Martine Ruiter WELKOM Bedankt XopX Vijfhoek O FORTE Wilt u een verzorgd gebit? 5- Dit moetje echt doen! Kinderopvang vanaf 2 jaar, de hele dag, de hele week! voor de jaarlijkse donatie! Th( Steeds meer pijn en/of spannings- klachten door het thuiswerken? vrienden van de Cl/ l/E DC I TANDARTS vJ E IxlxE IV 3 I PRAKTIJK Nu op de Paulus: I s laatje groeien COVID-19: Neem dan contact met ons op voor een afspraak www.fortekinderopvang.nl "r- www.vnendenvandevijfhoek.nl Anita Veld, leefstijlcoach en verpleegkundige. Foto: aangeleverd ir j KINDEROPVANG Kinderdagopvang Buitenschoolse opvang Peuteropvang Door de voortdurende lockdown, stress en te weinig bewegen krijgen steeds meer mensen last van hoofdpijn, pijn in de nek, schouders of rug. Veel klachten zijn goed te behandelen! Door een combinatie van fysio-manuele therapie, Mylogenics, Dry Needling en de Triggerpoint Reset Methode wordt de dieperliggende oorzaak aangepakt en kunnen klachten blijvend verdwijnen. Laatje verrassen door deze unieke behandelmethode en maak (online) een afspraak! Tandartspraktijk Ekkers, gelegen in het Hoefplan te Alkmaar, neemt nieuwe patiënten aan. Onze missie en visie Iedere patiënt verdient alle aandacht die nodig is, met als eindresultaat een gezond en mooi gebit. Dit willen we bereiken door: Herken je dat? Je krijgt een advies, of lie ver gezegd, een opdracht. "Weetje wat jij moet doen: je moet - stoppen met roken - afvallen - meer bewegen - minder alcohol gebruiken - ontspannen etc." En dan wordt er ook nog verteld waar en hoe je dat moet doen. Getver, wat is moeten een naar woord. Ik moet helemaal niets. En zeker niet van jou, dat maak ik zelf nog wel uit! Ik ga dan met mijn hakken in het zand! Herken je dat? Als je gevraagd wordt: "Zou je er zelf wat aan willen en kunnen doen", je anders Wi 11 i brord us Business Centrum Ken. straatweg 464, kamer 1.09 1851 NG Heiloo Tel. 06-48904753 www.martineruiter.nl info@martineruiter.nl Herken je dat? Met je motivatie, van bin nenuit, ga je het gewoon doen. Pakje je eigen regie. Plan je jouw eigen route. Vraag hulp waar nodig bij de mensen waar jij je prettig bij voelt, wantje moet niks! Jij kunt het, als je het wilt! In deze kleinschalige peuter- groep vormen spelactivitei ten de basis. Spelactiviteiten waarbij plezier in het spelen in een liefdevolle omgeving vooropstaat. Kinderen ont wikkelen zich daarbij in de volle breedte en leren veel, omdat ze van nature betrok- Succes met je goede voornemens! Anita Veldt Leefstijlcoach en verpleegkundige www.leefstyle.nl HEILOO - Komt je peuter ook gezellig bij ons spe- len?Je kind is welkom bij onze ontwikkelingsgerich te peuteropvang! Naast algemene tandheelkunde zijn we gespecialiseerd in het behandelen van kinderen, mensen met angst voor de tandarts en lichamelijk en geestelijk minder- validen. Daarna lunchen de kinderen en kunnen, indien nodig, slapen op de groep. Vanaf 14.30 uur kunnen broertjes en zusjes in de peuter- en basisschoolleeftijd fijn met elkaar spelen, net als thuis. Samen ontdekken, onderne men en ontspannen, vanuit je nieuwsgierigheid en talenten! Vanaf 8.30 tot 12.00 uur doetje kind mee aan ons peuterspeelzaalprogramma. ken zijn bij het spel dat ze spelen. De peuterdagopvang is open van 7.30 -18.30 uur. Broertjes en zusjes in de peuter- en basisschoolleeftijd kunnen fijn met elkaar spelen, net als thuis. Foto: aangeleverd - Alle praktijkmedewerkers volgen regelmatig cursussen, waardoor de kwaliteit van de zorg gewaarborgd is en blijft. Bij ons kunt u terecht voor de volgende behandelingen: De Zorg en Welzijn Special verschijnt elke maand in de Uitkijkpost Voor info: verkoop@uitkijkpost.nl. Er wordt, net als op de school, ontwikkelingsgericht gewerkt vanuit thema's die passen bij de belevings wereld van de kinderen. Daarbij werken de pedago gisch medewerkers en de leerkrachten samen om een veilige, warme, rijke en uitda gende speel-leeromgeving te creëren voor de kinderen. Door de intensieve samen werking tussen de leer krachten en pedagogisch medewerkers ontstaat er een doorgaande lijn in de ontwikkeling van elk kind. Meer info op www.depaulusschool.nl Ondanks het coronavirus kunnen wij u vei lig behandelen. U kunt bij ons terecht voor zowel nood- als reguliere zorg. Dit omdat wij ons, bovenop de normale hygiëne, aan aangescherpte maatregelen houden. reageert? Ik ga dan bij mij zelf na wat ik eraan kan of wil doen. Ik pak mijn eigen regie. Zo voorkom je "Ja, maar...". Zo voorkom je "Ik ga het proberen". Algemene tandheelkunde (Witte) vullingen Kronen en bruggen Wortelkanaalbehandelingen Mondhygiëne Paradontitis Esthetische behandelingen Bleken Röntgenfoto's Orthodontie Second opinion Wij hopen u te mogen ontvangen in onze praktijk. Tot snel! Adres: Schelfhoutlaan 25 I Postcode: 1816 LG Plaats: Alkmaar Website: www.tandartspraktijk-ekkers.nl I e-mail: tandartspraktijkekkers@gmail.com Telefoon: 072-5119401 I Openingstijden: ma. t/m vrij. 8:30 t/m 17:00 uur Telefonisch bereikbaar op: ma. t/m vrij, van 8:30 t/m 12:30 uur en 13:30 t/m 16:30 uur - Met een professioneel, maar gezellig en hecht team te werken, waardoor de patiënt zich ook welkom en op zijn gemak voelt; - Een visie voor de lange termijn, in samen werking met de preventieassistentes en/ of mondhygiëniste, om op langere termijn van een gezond en mooi gebit te kunnen genieten; r, t

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2021 | | pagina 10