De online kookworkshop van restaurant RAILS Werk productief thuis met Luxaflex® Woningmarktupdate: Woningprijzen stijgen naar recordhoogte in Heiloo "NB Voorlezen maakt van kleintjes grote lezers v 1 V* rfr Iv - 4 Jan van Rijckenborghschool deelt bolletjes uit! l J Een coronaproof valentijnsdate: 1^ 1 J De Luxaflex® specialist Rozing Wonen Dromen in Heiloo vertelt je graag alles over de mogelijkhe den, bij je thuis of per videoad- vies. Bel 072 - 5321738 of mail naar informatie@rozing.nl Elke week worden er leuke, nieu we, spannende of grappige prenten boeken voorgelezen voor peuters en kleuters. Leuk als u met de kinderen samen kijkt! Met Luxaflex® Horren houd je insecten buiten terwijl je je werk plek wel kunt ventileren. Dat is toch net even iets prettiger werken! UITKIJKPOST 3 FEBRUARI 2021 Keep it simple Wit is de ideale basiskleur voor het interieur van je thuiskantoor. Ook de keuze van raamdecoratie is belangrijk. Met Duette® Shades fil ter je het felle zonlicht, maar beleef je nog steeds het daglicht optimaal doordat het materiaal semi-transpa rant is. Zo heb je geen inkijk én is de kamer rustig en licht genoeg om goed te kunnen werken. Hoe don kerder een kamer is, hoe sneller een gevoel van moeheid je productiviteit af doet nemen! Maar... als je kiest voor een semi-transparante stof, kun je ook voor donkerder gekleur de Plissé of Duette® Shades kiezen als accent. Verklaring In het vierde kwartaal van 2020 is de gemiddelde transactieprijs HEILOO - Nu de woningmarkt- cijfers van het vierde kwartaal van afgelopen jaar bekend zijn worden de ontwikkelingen op de markt zichtbaar en kunnen deze vergeleken worden met het vier de kwartaal van 2019. Vanaf nu kunnen de kleuters elke woensdag om 10.30 én om 14.30 uur genieten van een mooi voor leesverhaal. En elke vrijdag, om 10.30 uur, wordt live voorgelezen, speciaal voor alle peuters thuis of op het kinderdagverblijf in Heiloo. Klik op de link op onze website www.bibliotheekheiloo.nl en luis ter gezellig mee. Voorlezen bevor dert het leesplezier, zorgt voor een grotere woordenschat en draagt bij Maar wat daadwerkelijk gaat gebeuren zal de toekomst moeten uitwijzen. De makelaars van Teer houden uiteraard alle ontwikkelin gen nauwlettend in gaten. Door het grote netwerk in de regio zitten zij letterlijk boven op de woningmarkt zodat zij hun klanten goed kunnen informeren. aan een goede taalontwikkeling. En natuurlijk is het heerlijk om samen van een boek te genieten. Dagelijks voorlezen vormt daarmee een goede basis voor het latere lezen. HEILOO - Maandag 1 februari kregen alle leerlingen en ouders van de Jan van Rijckenborghschool een bakje met bolletjes. De school deelde deze uit als een kleinigheidje om de moed erin te houden en omdat het team alle ouders wil bedanken voor de inzet en samenwerking in deze bijzondere tijd. ‘Wij zijn trots op de zelfstandigheid van de kinderen en de begeleiding van u allen’, aldus het team van de Jan van Rijckenborghschool. Aangeleverde foto Kan de thuischef in jou niet wachten? Meld je dan aan via www.railsheiloo.nl/kookworkshop Wees er snel bij, we hebben maar een beperkt aantal plekken. Tot de 14de! r üi HEILOO - Om ook thuis gecon centreerd te werken is een opti male lichtbeleving van belang. Ook willen we niet afgeleid wor den door storende invloeden van buiten, zoals insecten. Gemak dient de mens! De optimale lichtinval kan je snel en simpel automatisch instellen, als je je