeven zou hebben op de basisschool. Ook haar weggevallen bijdrage aan het huishouden werd op geld gewaardeerd. Een rekenkundige werd ingeschakeld om te bereke nen wat Wouter netto minder te besteden had als gevolg van haar overlijden, voor elk jaar vanaf het overlijden van Charlotte tot en met hun pensioen. Ook wer den alle kosten van de begrafenis vergoed. De schade werd als bedrag ineens uitgekeerd. Wouter heeft hun droomhuis toch kunnen kopen en zelfs met het resterende bedrag een eigen onderneming kunnen oprichten. Ook dat was een toekomstdroom van hun beiden. Hoewel hij 1000 maal liever zijn Charlotte terug zou hebben gehad, heeft hij met de schadevergoeding hun dromen kunnen verwezenlijken en dat geeft troost. Wouter is een fictieve naam, net als Charlotte) Mona de Vries-Meijer Boddaert Advocaten Aangeleverde foto's HEILOO - Zaterdag 12 decem ber was de generale repetitie van het A- en B-diploma. De kinderen hebben al hun zwem kunsten uitstekend laten zien. Als alle onderdelen tijdens de repetitie zijn behaald mogen de kinderen normaal gesproken de week erna afzwemmen. Daar krij gen ze een afzwembriefje voor mee naar huis. Door de lockdown mochten de kinderen daarom bij Zwembad Loos hun diploma ophalen, natuurlijk volgens de regels van het RIVM. Het team van Zwembad Loos feliciteert alle geslaagden en wenst ieder een hele fijne feestdagen en een sportief 2021! Diploma A Anneloes Osinga, Dani Meijer, Veerle Kesselaar, Joël Schouffoer, Kick Winter, Luca Koppes, Feije de Groot, Sumaya Said Jamal, Maud Adema, Fiori Teklebrhan, Chris Melk, Valentijn Geelhoed, Björn van Straaten, Sudi Said Jamal, Emma Stoop, Elisa Dekker, Sjoerd de Groot, Suzana Teklebrhan en Hiyab Tedros. Diploma B Lente Dekker, Sevijn de Rover, Sebastiaan Komen, Sofie van Dam, Leah van Wielink, Chloë van Bugnum, Fathi Adam, Adalie Punt, Annechien Nijboer, Toots Janssen, Dertn Nijrnan, Benjamin van den Berg, Djoeke van der Linden-Vooren, Marly Maijenburg, Laura Bechthold, Gijs Visser, Laure Verduin, Nout Bent, Nanou Meijer, Gabor de Jong en Jurre v.d. Hoek. Zonder meer wordt ons leven benadeeld door corona, maar worden we hier nu ook terstond dommer van? Onlangs Mep ik langs de Lidl en hoorde een vrouw van ongeveer 70 jaar uitvaren tegen het vriendelijke jongmens dat daar de karretjes desinfecteert: "We leven in een nazitijd met alle beperkin gen enRaar mens denk ik maar de opmerking blijft me bij. Ten eerste de buitensporige over drijving, de enorme achterlijkheid van zo'n opmerking, het schaam teloos narcistische zelfmedelijden dat uit de woorden spreekt, of is zij gewoon 'niet lekker en ver ward'? Is zij een uitzondering of is het een algemene kwaal geworden van mensen die het zo goed heb ben dat zjj als bedorven kinderen gaan drenzen wanneer ze ergens een beperking ervaren? Misschien kan dit aanleiding zijn voor een moment van bezinning in deze tijden waarin zoveel anderen het zoveel zwaarder hebben en werke lijk reden hebben tot klagen. Na mijn winkelen was zü nog steeds bezig tegen de jongeman die merkbaar ongemakkelijk nog steeds zijn uiterste best deed om reuze klantvriendelijk te blijven. Chapeau voor alle jongens en meisjes, dames en heren van het winkelwezen, die ons immer zo zorgzaam helpen in onze welda dige maatschappij met coronadeu- ken. Fijne feestdagen gewenst. R. Kersten HEILOO - Op dinsdag 15 december, de laatste dag dat de school geopend is, is er op de Willibrordschool kerst gevierd. Het feest van samen zijn, naar elkaar omkijken en een lichtje voor iemand zijn. Dinsdagochtend zijn de groepen gestart met een kerstontbijt. Daarna zijn er verschillende leuke dingen in de klassen gedaan, zoals spelletjes, knutselen, een kerstbingo.Daarnaast zijn de kinderen voorbereid op de tijd die nog gaat komen. Leerlingen en leerkrachten gaan elkaar de komende tijd minder in het echt zien. Gelukkig kan er digitaal contact worden onderhouden! Namens de Willibrordschool: "Hopelijk zien we elkaar dan, na deze 5 weken, weer in het echt! Lieve kinderen, doe je best thuis. Lieve ouders: zet hem op! Tot snel!" HEILOO - Aan alles komt een eind, zo ook aan de lange spor tieve carrière van mevrouw Tonny Posch-Michels bij Gym- en Turnvereniging Heiloo (GTH). Deze energieke dame van inmid dels 90 jaar heeft meer dan 50 jaar gymlessen bij GTH gevolgd, de laat ste jaren bij de FitGym op dinsdag ochtend. Altijd was ze aanwezig, totdat het fysiek te belastend werd. Daarom neemt ze nu afscheid na deze lange periode. Natuurlijk blijft mevrouw Posch wel in beweging. Fietsen lukt helaas niet meer, maar elke dag een rondje wandelen nog wel! Het bestuur van GTH vond dat ze dit niet zomaar aan zich voor bij kon laten gaan. En dus hebben zij mevrouw Posch vorige week maandag in het zonnetje gezet met een oorkonde en attentie. "Dank voor je enthousiaste aanwezig heid op de dinsdagmorgen Toimy en blijf nog heel lang fit!" aldus het bestuur. Mevrouw Tonny Posch-Michels wordt verrast met een oorkonde en een aardigheidje namens GTH. Aangeleverde foto HEILOO - Op donderdagmiddag 24 december kunt u van 17.00 - 18.00 uur een wandeling maken door de Witte Kerk langs een met lichtjes versierd pad. Saskia Terpstra zal kerstliederen spe len en er zal een kerststal te zien zijn, uitgeleend door de Abdij van Egmond. Ook kunt u een kaarsje aansteken en genie ten van een feestelijke kerk. Op de toren buiten zal een ster renregen geprojecteerd worden, ter herinnering aan de Ster van Bethlehem. Dit alles is een creatieve poging om toch iets van kerst rond en in de kerk te beleven, nu de Ter Coulsterkerk dicht is en u alleen nog op kerstavond 22.00 uur en kerstmorgen om 10.00 uur kimt luisteren naar diensten die worden uitgezonden zonder mensen in de kerk. De Witte Kerk in het groene licht. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 7