Ontdek of tennis iets voor jou is U bent weer welkom! COLUMN bedrijf belicht Lifs Interior Design Lifs interieuradvies styling wordt 5 Belofte Lr UITKIJKPOST 3 MAART 2021 Een prachtig interieur van Lifs Interior Design. Aangeleverde foto www.slaapkennerlute.nl Maar nu eerst: op naar de lente! Tekst: Margreeth Anema In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 275 euro excl. btw. Online doorplaatsen is mogelijk. Voor aanmelding: Kennemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Balans, zichtlijnen en eenheid Aan de hand van de plattegrond richten de interieurontwerpers de ruim te zo praktisch en stijlvol mogelijk in: de kasten worden ingetekend, de vloer, de bank wordt geplaatst en de keuken wordt ingedeeld. Zelfs aan de kleuren en het materiaalgebruik wordt gedacht. Waar je als leek door de bomen het bos niet meer ziet biedt Lifs bij de aankoop of verbouwing van een (nieuwbouw)woning de oplossing. “Onze kracht ligt in het lezen van plattegronden, verhoudingen moeten kloppen”, aldus Stephanie. Shoppen wordt nog leuker met Lifs Interior Design Lifs inspireert meer dan twee miljoen kijkers per maand via Pinterest, Instagram en Facebook. Ook worden de interieurs van Lifs uitgebreid geshowd in het toonaangevend interieurmagazine Stijlvol Wonen. Ook staan zij vermeld op diverse interieurplatforms zoals Hoog Design, The Art of Living en Obly. Maar u kent Lifs vooral via de unieke interieurs van uw buren, plaatsgenoten of uw familie. Zo komen de meeste nieuwe gelukkige huiseigenaren die een woning bouwen of verbouwen bij Lifs terecht. Nieuw is de stijlvolle webshop waarin zij de mooiste accessoires persoonlijk voor u hebben geselecteerd. Zo kunnen interieurliefhebbers snel de puntjes op de i zetten in hun eigen interieur. In het najaar zal Lifs verhuizen naar een nieuwe studio in Heiloo. “Een vertrouwde naam met een nieuwe toevoeging die onze ambi tie voor de toekomst goed weergeeft”, aldus Stephanie Pater, oprichter en eigenares van Lifs Interior Design. Na bijna tien jaar interieuradvies aan particuliere en zakelijke opdrachtgevers met daarnaast projectbegeleiding voor bestaande- en nieuwbouwwo ningen was het tijd voor een nieuwe naam, een nieuwe locatie in het najaar én een webshop vol prachtige accessoires. Projectbegeleiding en ontzorgen De adviseurs van Lifs kunnen desgewenst een deel van het project of het hele project begeleiden. “We gaan bijvoorbeeld mee naar de keukenshow- room, we zijn erbij als de nieuwe vloer wordt gelegd of we zijn het extra paar ogen en oren op de bouwplaats en alles daartussenin natuurlijk. Het is maar net waar de opdrachtgever ontzorgd wil worden”, glimlacht Stephanie. Lifs Interior Design staat voor een eerlijk advies, korte lijnen en een per soonlijke aanpak. De doelstelling is om een tijdloze woning met een uniek karakter in een sfeervolle kleurstelling te realiseren. Ook de praktische zaken zijn belangrijk: voldoende bergruimte, goed zitcomfort en goede verlichting. Stephanie, Lonneke, Maxime, Billy en stagiaire Maja (Jan des Bouvrie College Amsterdam) zijn de stuwende krachten achter Lifs Interior Design. Zij adviseren particuliere en zakelijke opdrachtgevers bij vragen omtrent indelingen van woon- en kantoorruimtes, kleuren en verlichting. Holleweg 44, 1851 KH Heiloo, 06 - 11741499 www.lifs.nl, stephanie@lifs.nl, Pinterest: lifsstyling Fb: LIFS Interior design, Instagram: lifs_interieuradvies Jeugdclinic Op 14 maart is er van 11.00 - 12.30 uur een gratis clinic voor de jeugd tot en met 18 jaar. Voor inschrijven of vragen neem je contact op via 06 - 49493542 of jeugd@tvhetvennewater.nl 10-weekse kennismakingscur- sus voor volwassenen Deze leuke cursus krijg je gratis bij een jaarlidmaatschap! De cursus wordt gegeven door een van de top trainers van de vereniging en start - als de coronamaatregelen het toela ten - op 7 april. Je maakt kennis met de tennissport, met de vereniging én je ontmoet tennismaatjes. Zij gingen je voor: “Ideale kennismaking met deze prachtige sport. Ik kan het iedereen aanbevelen.” - Arjan LIMMEN - Wat hebben wij u gemist. En u ons ook, merken