Succesvolle eerste Culturele Salon Trias-kantine omgetoverd tot stembureau Sponsor Uitgelicht: Omnyacc 15 VV Limmen Opkomsten Scouting Victorie mogen weer buiten I F UITKIJKPOST 10 MAART 2021 beroemde, - I n Met name de ligging en de loop- richtingen die je kan creëren on het coronaproof te laten verlopen zijn Simon Verduin (rechts) met zoon Max is met Omnyacc trotse sponsor van VV Limmen. Foto: Cock Koot Namens ons bedankt Omnyacc sponsort graag vereni gingen die zo goed bezig zijn als VV Limmen. Zeker in deze coro- naperiode is het nog zwaarder voor sportclubs. “Weet je wat ook heel mooi is? Ze doen voor de sponsors ook heel veel! Kijk naar dit artikel, maar ook de sponsoravonden en alle andere uitingen. Er zijn nu zo’n 800 leden. Dat zegt wel iets, zoveel animo. Vanuit de rol als lid en spon sor willen wij VV Limmen ontzet tend bedanken en ze de komende tijd heel veel sterkte en succes toewensen!” de weg wel te vinden. Simon: “De uitdaging ligt vooral in het zoeken van de juiste mensen. Wij hebben gelukkig net weer drie collega’s aan ons team van vijfendertig mede werkers toegevoegd. Zonder goede mensen kunnen we niets!” aantrekkelijk. Daar werkt AV Trias graag aan mee. De trainingen van die dag gaan gewoon door. De kan tine werd immers toch niet gebruikt i.v.m. de coronamaatregelen. Daar verandert niets aan. Als het regent en de pupillen/junioren hun spul letjes droog willen neerleggen dan kan dat dit keer in het krachthonk. De trainers zijn op de hoogte. HEILOO - De opkomsten van de scouting mogen sinds enkele weken weer (buiten) plaatsvinden. Daar zijn de leden van waterscouting Victorie Heiloo erg blij mee. Zoals bijvoorbeeld de welpen van Victorie die op de foto actief en gezellig bezig zijn in het Heilooërbos. Deze week doet Victorie mee aan de Jantje Beton-actie. Middels flyers die worden rondgebracht en de volgende link kunnen donaties gedaan worden: jantjebeton.digicollect.nl/scouting-victorie-heiloo. Aangeleverde foto Wil je een idee krijgen van Omnyacc? Op omnyacc.nl vind je meer info. Een tip: bekijk het filmpje over de wijziging van het logo. Hier is Simon namelijk wel de sterspeler! https://omnyacc.nl/ #49d7c4743edeec19db686579c7 5a8908 STER*!' TODR M' Van jong tot oud In 1995 staat Simon voor het eerst op het veld bij de lokale VV. Vindt hij het leuk? Ja, onwijs. Kan hij het goed? Daar valt over te twisten, maar als hij eerder was begonnen was betaald voetbal zeker haalbaar geweest.Zijn vader en broers heb ben op dit vlak meer talent. “Mijn broers Harry en Frank speelden in het eerste en tweede en pa heeft bij Meervogels, ADO ’20 en zelfs nog bij AZ gebald. Ik was vooral goed in de derde helft. Ieder z’n kracht toch?” Omnyacc: wat? Simon is misschien geen prof voetballer in spe, zijn kracht ligt in de cijfers. Én hij kan ook nog eens lekker praten. De ultieme mix om ondernemers te adviseren en helpen bij hun financiën. Hij runt nu samen met drie partners het succesvolle accountantskantoor Omnyacc in Heerhugowaard. Bedrijven weten De juiste mensen Goede mensen hebben is net zo belangrijk voor verenigingen als VV Limmen. “Wat zie ik elke keer enorm veel vrijwilligers een succes maken van de wedstrijden en ande re evenementen die worden geor ganiseerd. Ook mooie acties als het stratenvoetbal en het plaatjesboek vanwege het 90-jarig bestaan vind ik mooi om te zien. Zoveel inzet voor de club moet beloond worden door