Noah uitverkozen voor AZ Voetbalschool Geen 90-jarig jubileum en Stratentoernooi Egmonders in etalage van De Kapberg Rijdt de SRV-wagen binnenkort weer door Heiloo? Huisartsenpraktijk De Karmel Egmond-Binnen 1 maart open REGIO 11 Streekproducten LIMMEN - Vanuit de technische commissie van VV Limmen feli citeren wij de 10-jarige Noah Ahannach met zijn uitverkiezing voor de AZ Voetbalschool. Noah is speler van onze JO11-1 en speelt in de zaal in JO13-2. UITKIJKPOST 24 FEBRUARI 2021 Een trotse Noah! Aangeleverde foto een De AZ Voetbalschool in de regio is het voortraject van de AZ jeugd opleiding. Wij hopen natuurlijk dat hij zich positief laat gelden, zodat hij door kan stromen naar AZ onder de anders. Wel is afgesproken dat we kijken wat we rond die tijd voor de jeugd kunnen en mogen organise ren. Hierbij zal contact blijven tus sen beide organisaties en bestuur om dit gezamenlijk op te pakken en zullen we jullie op de hoogte hou den over het hoe of wat”, aldus de organisatie. 11. En anders neemt hij een tas vol nieuwe ervaringen mee terug naar VV Limmen. Zaterdag 20 februari vond voor Noah de kick-off plaats. Hij werd welkom geheten bij de club en kreeg tevens zijn AZ kledingpakket. Op zondag 28 februari gaat de AZ Voetbalschool van start. Wij wensen Noah heel veel plezier en succes bij de AZ Voetbalschool! REGIO - Kun jij je de SRV- wagen nog herinneren die vroe ger door het dorp reed? Als het aan de Alkmaarse horecaonder nemer Peter Visser (52) ligt, komt de SRV-wagen terug in het straatbeeld. Al is het wel in een wat andere vorm. gaat doen. Ook de naam SRV wordt in ere gehouden, al geeft hij er een andere betekenis aan: Service Rolt Vers (i.p.v. Samen Rationeel Verkopen, red.). Klandizie De horecaman kruipt zelf achter het stuur en leidt ondertussen een 072 - 5061263. Bij het maken van de afspraak kiest u in overleg voor Egmond aan den Hoef óf Egmond- Binnen. Goed noteren dus waar u wordt verwacht! Huisarts Op de nieuwe vestiging is iedere werkdag gedurende de ochtend ten minste een van de huisartsen aanwezig. Iedere werkdag gedurende de ochtend is ten minste een van de huisartsen aanwezig. Aangeleverde foto EGMOND AAN DEN HOEF - In elke krant lezen we het, we zien het op de televisie en we erva ren het allemaal zelf: de lock down is niet leuk en dwingt ons het leven anders te leiden. aantal medewerkers op tot chauf feur. “We moeten natuurlijk kijken hoe het loopt. Veel mensen zijn aan het thuiswerken, dus daar is een markt. De SRV-wagens verdwenen juist omdat er meer tweeverdie ners kwamen en er minder mensen overdag thuis waren. Dat is nu wel anders.” Wie van muziek en kunst houdt heeft nog een paar ontsnappings mogelijkheden. Een prachtig woord voor Scrabble, ook zo’n corona- activiteit. Kunst kun je toch, zij het beperkt, in Egmond aan den Hoef zien door de ramen van Galerie De Kapberg. Daar zijn nu de werken te zien van Egmonders: Praktijkondersteuner Praktijkondersteuner chronische ziekten en ouderenzorg Miriam Hoogeland zal op werkdagen gedu rende een aantal middagen spreek uur houden. Afspraak maken Huisartsenpraktijk De Karmel is bereikbaar op werkdagen tussen 8.00 - 17.00 uur op telefoonnummer Het 90-jarig jubileum is verplaatst naar volgend seizoen. Voorafgaand aan de feestweek vindt dan ook het Familie Stratentoernooi plaats. De feestweek wordt gehouden van 26-05-2022 t/m 05-06-2022. “Gezien de ontwikkelingen rond de coronamaatregelen zien wij het niet gebeuren dat het organiseren op grote schaal van beide evene menten haalbaar is. Wij vinden dit ontzettend jammer maar het is niet Vanuit zijn restaurants gaat Peter dus kant-en-klare maaltijden verko pen. Maar ook bakker