•T. Onlinejongerencentrum Noor en Joep professionaliseren hun afvalopruimdienst met skelter Topatleten Laura en Lisanne rijden groen 3 IBM Robin Keijzer cum laude afgestudeerd Saskia al 30 jaar het gezicht van de bakkerij Verdient jouw Valentijn een bloemetje? Administratie Vervolg van de voorpagina: SAMEN UITKIJKPOST 3 FEBRUARI 2021 Tekst: Marije Smit rl Let love rule! Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo Redactie De redactie is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072-5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl De administratie is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, op tel. 072-5330175 of via administratie@uitkijkpost.nl Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen en Egmond aan den Hoef. HEILOO - Oud-plaatsgenoot Robin Keijzer is op 31 december 2020 cum laude afgestudeerd voor zijn master Klinische Psychologie aan de Universiteit van Amsterdam. Hij is sindsdien werkzaam als psycholoog bij de afdeling Psychiatrie van het Amsterdam UMC, locatie AMC. Robin is oud-leerling van O.B.S. De Zuidwester. HEILOO - Hiep, hiep, hoera! Saskia Maas is deze maand al 30 jaar het gezicht van de bakkerij in ‘t Loo. Saskia is een vertrouwd en vriendelijk gezicht voor de klanten van Bakkerij Hoetjes en een enthousiaste en hardwerkende collega! Reden om haar even in het zonnetje te zetten. Gefeliciteerd met dit mooie jubileum en op naar de 40 jaar, Saskia! Aangeleverde foto Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieu vriendelijke druktechniek Berichtje plaatsen Wil je geen foto insturen, maar heb je wel een boodschap voor je geheime liefde of juist voor de liefde van je leven? Of heb je een lief berichtje voor je oma, opa, vader, moeder, je beste vriendin of voor wie anders dan ook? HEILOO - 14 februari, Valentijnsdag, de dag van de liefde. In deze rare tijd is het misschien nog wel belangrijker (en leuker) om iemand die je lief vindt te laten weten dat je aan hem of haar denkt. Verdient jouw Valentijn een bloemetje? Stuur dan de liefste, leukste of gekste foto van jullie samen uiterlijk zondag 7 februari naar redactie@ uitkijkpost.nl en wie weet bezorgt Bloemen bij Kim dan wel een mooi valentijnsboeket bij jouw Valentijn. Mail jouw bericht van max. 30 woorden uiterlijk zondag 7 febru ari naar redactie@uitkijkpost. nl, dan zoeken wij er een mooi plekje voor in de Uitkijkpost van woensdag 10 februari. Contract Zo’n vier jaar geleden kregen de sportieve zusjes via CiRoPack de beschikking over een auto. Bij de verlenging van het sponsorcontract is er overgeschakeld naar duur zaamheid. Een logische keus voor het Heilooër bedrijf waar groen letterlijk en figuurlijk de overhand heeft. Op het dak van het bedrijf liggen bijvoorbeeld 382 zonnepane len en het wagenpark (met uitzon dering van de vrachtwagen) rijdt elektrisch. Eigenaar Rob van der Wal: “Wij lopen voorop qua duur zaamheid. Lisanne en Laura de Witte lopen echt hard en zij vinden een groene levensstijl ook belang rijk. Vandaar de keus voor een elek trische Volkswagen ID.3. In deze groene auto mag je gezien worden. En dat gebeurt ook want ze rijden veel kilometers.” Zie je de opvallen de auto, zwaai dan zeker even naar deze vrolijke atleten. Afgelopen week hebben Noor en Joep drie volle vuilniszakken afval opgeruimd op de parkeerplaats bij HSV. Papier en karton dat mis schien uit de container is gewaaid, maar nog veel meer plastic, mond kapjes en blikjes. Ook vonden ze kleine plastic flesjes, vaak nog half gevuld met frisdrank, die toch echt lijken te zijn weggegooid