contact Heiloo L k' - Jj I 7 HEILOO E r m i .V - 'J Bouwen en wonen I Openingstijden Mededelingen en commissies GEMEENTE UITKIJKPOST 13 JANUARI 2021 nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo x, fs Commandeurslaan 4, Groote Olven 13, Stationsweg 136, Verleend Lijnbaan 1, Agenda Gemeenteraadsvergadering Datum: 19 januari 2021 Aanvang: 20:00 uur Locatie: raadszaal gemeentehuis Castricum Naast de vaste punten staat op de agenda: Bespreekstukken 05. Coalitieakkoord a. Toelichting door de opstellers b. Overhandiging aan de gemeen teraad via de voorzitter c. Bespreking met de gemeenteraad 06. Introductie nieuwe wethouder namens D66; de heer P.J.M. van Diepen a. Introductie door de fractievoorzit ter D66 b. Introductie door de kandidaat zelf 07 Onderzoek commissie geloofsbrie ven benoeming wethouder 08. Benoeming en beëdigen/afleggen belofte wethouder 09. Samenstelling commissies en werkgroepen en benoeming leden a. Auditcommissie nieuw lid, de heer R.J.W. Levie b. BUCH raadswerkgroep Wethouder Rob Opdam en directeur van Heiloo Aktief, Teun van Etten, geven samen, op donderdag 7 januari, de start van de renovatie van zwembad Het Baafje in Heiloo extra aan dacht. Vanaf deze dag starten de gemeente en Heiloo Actief de renovatiewerkzaamheden voor groot onderhoud aan ‘de opstal len’ van het openlucht zwembad in Heiloo. Bij de start van het zwemseizoen, gepland op 1 mei zijn die, behalve de afbouw aan de horecavoorziening, dan afgerond. Agenda Gemeenteraadsvergadering Datum: 20 januari 2021 Aanvang: 20:00 uur Locatie: raadszaal gemeentehuis Castricum Meer informatie vindt u op onze website onder ‘Raad en College’. Tijdens de raadsvergadering kunt u inspreken op onderwerpen die op de agenda staan. Als u gebruik wilt maken van het inspreekrecht wilt u dan con tact opnemen met de griffie? Het is ook mogelijk om uw inspraak schriftelijk in te dienen. De bijbehorende vergader stukken kunt u vinden op https://heiloo. bestuurlijkeinformatie.nl/ De raadzaal wordt Corona-proof ingericht. Dat heeft tot gevolg dat er beperkt ruimte is voor publiek. We verzoeken geïnteresseerden dan ook om zich aan te melden wanneer zij de vergadering te plekke willen komen bijwonen. Dat kan per mail via griffie@ heiloo.nl, of telefonisch via 088 909 7016 of 088 909 7018.De vergadering zal ook vanuit huis te volgen zijn. Als u daarin geïnteresseerd bent, kunt u con tact opnemen met de griffie. U kunt de vergaderingen van de gemeenteraad ook op een later tijdstip terugluisteren via de website van Heiloo https://www. heiloo.nl/raad-en-college Naast de vaste punten staat op de agenda: Bespreekstukken 05. Vaststellen profielschets burge meester Heiloo a. Toelichting van Commissaris van de Koning, de heer Van Dijk, op de procedure b. Toelichting op de profielschets door de voorzitter en leden van de Vertrouwenscommissie c. Gedachtewisseling van de raad met de Commissaris van de Financiën nieuw lid, de heer J.IJ. Doorgeest c. Raadswerkgroep regio Alkmaar vacature d. Agendacommissie leden en plaatsvervangend leden, nnb 10. Sluiting Koning over de profielschets d. Vaststellen profielschets e. Overhandiging van de profiel schets 06. Sluiting Meer informatie vindt u op onze website onder ‘Raad en College’. Tijdens de raadsvergadering kunt u inspreken op onderwerpen die op de agenda staan. Als u gebruik wilt maken van het inspreekrecht wilt u dan con tact opnemen met de griffie? Het is ook mogelijk om uw inspraak schriftelijk in te dienen. De bijbehorende vergader stukken kunt u vinden op https://heiloo. bestuurlijkeinformatie.nl/ De raadzaal wordt Corona-proof ingericht. Dat heeft tot gevolg dat er beperkt ruimte is voor publiek. We