Beerse en sla ger Groot doen mee. Daarnaast vind je er tandpasta, koffie, thee en melk, maar zoekt Visser ook nadrukkelijk de verbinding met de omgeving van Alkmaar. “Aardappelen, groente en fruit van de boer uit Schermer en de Beemster. Zo helpen we elkaar”, aldus Peter. “De wagen moet nog bestickerd worden begin volgende maand, daarna ga ik de wijken in. Ik vind het eerlijk gezegd nog best span nend om erin te rijden. Hij is 11,3 meter lang, dus ik heb wel eerst even wat geoefend. Maar harder dan 25 kilometer per uur gaat-ie niet, dat scheelt.” De SRV-wagen zorgt voor nostalgische gevoelens bij Peter Visser. Zijn vader was melkboer en ging langs bij de Alkmaarders, zoals hij nu met de minisupermarkt “De eerste reacties op dit plan zijn enthousiast, dus ik hoop stiekem dat het een succes wordt. We gaan zes dagen rijden, elke dag een ande re wijk, maar ook buiten Alkmaar. Ik denk nu aan Alkmaar-Zuid, Vroonermeer, Daalmeer, Oudorp, Bergen en een stukje Heiloo.” Maar de stap naar de huis-aan-huis- verkoop is naast een mooi verhaal ook bittere noodzaak. “Dit is ook een manier om te overleven in deze coronatijd met alle restaurants die dicht zijn. We hebben de verant woording voor honderd man perso neel.” De eigenaar van een Alkmaars eetcafé en een theaterrestaurant zit glimlachend achter het stuur van zijn Optima uit 1996. “De opvol ger van de welbekende Spijkstaal- wagens. Het is een tweedehands uit Drenthe, waar-ie nog dienst heeft gedaan als echte SRV-wagen.” Huisartsenpraktijk De Karmel Egmond-Binnen, Herenweg 72 B, 1935 AG Egmond-Binnen. Info: huisartsenpraktijkdekarmel.nl De creatieve horecaonderne mer heeft weer iets bedacht om de coronacrisis het hoofd te bieden: hij gaat binnenkort als SRV-man de boer op om zijn traiteurmaaltijden aan huis te slijten. Ook regionale streekproducten zijn straks in de ruim elf meter lange originele SRV- wagen te koop. “Mijn vader was rondrijdend melkboer. Hij leeft niet meer, maar ik denk dat hij wel trots zou zijn.” Ineke Taylor-Zwaan laat mooie aquarel zien en werk met mixed media; Roderick Taylor toont een kleurige schaal van glas, keramiek en een werk in acryl; Ans Belleman exposeert beelden in gips; Hilde Belleman stelt schilde rijen in blauwe tinten en een bron zen beeldje tentoon; Cyril Wullems maakte een schilderij van het pand tegenover De Kapberg tijdens de avondklok en een duingezicht bij Wimmenum. Van Cees Broersen zien we vele strandgezichten in de zomer. Daar kijken we nu zo naar uit! EGMOND-BINNEN - In slechts vier weken tijd heb ben Bouwbedrijf Tervoort uit Egmond en andere Egmondse vaklieden de ruimten in de school aan de Herenweg in Egmond-Binnen volledig gere noveerd en omgetoverd tot mooie praktijkruimten voor Huisartsenpraktijk De Karmel en fysiotherapeut De Ronde Egmonden. LIMMEN - Met pijn in het hart hebben de Stichting Voetbalpromotie Limmen (sup portersvereniging) en de orga nisatie van het 90-jarig bestaan VV Limmen besloten om ver dere voorbereidingen voor het FST en de feestweek 90 jaar VV Limmen te staken. Op 1 maart starten huisartsen Van Geldern en Smits met het ont vangen van patiënten op het nieuwe adres, samen met hun vertrouwde team. Daarmee gaat een langge koesterde wens van veel inwoners van Egmond-Binnen in vervulling. De praktijk in Egmond aan den Hoef blijft open als voorheen. Alle afspraken kunnen nog steeds wor den gemaakt via het vertrouwde telefoonnummer 072 - 5061263, maar patiënten hebben vanaf 1 maart de keuze waar ze hun arts willen bezoeken. Horeca-ondernemer Peter Visser blaast SRV-wagen nieuw leven in. Foto: Still uit video NH Nieuws

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2021 | | pagina 11