vanaf een fiets of uit de auto. Toen ze de volle zakken wilden legen in een vuilnis bak op het parkeerterrein bleek er helemaal geen vuilnisbak aanwezig te zijn. Een punt van aandacht voor de gemeente? Elke woensdag van 15.00 tot 16.30 uur organiseren jongerenwerkers Maarten en Ester een leuke online activiteit, zoals een online dropping, het samen spelen van Among Us of een potje 30 seconds. Iedereen tussen de 10 en 23 jaar kan mee doen via Zoom. De link is de vin den op www.jongerenwerkbuch.nl onder het kopje Activiteiten. Naast het spelen van spelletjes is er ook ruimte om je gedachten en zorgen te delen of om even stoom af te bla zen. Heb jij ook een leuk idee om online samen te doen? Laat het ons weten! De jongerenwerkers zijn na de lockdown weer elke woensdag Onlangs hebben Noor en Joep hun afvalopruimdienst geprofessio naliseerd door de aanschaf van een skelter. Helemaal geweldig zou het zijn om hier ook nog een aanhanger achter te kunnen koppelen om de vuilniszakken niet meer te hoeven tillen. Mocht er iemand in Heiloo zijn die een skelteraanhanger te leen heeft of die voor een kleine prijs ter Volg de topatleten Lisanne en Laura de Witte op hun road to Tokyo. De zusjes De Witte vloggen erop los op hun YouTube-kanaal en en vrijdag aanwezig in het jonge rencentrum Buk Buk. Jongeren van 10 t/m 23 jaar kunnen daar terecht om gezellig te kletsen, te chillen op ook op Instagram zijn @lauradewit- te en @lisannedewitte te volgen. overname aan wil bieden, laat het weten. Daar zal deze afvalbrigade heel blij mee zijn. de bank of om een spelletje te spe len. Houd de website, Facebook en Instagram in de gaten voor actuele informatie. Noor en Joep hopen vooral dat met aandacht in de krant nog meer mensen mee gaan helpen. En beter nog: dat mensen nadenken voordat ze afval gewoon op straat of in de natuur gooien. Uitkijkpost Media is nimmer aansprakelijk voor schade, door wie dan ook geleden, welke veroorzaakt is door niet, niet tijdig of onjuiste plaatsingen van uitkijkertjes. In geval van twijfel beslist de uitgever. Uw privacy: https://www.uitkijkpost.nl/ pagina/privacy Volg de Uitkijkpost ook op HEILOO - Tijdens de lockdown kan ook het jongerencentrum helaas niet open zijn en is er gezocht naar een alternatief voor de jonge bezoekers: het online jongerencentrum. Openingstijden ma. 09.00 - 17.00 uur di. 09.00 - 17.00 uur wo. GESLOTEN do. 09.00 - 12.00 vr. 09.00 - 14.30 uur Op de teksten, de foto's en het ontwerp van Uitkijkpost rust copyright. Niets mag op welke wijze dan ook worden overge nomen, verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt worden zonder toestemming van de uitgever. Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl HEILOO - Een jaar geleden stonden Noor (8) en Joep (5) Zwart in Uitkijkpost. Van hun zakgeld hadden zij afvalgrijpers gekocht omdat vooral Noor zich ergerde aan al het zwerfafval in Heiloo. Nu, een jaar later, heb ben ze al vele volle zakken afval in Heiloo opgehaald. De vele complimentjes die ze onderweg krijgen van mensen stimuleren Noor en Joep om nog meer hun best te doen. Ook is het fijn te horen dat er meer mensen zijn die aangeven ook zwerfafval op te ruimen. Ook steeds meer klasgenootjes helpen zo nu en dan mee opruimen. Ciska en Rob van der Wal (CiRoPack) overhandigden Lisanne en Laura de Witte de sleutels van hun nieuwe auto’s. Foto: Daniel Vernon Noor en Joep met hun nieuwe skelter. Foto: Helen Wildeboer Elke woensdag van 15.00 tot 16.30 uur. Kom je ook? Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2021 | | pagina 3