is geworden” “Een droom die werkelijkheid REGIO Valentijnspakket voor Zorgcentrum De Cameren Supermarktketen Deen is verkocht 15 A Een hospice realiseren in je eigen woonplaats: Postaanzee weer voorzichtig open Sneeuwduinen in de achtertuin UITKIJKPOST 17 FEBRUARI 2021 En zo werden de bewoners van Zorgcentrum De Cameren Tot ziens bij Postaanzee aan de Voorstraat 82a in Egmond aan Zee! Niet alleen de supermarkten worden verkocht, maar ook de twee distributiecentra en het hoofdkantoor. Van de 80 Deen- supermarkten gaan er 39 naar Albert Heijn, 22 naar Vomar en 19 naar DekaMarkt. Alle personeelsleden behou den in de nu gesloten overeen komst hun baan. De overname is definitief als alle autoriteiten die bij zo’n overname betrokken zijn, waaronder de vakbonden, het groene licht geven. EGMOND AAN ZEE - Vanaf maandag 15 februari gaat Postaanzee weer voorzich tig open. Je kunt dan weer terecht voor het ruilen van puzzels en boeken. Voorlopig is Postaanzee iedere werkdag open van 9.30 tot 12.30 uur en dinsdag tot 14.30 uur. dagelijkse ondersteuning: daarvoor staan nu circa 65 mensen in de startblokken. Kortom, het werd een fantastische operatie, zelfs in coro- natijden.” LIMMEN - Toen de Albert Heijn in Limmen een actie mocht orga niseren voor Valentijnsdag, twij felde het team geen moment. Geen actie om een valentijns- pakket te winnen, maar een weggeefactie. Juist in deze tijd vonden ze het mooi om een valentijnspakket samen te stel len en dit te schenken aan een groep mensen die wel wat extra liefde kan gebruiken in deze bij zondere tijd. bij Egmond te tonen door een stuk grond aan de Sportlaan beschik baar te stellen en het casco voor een nieuw pand neer te zetten. Het bestuur aanvaardde dit genereuze gebaar en ging aan de slag om vele anderen te inspireren de verdere afbouw en inrichting financieel te steunen. “Het is op een geweldige manier gelukt”, aldus Mesu. “Er kwamen grote en kleine giften, maar er boden zich ook professionele vrij willigers aan. Die gingen onder leiding van supervrijwilliger Cor Tervoort aan de slag. Belangrijk onderdeel was ook de werving en training van vrijwilligers voor de Maandag 15 februari ging de deur open voor eventuele gasten, op 12 februari was er gelegenheid voor de lokale en regionale pers om het nieuwe bijna-thuis-huis te filmen en te fotograferen. Van een offici- ele opening en van open dagen voor belangstellende inwoners, dona teurs en sponsors moest in verband met de strikte coronamaatregelen worden afgezien. verrast met een pakket dat spe ciaal voor hen door de mede werkers van Albert Heijn werd samengesteld. Naast allerlei lek kers, zoals koek, chocolade en snoep voor bij de koffie en thee zat er ook vogelvoer in voor de vogeltjes in de geliefde volière. Ramon Wijker bezorgde het pakket namens alle medewer kers van Albert Heijn Limmen op zaterdag 13 februari bij het zorgcentrum. Ramon: “Wij wen sen iedereen niet alleen een fijne Valentijnsdag toe, maar ook 364 andere mooie dagen.” “Het is zó jammer dat we het inte rieur niet in het echt kunnen laten zien. Maar op onze vernieuwde website www.hospice-egmond. nl staat een kort en duidelijk film pje waarin Jessica Zwart iedereen Hospice Egmond laat zien. We zijn dankbaar voor alle steun en sym pathie voor het hospice”, aldus Jan Mesu. “We hebben het mét elkaar en vóór elkaar gedaan, zoals ook in onze gevelsteen is te lezen.” De supermarktketen Deen is verkocht aan Albert Heijn, Vomar Voordeelmarkt en DekaMarkt. Ook de naam Deen verdwijnt. Het is nog niet duide lijk onder welke formule de ves tiging in Limmen verdergaat. Voorzitter Jan Mesu van de Stichting Zeedistel, Hospice Egmond benadrukte hoe bijzonder het was dat Jessica voorop was gegaan om zoveel mensen achter haar droom te krijgen. Huisarts Michiel Zwartkruis werd hierbij al gauw haar steun en toeverlaat. Toen beiden onder andere ook ondernemer Theo Groot betrokken bij hun zoektocht naar een geschikt pand, kwam er een belangrijke wen ding. De familie Groot besloot haar maatschappelijke betrokkenheid EGMOND AAN ZEE - Geëmo tioneerd nam Jessica Zwart- Neeter in een kleine kring van bestuursleden de lof en bloe menhulde van voorzitter Jan Mesu in ontvangst. Haar droom een hospice te realiseren in haar woonplaats Egmond was werke lijkheid geworden. Zichtbaar emotioneel nam Jessica Zwart de bloemen en alle lof voor haar hospice in ontvangst. Foto: aangeleverd Ramon Wijker (rechts) komt namens Albert Heijn Limmen het valentijnspakket bezorgen. De heer en mevrouw Huijsmans zitten al klaar voor iets lekkers. Foto: Rosanne Borsjes LIMMEN - De wind en de stuifsneeuw heeft mooie tafereeltjes gecreëerd. Zo fotografeerde Maria Berghaus deze prachtige sneeuwduinen in haar achtertuin. Wat een mooi winterwonderlandschap. Foto: Maria Berghaus De supermarkt Deen in Limmen. Foto: aangeleverd

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2021 | | pagina 15