verzoeken geïnteresseerden dan ook om zich aan te melden wanneer zij de vergadering te plekke willen komen bijwonen. Dat kan per mail via griffie@ heiloo.nl, of telefonisch via 088 909 7016 of 088 909 7018.De vergadering zal ook vanuit huis te volgen zijn. Als u daarin geïnteresseerd bent, kunt u con tact opnemen met de griffie. U kunt de vergaderingen van de gemeenteraad ook op een later tijdstip terugluisteren via de website van Heiloo https://www. heiloo.nl/raad-en-college Meldpunt Fouten in Overheidsregistraties van start In Nederland gebruiken veel overheids organisaties jouw gegevens. Het gaat om gegevens van burgers, bedrijven en bijvoorbeeld gebouwen. Het is dus belangrijk dat al die gegevens kloppen. Staat er toch een fout in een regi stratie? Dan moet deze snel worden hersteld. Het nieuwe Meldpunt Fouten in Overheidsregistraties kan hierbij hel pen. Het MFO is te vinden op rvig.nl/ mfo en op Rijksoverheid.nl. Kom jij bij de nieuwe jongerenraad? Gemeente Heiloo is op zoek naar leden voor de jongerenraad. Ben je tussen de 14 en 24 jaar oud en wil je graag iets te zeggen hebben over jouw leefomgeving? Dan zijn we op zoek naar jou! De jongerenraad gaat zich actief bezig houden met het jeugdbeleid en behar tigt de belangen van de jongeren in Heiloo zo goed mogelijk. Sport, veilig heid, vrije tijd en wonen zijn een paar voorbeelden waar de jongerenraad gevraagd en ongevraagd advies over kan geven. Samen de onderwerpen en oplossingen bedenken waarmee het bouwen van een woning (na sloop bestaande woning) en het veranderen van de uitweg, verzend- datum 4 januari 2021 (WAB02001811) Binnen 6 weken na verzenddatum van het besluit kunnen belanghebbenden bezwaar maken. Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen. ons dorp nog leuker en beter wordt. Hoe jullie dat doen? Dat bepalen jullie helemaal zelf! Meer informatie en aanmelden Enthousiast geworden? Vertel ons dan in een mailtje wie je bent en waarom je lid wil worden via griffie@heiloo.nl. Meer informatie over de jongerenraad vind je op www.heiloo.nl/jongerenraad. GEWIJZIGDE OPENINGSTIJDEN Het gemeentehuis is dicht. Regel het online. Lukt dat niet, mail ons op info@heiloo.nl, of bel 072-5356666. Omgevingsvergunning Aangevraagd Industrieterrein Oosterzij 5, het veranderen van een bedrijfsgebouw naar een woongebouw De Ambacht (15 apparte menten), datum ontvangst 30 december 2020 (WAB02002696) het plaatsen van een dakkapel in het achterdakvlak van de woning, datum ontvangst 30 december 2020 (WAB02002693) Hoogelaan achter Bardesiuslaan 9 en 11 (Zandzoom), het aanleggen van een uitweg, datum ontvangst 5 januari 2021 (WAB02100003) het vergroten van de woning (dakopbouw), datum ontvangst 7 januari 2021 (WAB02100050) het veranderen van de geldautomaat (han- delsreclame), datum ontvangst 6 januari 2021 (WABO2100044) Op deze aanvragen is nog niet beslist. Tegen een aanvraag kunt u geen bezwaar maken. Dit kan alleen tegen een besluit op een aanvraag. Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen. Buiten behandeling (vergunningsvrij) Melcolaan 13, het vergroten van de berging en het plaatsen van een veranda, verzenddatum 28 december 2020 (WAB02002615) Binnen 6 weken na verzenddatum van het besluit kunnen belanghebbenden bezwaar maken. Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl flgj whatsapp 06 25756160 www.heiloo.nl BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2, Postbus 1, 1850 AA Heiloo, t 072 535 66 66 Openingstijden Ma, di, wo, vrij 08.30 - 15.45 uur Donderdag gesloten Zaterdag 09.00 - 16.00 uur 't L 1 - - -7^; li. i I l’i 11 u - I I

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2021 | | pagina 7