klanten te verwelkomen Van Os Mode opent zijn deuren weer! Heilooër ondernemers klaar om jan verhagen 1/ Deze week: 3 Ff** /F Vervolg van de voorpagina: liiiq ti I UITKIJKPOST 3 MAART 2021 (Pensionado, was werkzaam bij Thunnissen Materieel Dienst.) Jan geeft de lens door aan Paul Morsch. Tekst: Ilse Bloemendal In deze rubriek deelt een lezer van Uitkijkpost een foto. De foto gunt andere lezers een kijkje in iemands leven, laat zien wat iemand bezighoudt of gewoon mooi vindt. Door w lens van... Bloemen bij Kim zet vanaf woens dag de bloemetjes buiten én weer binnen. “Ontzettend fijn. Ik ben er echt heel blij mee. Eindelijk kun nen wij onze klanten weer op een normale manier verwelkomen. Dat klanten weer naar binnen mogen werkt veel fijner en prettiger. Toch laten wij de marktkraam wel bui ten staan. Hij geeft een ontzettend gezellige sfeer!” vertelt Kim van Bloemen bij Kim. Klanten kunnen bellen of mailen voor een afspraak. Voor potten, planten, vazen, wind- lichten, zijdebloemen en andere accessoires is iedereen van harte welkom: “Tot snel!” ningsactie. Dat bewaren we voor als we weer ‘echt’ open mogen en we meerdere klanten tegelijk mogen ontvangen!” Het is zeker het wach ten waard, maar je kunt nu natuur lijk al een bezoekje brengen aan de nieuwste Hema van Nederland. Dat is al heel wat! Kortom, de ondernemers zijn er klaar voor, laten wij ze verblijden met een bezoek. Bij wie ga jij een afspraak maken? HEILOO - Wij verwelkomen u weer van harte in de winkel, deze hangt vol met de gloed nieuwe voorjaarscollectie. De koffie met gebak staat voor u klaar! Hema Keuken. Dit is het nieuwste horecaconcept. Als het open mag, serveren we hier verse sappen, broodjes, soepen, warme snacks en taarten. Alles huisgemaakt!” Hema opent woensdag om 09.00 uur de deuren: “We zijn zo blij dat we weer klanten kunnen ontvangen!” Wie nog even geduld heeft, wordt ver rast met een leuke openingsactie. “Twee klanten ontvangen in de winkel is een mooi begin. Echter nog niet mooi genoeg voor een ope- De verbouwde Hema mag op 3 maart eindelijk de deuren openen. De winkel is de afgelopen maanden helemaal verbouwd. Alles is eruit gehaald. De naastgelegen winkel ruimte is bij de winkel getrokken en de winkel is helemaal opnieuw gebouwd. Het is echt prachtig geworden. De hele winkel is vol gens het nieuwe format van Hema gebouwd. “Wij hebben verschil lende werelden waar je alles makke lijk kunt vinden. Nieuw is ook onze Sandra van Strego Heiloo is ook blij dat de deuren weer open mogen. “Eindelijk! Wij hebben de gezellige praatjes en het contact met de klanten zo gemist! Hoe leuk is het om eindelijk weer een mooi sieraad of horloge uit te kunnen zoeken. Wij adviseren u graag bij de aanschaf van een prachtig cadeau voor uw geliefde of familie!” vertelt Sandra enthousiast. “Het is natuur lijk wel op afspraak. Het online boeken gaat heel eenvoudig. U kiest eerst uw dag, vervolgens kiest u de winkel naar keuze en dan bepaalt u de tijd die voor u het beste uitkomt. U ontvangt een mail ter bevestiging van uw afspraak. Uiteraard zijn we telefonisch bereikbaar en ook via mail kunt u een afspraak maken!” De nieuwe collectie is binnen en alles staat er weer sprankelend bij in een frisse voorjaarsetalage. “Wij kunnen niet wachten u weer bij ons in de winkel te zien!” “Momenteel ben ik samen met twee medetuinders doende met de bouw van een broeikas op de moestuin. Daarnaast ga ik regelma tig op pad met vuilniszak en vuilgrijper om het zwerfafval langs de straten van Heiloo weg te halen. Onwaarschijnlijk wat mensen ‘verliezen’. Ik ben gelukkig niet de enige die zwerfvuil opruimt, via de app van helemaalgroen.nl is te zien waar dat allemaal gebeurt. Ook ben ik vrijwilliger bij Double Stars Heiloo, de honk- en softbalclub. Ik vertegenwoordig de club in de oudpapierzaken. Double Stars zorgt bij toerbeurt, samen met vijf andere clubs en twee scholen, voor het opruimen van naast de container geval len oud papier of karton. Daarvoor krijgt de club een deel van de opbrengst. Meestal is dit geen vervelende klus, maar een enkele keer, als de containers vol zijn, ontstaat er een geweldige puin hoop, die dan door de vrijwilligers moet worden opgeruimd. Als het al niet over de parkeerplaats is gewaaid. Jammer hoor.” Wel vragen wij u om vooraf tele fonisch of per mail een afspraak bij ons in te plannen, zodat wij u alle tijd en aandacht kunnen geven zoals u dat van ons gewend bent. Uiteraard worden alle coro- namaatregelen voor uw en onze veiligheid in acht genomen. De afgelopen maanden hebben wij natuurlijk niet stilgezeten. In de tijd dat de winkel dicht moest heb ben wij een webshop geopend en deze blijft actief. Alle producten die wij in de winkel verkopen kunt u 24/7 bekijken in onze webshop, www.vanosmodeheiloo.nl Bent u niet in de gelegenheid om in de winkel bij ons langs te komen, dan bezorgen wij nog steeds gra tis bij u thuis. Vandaag besteld is dezelfde dag nog in huis! Bel 072 - 5320188 of mail naar vanosmodeheiloo@planet.nl voor het maken van een afspraak! Lisette van Kado Zo. Aangeleverde foto I l Amber van Parfumerie Mooi. Aangeleverde foto Annet van Annet Haar Zaak. Aangeleverde foto U bent van harte welkom om de nieuwe collectie te komen bekijken. Aangeleverde foto Sandra van Strego Heiloo. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2021 | | pagina 3