elige Dat zit wel goed met jou! Tandprothetische praktijk Weijer zorgt ook nu voor uw kunstgebit! Maak in het nieuwe jaar een pitstop voor een voorde brillenwissel ZonJl^veld w I Jouw zorgvergoeding wordt direct door ons geregeld. Wel zo snel en gemokkelijk! Oogmeting en optometrisch onderzoek uitsluitend na een telefonische afspraak. Voor meer informatie zie zonneveldoptiek.nl Webinar: Aanstellen van een vertrouwenscontactpersoon Wij wensen iedereen een mooi en gezond 2021 Ook dit jaar staat ons team weer voor je klaar! Op monturen uit de OP OP designcollectie krijg je maar liefst 100% korting. Je betaalt alleen voor de glazen. Zonneveld optiek wil samen met jou 2021 ingaan met een frisse blik. Daarom krijg je bij ons in het nieuwe jaar korting op een groot assortiment merkmonturen. Met kortingen oplopend tot wel 100% op het montuur. Hoe beter het jaar te beginnen dan met een nieuwe bril! Fysiotherapie MSU echografie Shockwave therapie HEILOO - Echo-adfysio helpt je met advies voor jouw optimale houding tij dens het thuiswerken. Echo-adfysio is een inno vatieve praktijk voor fysiotherapie, manu ele therapie, echografie en shockwavetherapie. Werkomstandigheden thuis zijn niet altijd optimaal. Klachten aan de rug, nek en schouders zorgen voor het nodige ongemak. Met duidelijk inzicht hoe klachten ontstaan, kunnen tips over jouw houding het werkcom- fort verbeteren. Wij staan voor je klaar om je te helpen met: - een uitgebreide analyse van je houding BRILLEN WISSEL WEKEN - onderzoek naar de licha melijke klachten - je ontvangt tips en advies over jouw persoonlijke houding bij bukken, tillen en zitten - duurzaam resultaat met de juiste en bewuste houding - we streven naar een kort traject van maximaal 5 behandelafspraken fysio therapie Gerbrand van der Doorn, Echo-adfysio, Willibrordus Business Centre Kennemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo HEILOO-Wij blijven geopend! Nederland zit nog steeds in een lang durige lockdown. Het zijn onzekere tijden voor veel mensen en ondernemers. Rutger Weijer en Irma Baart merken ook dat er soms verwarring is of de praktijk geopend is. Dat is gelukkig het geval. Medische contactberoepen, zoals de mondzorg, mogen hun werkzaamheden blijven uitvoeren. Binnen de gehele mondzorg worden de (be) handelingen verricht volgens de Leidraad Mondzorg. Tandprothetische praktijk Weijer hanteert uiteraard alle nodige veiligheidsmaat regelen voor uw en onze gezondheid. Na het telefonisch maken van een afspraak waarin wij triage uitvoeren, kunt u de praktijk te allen tijde op een veilige manier bezoeken. Reeds ingeplande behande lingen gaan gewoon door en u kunt uiteraard nog steeds terecht met uw ongemak en/of reparaties aan uw kunstgebit. Tandprothetische prak tijk Weijer, 072-5331902, Wij staan voor u klaar, ook in deze tijden. De bijeenkomst is bedoeld voor bestuurders/coördinato- ren van vrijwilligersorganisaties in de BUCH-gemeenten waar nog geen VCP werkzaam is en wordt gegeven door Magda van der Wees, werkzaam bij NOV. Met het aanstellen van een vertrouwenscontactpersoon (VCP) maak je als vrijwilligersorganisatie duidelijk datje problemen rondom grensoverschrijdend gedrag serieus neemt. Wat doet een VCP precies en wie vraagje om die functie te vervullen? Aan welke functie-eisen moet iemand voldoen? Wat is het verschil in verantwoorde lijkheden van een VCP en van een bestuur? Wat is het verschil tussen een Vertrouwenscontactpersoon en een Vertrouwenspersoon? En... wat kun je als bestuur/coördinator nog meer doen om grensoverschrijdend gedrag te voorkomen? Aanmelden kan via: www.vrijwilligersacademiebuch.nl Neem voor vragen contact op met Sigrid Wijsman van het Vrijwilligers Informatie Punt: 06-48500912. HEILOO - De Vrijwilligersacademie organiseert i.s.m. de Vereniging Nederlandse Vrijwilligersorganisaties (NOV) op dinsdag 16 februari van 19.30-20.45 uur een kosteloze online bijeenkomst over het aanstellen van een vertrouwenscontactpersoon. De Zorg en Welzijn Special verschijnt elke maand in de Uitkijkpost Voor info: verkoop@uitkijkpost.nl. www.kunstgebitheiloo.nl, De Strandwal 22H Heiloo (gezondheidscentrum op het Willibrordterrein), mail: info@kunstgebitheiloo.nl Opticien, optometrist, contactlensspecialist Stationsplein 24 1851 LN Heiloo Tel: 072 533 12 75 www.zonneveldoptiek.nl Gratis parkeren in de parkeergarage Heb je vragen? Vul het contactformulier in op www.echo-adfysio.nl/con- tact of bel 06-53106162 Integrale geneeswijze Functionele orthonomie- integratie Cranio sacraal therapie (vergoeding uit aanvullende verzekering) Gerbrand van der Doorn geeft advies over jouw optimale houding tijdens het thuiswerken. Foto: aangeleverd Een duidelijke diagnose door echo- en functie onderzoek. Dit geeft inzicht in oorzaak, gevolg en oplossing van uw lichamelijke klachten aan spieren, pezen en gewrichten. Kijk voor meer informatie www.echo-adfysio.nl kennemerstraatweg 464 1951 NG gerbrand@echo-adfysio.nl tel 06 53106162 ‘Vraag in de winkel naar de- voorwoorden. optiek

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2021 | | pagina 11