wij aan alle afspraken welke de afgelopen week gemaakt zijn. Wij kijken ernaar uit u weer te ontvangen in onze showroom. De afgelopen periode hebben wij gebruikt om de winkel nog mooier te maken. Wij zijn er klaar voor om u volledig veilig te adviseren over het perfecte slaapsysteem voor u of de ideale kastopstelling voor uw ruimte. Maar ook voor gewoon even leuk een nieuw dekbedovertrek op uw bed kunt u een afspraak maken. Bel ons op 072-505 1454. Dan maken we samen een afspraak zodat u vei lig en uiteraard geheel vrijblijvend lekker bij ons kunt komen winke len. Wij zien u graag snel in onze winkel! Wanneer je met je handen dan toch eindelijk al die dode bladeren uit de borders vandaan vist, je even voor over bukt en het goed ziet: er komt weer wat groen op! Of wanneer je met drie vesten, een sjaal en dikke sokken in de luwte op zondagochtend de koffie buiten drinkt, je gezicht naar de zon opricht en je hem op je bleke wangen voelt prikken. En dat je dan maar weer eens de ramen gaat lappen, de kleden uit wilt kloppen en je ’s ochtends - ook al staat de rijp op de dode bladeren van de beukenhaag - de slaapkamer ramen wijd opengooit. De mist is nog vaak hardnekkig, die zon is er niet iedere dag en de verwarming moet nog altijd aan. De boerenkool ligt nog in de schappen en de sjaals zijn nog niet in de uitverkoop. Maar toch. Hij hangt in de lucht. “Het is een leuke, laagdrempelige manier om te kijken of tennis bij je past. Echt een aanrader.” - Kirsten Bij Slaapkenner Lute kun je volop inspiratie opdoen voor je slaapkamer. Foto: Nolte Küchen GmbH Co. KG zomerbries een vleug herfst mee blaast. En ook dat is dan goed. “Met deze trainer had ik liever gezien dat het er 15 waren geweest. Zonder dollenTop!” - Anton Ben je enthousiast geworden? Stuur een mail naar tennisles@ tvhetvennewater.nl voor inschrij ven of meer informatie. Vermeld hierbij je naam, leeftijd, mailadres en telefoonnummer en of het om de 10-weekse kennismakingscursus of de 5 jeugdproeflessen gaat. Slaapkenner Lute, Rijksweg 108 1906 BK Limmen, 072 - 505 1454, De belofte is overal en met het ver strijken van de dagen is het weer langer licht, staat het weer wat mak kelijker op en adem je enthousiast de nog veel te koude lucht in. Alles ligt nog open. De eerste warme dagen waarop de vesten uitgaan, de dag waarop opeens vanuit het niets alles groen lijkt geworden, zonder jas naar school fietsen, met de kaar sen aan op je terras borrelen tot iets te laat, de tassen inpakken voor de vakantie, de laatste schooldag. Dit moet toch wel de favoriete tijd van het jaar zijn. De mijne is het zeker. Er is nog geen haast, geen prestatiedruk maar slechts de heer lijke belofte van alles. En als het dan allemaal weer achter de rug is en de wangen bruin en vol sproeten en de haren gebleekt door de zon zijn, dan is daar die andere dag weer. Die dag die met een lauwe Voor de jeugd tot 18 jaar: 5 proeflessen voor 10 Dit is ideaal voor kinderen die willen proberen of tennis iets voor hen is. De proeflessen starten in de week van 15 maart. Neem voor meer informatie contact op met een van onze trainers via tennisles@ tvhetvennewater.nl “De tennisles is een aanrader! Lekker tempo in de trainingen. Onze techniek schoot vooruit.” - Evert HEILOO - Lijkt tennis je een leuke sport en ben je benieuwd of het iets voor jou is? Dan is de kennismakingscursus van TV Het Vennewater echt iets voor jou! 3D: visualiseer je nieuwe thuis Na een intakegesprek waardoor de interieurontwerper een beeld krijgt van je wensen en levensfase, wordt het interieuradvies in een 3D-plattegrond uitgewerkt. Je kunt op deze manier een rondje lopen door je toekomstige woonruimte en het gelijk ervaren. Het interieuradvies wordt zowel digitaal als ingebonden per post verstuurd mét kleurnum- mers, verlichtingsplan, stalen en prijzen. “Perfecte manier om club, trainer(s) en leden in korte tijd te leren kennen! En natuurlijk om aan je tennisskills te werken- Cathelijne Cursiste Astrid gooit een balletje op voor de service. Foto: Inge Weening

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2021 | | pagina 5