Heilooër ondernemers klaar om klanten te verwelkomen Kijk ■kl tijk nou eens!!! H Gesloten. Maar tóch open! jong en oud Heiloo 7 Genieten in de lentezon JAARGANG 87 NUMMER 09 NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKEN SCAN kijk ook op www.uitkijkpost.nl Trefpunt On The Move van start voor WAT IS MIJN HUIS WAARD? I 4.300 1.540 1.540 www.uitkijkpost 85.000* 1.54 tS 13 BORDEN Lees verder op pagina 3 advertenties .1 J*. - Bezoekers aantallen 2021 Gemiddelde aantal views per maand Voor het meest actuele nieuws “Toen ik het hoorde, was ik zó blij. Het is voor iedereen een zware tijd. Mensen zijn het thuiszitten meer dan zat en willen graag een uitje. En heel graag weer winkelen”, vertelt Linda van Sunny Dreams enthousiast. “Mijn deuren gaan dan ook zeker open. Maak een afspraak samen met je moeder, zus, schoon moeder, vriendin of buuf en wij zorgen dat je met z’n tweeën veilig kunt winkelen.” Kom naar de win kel om de leuke heropeningsaanbie- dingen te ontdekken. En als je het zonnetje ook zo erg mist? Bij Sunny Dreams kun je in de maand maart voor slechts 10 zonnen. In de tus sentijd heeft het team van Sunny Dreams niet stilgezeten. Er werd kleding verkocht via hun webshop www.mirazo.nl en social media. Ook introduceerde Linda een pas tas. “Klanten belden naar de winkel, gaven door wat zij zochten en wij maakten daar een leuke pastas van. Het was best zwaar, maar de dank baarheid van onze klanten was het dubbel en dwars waard. Zij waren blij met hun kleding en een kort gesprek. Iedereen heeft in deze tijd zijn eigen verhaal en wilde dat soms even kwijt. Wij zijn superblij dat er nu meer versoepeld is en hopen dat ook de horeca snel open mag! In ieder geval bedankt allemaal voor alle lieve berichten, bestellingen en support”, aldus Linda. plannen!” Dajo en zijn team kunnen niet wachten om u te verwelkomen en te adviseren. Ook Annet van Annet Haar Zaak kan niet wachten om haar klanten weer in haar kapperszaak te ver welkomen. “Ik wilde zo graag aan de gang. Ik mis mijn klanten, mijn collega’s, mijn vak. Ik voer mijn werk al ruim veertig jaar vol pas sie uit. En ineens stoppen was een klap in mijn gezicht”, zegt Annet. HEILOO - Deze lammeren van ongeveer drie weken oud zijn geboren tijdens de eerste geboortegolf op boerderij Onderwater aan de Vennewatersweg. Met het mooie weer van het afgelopen weekend mochten zij heerlijk naar buiten om te genieten van het lentezonnetje. Foto: Ton de Vries klanten in haar vernieuwde winkel te verwelkomen. Telefonisch kun je een afspraak maken om geheel vrijblijvend een kijkje te komen nemen. De nieuwe zomercollec tie hangt al klaar. “Ik wil wel graag meegeven dat je je absoluut niet verplicht hoeft te voelen om iets te kopen. Even rondkijken en ideeën opdoen kan natuurlijk ook. Je moet het zien zoals het altijd geweest is. Je komt gewoon gezellig langs en alleen als je wat leuks ziet, koop je het. Ik hoop snel iedereen weer te kunnen begroeten in de winkel. Wij hebben er ontzettend veel zin in en willen iedereen bedanken voor hun steun!” De heropening had voor Annet niet later moeten komen. “Mijn geld was op. Deze crisis heeft mij tot nu toe 45.000 gekost. Ik kon niet meer tanken, geen boodschappen doen. Echt verschrikkelijk.” Dat haar zaak nu eindelijk weer open kan, is een enorme opluchting. Voor haar, maar ook voor haar klanten. De telefoon stond roodgloeiend en binnen no time stond haar agenda weer vol. “Klanten kunnen niet wachten om hun coronakapsel gedag te zeggen. De feestelijke (her)opening zal dan ook niet onopgemerkt voorbijgaan. Ik regel een rode loper en ballon nen. Daarnaast is er een speci ale winactie voor mijn klanten. Bij aankoop van een Redken product maken zij kans op een gigantisch paasei t.w.v. 130!” Tot slot wil Annet de klanten bedanken die haar hebben gesteund bij haar doneerac- tie: “Ik ben u zo dankbaar, ik heb er geen woorden voor!” .Mil J “Toen de winkel dicht moest, heb ik gelijk een professionele web shop gelanceerd”, vertelt Dajo van Van Os Mode. “Daarnaast kwam ik veel bij de klanten thuis om hen ook gedurende deze tijd te voorzien van eerlijk en deskundig modead vies. Overigens blijven zowel de webshop als het thuisbezorgen een vaste service van ons.” Maar het liefst ontvangt Dajo zijn klanten persoonlijk in de winkel. “Iedereen weet dat Van Os Mode Heiloo gevestigd is in een enorm pand (ruim 450 m2), dus wij kunnen die 1,5 meter afstand prima hanteren. Wel vragen wij u vooraf via de mail of telefonisch een afspraak in te Het feestgevoel was ook bij Lisette van Kado Zo aanwezig. “Eindelijk! Ik was ontzettend blij toen ik het hoorde. Ik heb mijn klan ten zo erg gemist! Stilzitten is niets voor mij. Ik heb daarom in mijn etalage windowshopping gecreëerd met cadeaupakketten en heb regel matig veilingen georganiseerd op Instagram. Ook leuk, maar klanten in de winkel ontvangen is toch veel leuker en persoonlijker.” Lisette is er dan ook helemaal klaar voor om hoeveel ellende dit inhoudt voor ondernemers uit deze branche. Dat wij nu eindelijk weer open mogen, is ontzettend fijn. Wij zijn er klaar voor om de klanten weer te ontvan gen met dezelfde deskundigheid en passie zoals zij van ons gewend zijn”, zo vertelt Amber Melchior van Mooi Beautysalon. “Ondertussen heeft ons team online trainingen gevolgd, is de winkel geschilderd en zijn ook de salon en de behan delkamers aangepakt. De styling en aankleding zijn echt de kers op de taart. Wij vinden het zelf te gek en hopen op leuke reacties!” De salon gaat nu open op afspraak en werkt met een streng hygiëneproto- col. Klanten kunnen via de website een afspraak boeken. “Wij vinden het superfijn dat onze klanten na al die weken weer bij ons terug willen komen. Gelukkig hebben wij lieve en begripvolle klanten! Klanten kunnen hun geliefde pro ducten nog steeds bij ons bestel len en vanaf 3 maart kunnen klan ten afspraken maken voor private shopping binnen de vastgestelde richtlijnen.” ontvangen? bel donderdag tot 12.00 uur: 0226 33 10 20 (rodi verspreiding bv) Voor Parfumerie Mooi voelt de opening onwerkelijk. “De verlen ging van de lockdown viel mij per soonlijk zwaar, ook omdat ik weet ‘J fl 1 1 sinds 1933 van der vastgoedprofessionals 3 MAART 2021 HEILOO - Woensdag 3 maart is het zover. De meeste contactbe- roepen mogen weer beginnen en winkelen op afspraak is moge lijk. Goed nieuws voor deze ondernemers uit Heiloo. Claudia van team Sunny Dreams is blij dat de klanten op afspraak weer mogen komen shoppen. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2021 | | pagina 1