Getuigenoproep Lees mee tijdens De Nationale Voorleesdagen 2021 Clft M UW Jonge freerunners uit Heiloo eigen baas 3 I Vervolg van de voorpagina: DIZIWWI i --T je UITKIJKPOST 20 JANUARI 2021 fiets- Ger geeft de lens door aan Erik Vogel. Bekijk de abonnementen op Volg de Uitkijkpost ook op GO In deze rubriek deelt een lezer van Uitkijkpost een foto. De foto gunt andere lezers een kijkje in iemands leven, laat zien wat iemand bezighoudt of gewoon mooi vindt. Heiloo. Klik daarvoor op de link die je vindt op onze website. “Als docent en decaan van de Berger Scholengemeenschap zie ik, onder normale omstandigheden, dagelijks leerlingen door mijn lens. Van brugklassers tot eindexamenkandidaten en alles wat daartussen zit. Ze komen naar school en doen daar wat ze graag en goed doen: er samen met leeftijdsgenoten het beste van maken. Deze jongens en meisjes volgen nu onderwijs op afstand. Daarvoor nemen zij via hun laptop, iPad of telefoon aan de les sen deel zonder dat zij elkaar ontmoeten. Dat valt niet mee. Door hun lens (beeldscherm) zien zij mij in mijn studeerkamer. Ik doe mijn best om al mijn leerlingen enthousiast bij de les te houden. De kunst voor de scholieren is om met plezier mee te doen én te leren. De kunst van mij als docent is zorgen dat zij zich in deze gekke tijd gezien en gehoord blijven voelen. Hou vol jongens en meisjes, hou vol!” Redactie De redactie is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072-5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl Administratie De administratie is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, op tel. 072-5330175 of via administratie@uitkijkpost.nl Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo Uitkijkpost Media is nimmer aansprakelijk voor schade, door wie dan ook geleden, welke veroorzaakt is door niet, niet tijdig of onjuiste plaatsingen van uitkijkertjes. In geval van twijfel beslist de uitgever. Uw privacy: https://www.uitkijkpost.nl/ pagina/privacy Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen en Egmond aan den Hoef. Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieu vriendelijke druktechniek lesgeven een sportopleiding aan het CIOS in Haarlem. Om mee te doen heb je alleen een paar goede Peuters en kleuters kunnen op de leukste manieren kennismaken met boeken en voorlezen. Hoewel De Nationale Voorleesdagen dit jaar anders zullen verlopen, gaan wij er een fantastisch voorleesfeest van maken. Maar nog leuker is het om live mee te kijken met het voorlezen in Bibliotheek Heiloo! Woensdag 20 januari om 10.00 uur kunnen de kleuters genieten van Coco. En donderdag 21 januari om 10.30 uur wordt Coco kan het! live voorge lezen, speciaal voor alle peuters thuis of op het kinderdagverblijf in Kevin (1) en Luc (r) willen iedereen enthousiast krijgen voor freerunning. Aangeleverde foto sneakers nodig! Wil jij die gratis proefles volgen? Geef je dan op via www.urbantrickz.nl Oefen alvast het vrolijke liedje ‘Coco kan het!’ speciaal geschreven voor De Nationale Voorleesdagen. Het liedje is geschreven en gecom poneerd door Thijs Borsten en wordt gezongen door Gerson Main. Het is nu te beluisteren via Spotify, Apple Music, Deezer en YouTube Music. Loop tijdens de Voorleesdagen langs de jeugdafdeling van de bibli otheek, en zie daar de vertelplaten van Coco voor het raam staan. Je kunt zo het verhaal van Coco samen nog eens navertellen. Herhaling is altijd fijn! Voor kinderen van 0-6 die nog geen lid zijn van de bibliotheek, is het inschrijven tijdens De Nationale Voorleesdagen gratis! En zij krijgen Egmond. De auto raakte bij het afslaan het achterwiel van de fiet ser. De fietser ging onderuit en raak te hierbij gewond. Vraag via