raambekleding uitrust met PowerView® Automation. Hiermee kun je altijd en overal de lichtinval in je woning regelen via de afstands bediening of vooraf, op gezette tij den of bij bijvoorbeeld zonsopgang, instellen met de app voor op je tablet of smartphone. Niet zoemen tijdens het Zoomen Tijdens onze online kookwork shop op 14 februari bereid je samen met je date - en chef-kok Tim van der Zel - een heerlijk driegangen- diner. Steak tartaar, zelfgemaakte pasta, een verrukkelijk lopend chocoladetaartje met karamel-zee- zout: na de workshop hebben deze gestegen ten opzichte van een jaar eerder. Hierbij zijn het totaal aantal transacties iets afgenomen, waar uit blijkt dat er minder woningen worden aangeboden in Heiloo. Makelaar Joris Filarski van Teer Heiloo legt uit: “Dit is ook de oor zaak van daling van de NVM krapte- indicator tot 2,2. Ook is de verkoop- tijd sterk gedaald, wat inhoudt dat de woningen momenteel een stuk sneller verkocht zijn dan een jaar eerder. Wederom staat dit in ver band met het dalende aanbod en een stijgende vraag op de woning markt in Heiloo.” Verwachting 2021 De toekomst van de woningmarkt is lastig te voorspellen en de menin gen zijn hier dan ook over verdeeld. De een denkt dat de woningmarkt gaat afkoelen en de ander denkt juist dat de huizenprijzen zullen blijven stijgen. De gevolgen van de coronapandemie zullen pas later zichtbaar zijn op de woning markt, aangezien de woningmarkt laat reageert op veranderingen. In onze optiek is de kans groot dat de huizenprijzen nog door zullen stijgen, omdat de rente historisch laag is, de vraag vele malen hoger is dan het aanbod, er te weinig nieuwbouw geproduceerd wordt en omdat de overdrachtsbelasting voor kopers onder de 35 jaar is afge schaft. Marit Nieboer, taxateur bij Teer Makelaars vervolgt: “Het feit dat de hypotheekrente nog steeds daalt, zorgt ervoor dat verhuizen vaak een goede optie is voor onze klanten. Onze collega’s van Teer Hypotheken bieden zelfs al rentes aan onder de 1%!” gerechten geen geheimen meer voor jullie. Via Zoom nemen we jul lie mee in de verschillende kook- technieken en is er natuurlijk volop ruimte om vragen te stellen. Om het nog makkelijker te maken, zorgen we dat alle ingrediënten van tevoren bij jou thuisbezorgd worden. HEILOO - Een leuke, originele valentijnsdate in coronatijd, dat is makkelijker gezegd dan gedaan. Bij restaurant RAILS hebben we daarom iets bedacht waarmee je zéker indruk maakt. In deze update zet Teer Makelaars de opvallendste uitkomsten op een rij: - De gemiddelde transactieprijs is met 10,0% gestegen naar gemiddeld 464.348, - De gemiddelde transactieprijs per m2 is met 4,8% gestegen naar gemiddeld 3.618, - Het aantal verkochte woningen is gedaald van 87 naar 83 - De krapte-indicator ging van 2,7 naar 2,2 (nóg krappere markt) - De verkooptijd is met 17,4% afgenomen; woningen worden dus sneller verkocht ir «I HEILOO - Bibliotheek Heiloo leest online voor: geniet thuis van een mooi verhaal. De bibli otheek is gestart met online voorlezen vanuit de biblio theek. En daar gaan we voor lopig mee door, in elk geval zolang de bibliotheek nog niet open is. Optimale lichtbeleving is belangrijk om geconcentreerd te kunnen werken. Aangeleverde foto Een valentijnsdate met een kookworkshop van RAILS: thuis genieten. Aangeleverde foto Zolang de bibliotheek gesloten is, wordt er online voorgelezen. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2021 | | pagina 4