sponsors. Samen houd je zo’n club levendig.” schreef en Picasso de decors en kostuums ontwierp. De voorstelling werd als dermate vervreemdend ervaren dat schrijver Guillaume Apollinaire naar aanleiding hiervan het woord ‘surrealisme’ bedacht. Wie is Simon Verduin “Ik was geen sterspeler in mijn tijd, maar ik heb vrienden voor het leven gemaakt op de voetbalclub”, aldus Simon. “Nu speelt mijn zoon Max in JO13-1 en zie ik weer hoe veel plezier hij heeft. Samen spor ten, lol maken. Helemaal in deze gekke tijd heeft de jeugd dat nodig.” Daarom vinden wij zulke clubs zo ontzettend belangrijk en zijn wij met Omnyacc trots sponsor! HEILOO - Op 17 maart zijn de Tweede Kamerverkiezingen. De gemeente heeft aan AV Trias gevraagd of de kantine van Trias gebruikt kan worden als stembureau. Brokken ging ook kort in op het huidige culturele klimaat in Parijs en de aanslagen op Charlie Hebdo en de Bataclan, waarbij de daders volgens Brokken ook hebben getracht “een manier van leven te vermoorden”. LIMMEN - In deze nieuwe rubriek willen we regelmatig een sponsor in de schijnwerper zetten voor een blik achter de schermen van het bedrijf en wat het betekent om sponsor van VV Limmen te zijn. Simon Verduin trapt de reeks af als vennoot en accountant van Omnyacc Accountants Adviseurs. De carrière van de excentrieke, maatschappelijk onaangepaste bohemien Satie werd door Brokken helder ontvouwd. Alle belangrijke momenten kwamen aan bod: van zijn eerste stappen in het kunste naarswereldje van Montmartre, zijn vriendschappen met componist Claude Debussy en dichter Patrice Contamine de Latour die hem inspireerde tot zijn ‘Gymnopédies’, zijn kortstondige verhouding met Suzanne Valadon (o.a. schilders- model voor Renoir en Toulouse- Lautrec en moeder van de bekende kunstschilder Maurice Utrillo) tot het beroemde cabaret Le Chat Noir, dat als motto had: ‘Passant, sois moderne’ (‘Voorbijganger, wees modern’). Na de breuk met Valadon schreef Satie ‘Je te veux’ (‘Ik ver lang naar je’), dat volgens Brokken aan de basis staat van het Franse chanson. Bijzondere aandacht was er voor het ballet ‘Parade’ van Jean Cocteau, waarvoor Satie de muziek Deze eerste Culturele Salon was het geslaagde resultaat van een samenwerking tussen de biblio theek, de gemeente, de Muziek- en Dansschool, Theater de Beun en de Witte Kerk. Via de livestream is het programma bijgewoond door 389 personen. De concertlezing ‘Parade, het Parijs van Erik Satie’ is nog twee weken terug te kijken via www. twitch.tv/bibliotheekheiloo Satie (1866 - 1925) ken nen de meesten vooral van de ‘Gymnopédies’ en de ‘Gnossienes’. Het beroemde, weemoedige ‘Gymnopédie No. 1’ klonk in de ambiance van de Witte Kerk, waar de klanken zo mooi kunnen weg sterven, zeer ontroerend. Maar Satie kende ook een ‘periode humo- ristique’ met speelse, buitelende muziekstukken waarvan er ook een aantal gloedvol ten gehore werden gebracht. HEILOO - Afgelopen zondag vond in de Witte Kerk de eer ste Culturele Salon plaats. Naar aanleiding van zijn boek ‘Stedevaart’ vertelde Jan Brokken over het leven van com ponist Erik Satie in het Parijs van het fin de siècle en daarna, een verhaal dat muzikaal werd ondersteund door pianist Tobias Borsboom en sopraansaxofonist Peter Vigh. De concertlezing vanuit een nagenoeg lege Witte Kerk trok online veel belangstelling. Foto: Linda Out

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2021 | | pagina 15