www.bibliotheekhei- loo.nl een Voorlees-verrassingstas aan. Vermeld leeftijd en eventuele bijzonderheden, dan stellen we een leuk verrassingspakket samen. We bellen vervolgens om een afspraak te maken om de Voorleestas op te halen. het vingerpoppetje van Coco erbij cadeau. De bibliotheek neemt con tact met je op om te zorgen dat het vingerpoppetje bij je terechtkomt. Ouders die in deze periode ook lid worden, ontvangen 25% korting op een Lekker Lezen of Eindeloos Genieten abonnement. Dit gaat tele fonisch via 072 - 5330670. https://www.bibliotheekheiloo.nl/ lid-worden/abonnementen Prentenboek van het jaar: Coco kan het! Alle babyvogels gaan voor het eerst vliegen. Alleen Coco durft niet. Wat als ze valt? Of als een kat haar grijpt? Maar als het wél lukt, kan ze samen met haar vriendjes mooie vormen vliegen. Is Coco klaar om haar vleugels uit te slaan? De bestuurder(ster) van de auto is zonder te stoppen doorgereden in de richting van Egmond. De door gereden auto is een witte stationwa gen. De politie vraagt getuigen zich te melden via het algemene num mer van de politie 0900 - 8844 onder vermelding van registratienummer PL1100-2021008734. j.L, vond de (Decaan mavo/vmbo-tl, docent maatschappijleer en geschiedenis) -..k„ UrbanTrickz Heiloo Momenteel is freerunning popu lairder dan ooit. Een mooi moment voor de ondernemende jongens om een eigen bedrijf te starten en deze sport te promoten: UrbanTrickz. Kevin is bezig zijn door de KNGU erkende certificaat te halen en geeft nu al zes dagen per week freerunles, Luc volgt naast het Jong geleerd, jong gedaan Beide jongens zijn op jonge leef tijd begonnen met specifieke spor ten waardoor ze zes jaar geleden vloeiend in de freerunsport verder konden. “Ik was altijd op zoek naar een sport waarin ik salto’s kon maken. Daarom koos ik in eerste instantie voor breakdancen. Toen ik hoorde over freerunning was ik verkocht. Deze sport heeft voor mij echt alles: de salto’s, de moves, de tricks en goede muziek”, geeft Kevin aan. “Hoewel het ritme van de muziek niet bepalend is in de freerunsport, is een goede beat wel lekker om moves op te doen.” Luc heeft op jonge leeftijd veel aan tram polinespringen en turnen gedaan. Door zijn lenigheid en de aangeleer de technieken uit die sporten kon hij direct op niveau instappen in de freerunwereld. Woensdag 20 januari 2021 wor den De Nationale Voorleesdagen geopend door H.K.H. Prinses Laurentien, op televisie in het pro gramma Zin in Zappelin. Dat wordt om 7.05 en om 12.00 uur uitgezon den op NPO 3. Op de teksten, de foto's en het ontwerp van Uitkijkpost rust copyright. Niets mag op welke wijze dan ook worden overge nomen, verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt worden zonder toestemming van de uitgever. Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl HEILOO - Woensdag 13 janu ari uur, van Vennewatersweg een aanrijding plaats. KA HEILOO - Speciaal voor kinde ren (0-6 jaar) en hun ouders, verzorgers en opvang, verzorgt Bibliotheek Heiloo diverse leuke (voorlees-)activiteiten, die het belang van voorlezen centraal stellen. Tien dagen lang, van 20 t/m 30 januari, staat het boek Coco kan het! centraal. Openingstijden ma. 09.00 - 17.00 uur di. 09.00 -17.00 uur wo. GESLOTEN do. 09.00-12.00 vr. 09.00 -14.30 uur omstreeks 18.05 op de rotonde Kennemerstraatweg/ Een 15-jarige jongen te over het fietspad van de Kennemerstraatweg in de rich ting van Limmen. Op de rotonde wilde hij rechtdoor. Een auto die op de rotonde reed wilde rechtsaf de Vennewatersweg op richting ■F 1 -|i, r' I X .“1 v? Het boek ‘Coco kan het!’ staat centraal tijdens De Nationale Voorleesdagen. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2021 | | pagina 3