Martine Ruiter TRIGGERPOINT RESET METHODE Boek “Voeding tegen kanker” Voeding tegen kanker ^gezondheid Fysio- Manuele Therapie 12 Als franchisenemer van meerdere vestigingen zie ik Schaf het boek “Voeding tegen kanker" aan om je in te lezen in de mogelijkheden. Koop het gesig neerde boek bij de auteur zelf op www.salvestrolenshop.nl Hier kun je je ook inschrijven voor een webinar hierover op 29 maart a.s. Heb je last van langdurige pijnklachten en heeft niets je tot nu toe (blijvend) geholpen? Dan is de Triggerpoint Reset Methode wellicht iets voor jou! Want na een lange tijd stilzitten moeten de kilo’s eraf en de spieren sterk en strak worden. Limmen - Veel mensen willen afslanken, maar dat valt vaak niet mee in deze rare tijd van corona. Het thuis moeten werken, kinderen, al geruime tijd geen sport, hobby’s of sociale verplichtingen bepalen vaak ook wat we eten. Even een snelle hap of gemaksvoe- ding, goed eten en drinken schiet er dan vaak al snel bij in. Veel afslankmethodes bieden vaak maar een zeer tijdelijke oplossing en houden het jojo-effect in stand. Dat het anders kan bewijzen de afslankstu- dio’s van Easyslim.nu. Karin van Twuyver, franchisenemer van Easyslim.nu Limmen, is sinds november 2017 actief in Limmen. Als zelfstandig ondernemer leidt ze nu deze afslank- studio in Limmen. Ze is met 4 medewerkers, verant woordelijk voor het reilen en zeilen van haar vesti ging. Wij werken uitsluitend op afspraak en hanteren de richtlijnen van het RIVM. De studio’s van Easyslim.nu werken met een geavan ceerd apparaat dat werkt met ultrasound en elek- trostimulatie. De ultrasound techniek zorgt ervoor dat vet uit de vetcel gaat en via het lymfestelsel het lichaam verlaat. Tegelijkertijd worden met elektros- timulatie, de spieren getraind. Dit gebeurt terwijl de klant ontspannen en comfortabel op een behandel- tafel ligt. Een behandeling duurt ongeveer een uurtje en is geheel pijnloos en veilig. De studio in Limmen ligt aan Het Palet 1a, is goed bereikbaar en er is vol doende (gratis) parkeergelegenheid. De studio heeft een gezellig huiselijke sfeer. Heb je kanker? Dan is kennis over het ontstaan daarvan noodzakelijk. Je wordt overvallen door het bericht en bent volledig in verwarring. Je krijgt waarschijnlijk direct een behandelplan. Neem vooral eerst de tijd om je te gaan inlezen in alles wat te maken heeft met kanker. Wij noemen dit de 'bibliotherapie'. Schaf boeken aan die je meer informatie geven over de natuurlijke benadering van kanker en hoe je je ziekte zelf positief kunt beïnvloe den. Lees je ook in hoe de reguliere behandelingen Revolutionaire methode om pijnklachten blijvend op te lossen. Geschikt voor o.a.: lage rug-, nek- en schouderklachten. had ik ook minder last van mijn rug, de vormen kwamen terug en ik kreeg weer energie. Na 10 behandelingen was mijn doel behaald en om dit vast te houden neem ik 1 keer per maand een onderhoudsbehandeling. Ik ben niet op dieet, maar heb mijn leefstijl veranderd! Easyslim.nu is een fantastische behandelingsmetho de om af te vallen, aan de spieropbouw te werken en het jojo-effect tegen te gaan. gaan en wat je kunt ver wachten. Als je de oorzaak van je ziekte aanpakt en die oplost, krijgt jouw immuun systeem weer de kans om zelf kanker te verwijderen. Daar gaat dit boek over. Het immuunsysteem is daar perfect voor uitgerust. Voe ding speelt een zeer grote rol. Wat kan je verbeteren in je voedingspatroon? Wat kan je verbeteren in je leef wijze en denken? Hoe kan je na iedere chemo je lichaam weer op sterkte brengen? Kennis over al dit soort za ken is dus een waardevolle investering in je gezondheid. Als auteur van twee boeken Ik wens je gezondheid toe. Wim van der Meer DIT BOEK LIGT OOK IN DE WINKEL BIJ: Boek- kantoorboekhandel Schuyt in Uitgeest. Drogisterij Aker in Limmen, Boekhandel Dekker en Dekker in Egmond aan Zee Boek- kantoorhandel Laan in Castricum over het onderwerp kanker kan ik je verzekeren dat jij zelf een grote invloed kunt hebben op het verloop van de ziekte. Het boek is te bestellen op www.salvestrolenshop.nl of de boekhandel met ISBN 9789463987967. Je kunt het ook bestellen in elke boekhandel met ISBN 9789463987967. Zien wat wij voor u kunnen betekenen? Meld je aan voor een intake proefbehandeling Normaal 69 euro nu SPECIALE AANBIEDING VOOR 39 EURO Kijk voor meer informatie op www.easyslim.nu Bel/app 06-85852603 06-36320962 of mail limmen@easyslim.nu De aanbieding is geldig tot 01-04-2021 Auteur Wim van der Meer legt in dit boek uit hoe kanker ontstaat en wat je zelf kunt doen om het verloop van de ziekte positief te beïnvloeden. Voeding speelt een grote rol in het ontstaan van kanker. Leer dat proces om te draaien door kennis van de slechte en de juiste voeding. nu ruim 3 jaar veel mensen met gezondheidsklach ten die vechten tegen de kilo’s. Zij hebben vaak al vele diëten geprobeerd zonder blijvend resultaat. Vier jaar geleden heb ik zelf de behandelingen gedaan. Ik heb een periode niet kunnen sporten en schommelde met mijn gewicht. Ik heb de stoute schoenen aangetrokken en heb een afspraak ge maakt bij een studio van easyslim.nu. In het begin was ik nogal sceptisch, maar na 4 be handelingen verdween dat snel toen ik resultaat zag. De buikspieren werden goed aangepakt, daardoor isjcn Kanker VERLIES SIMPEL EN SNEL CENTIMETERS UITKIJKPOST 17 MAART 2021 Yes, we zijn weer open!! Martine Ruiter Fysio-/ Manuele Therapie Willibrordus Business Centrum, Heiloo Kennemerstraatweg 464 Kamer 1.09 Foto: aangeleverd Tel. 06-48904753 www.martineruiter.nl info@martineruiter.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2021 | | pagina 12