Last van vervelende wratten? Doe er wat aan! Een vliegende start voor slechts 135,-! Geweldig begin met. ^gezondheid Last van vervelende wratten? Doe er wat aan! een IJ. 14 (GÏCH Een Geweldig begin met Golfen! o oo Be o Golf- Countryclub Heiloo Lagelaan 81851 PC Heiloo Tel. 072 505 45 40 golfclubheiloo.nl en met on UITKIJKPOST 17 MAART 2021 Hierdoor kan veel langer be- ■3. op Maatwerk, alle beschikbare methoden in huis Geen weefselschade Tot op de millimeter nauwkeurig Behandeling vrij van stress Klaar in enkele seconden Nagenoeg pijnloos Zeer geschikt voor kinderen Maak vandaag nog een afspraak. 072-7920230 of boek direct online uw afspraak www.medivoetheiloo.nl De Strandwal 22, 1851 VM Heiloo Dé mogelijkheid voor iedereen van 18 tot 35 jaar Wat krijg je daarvoor? Zes lessen van een uur op de driving range Twee uur les op de golfbaan om het spel ‘te proeven’ Praktijkles over de (gedrags)regels in de baan, theorieles en een afsluitend examen Een ballenkaart goed voor tien mandjes met elk 25 ballen om wanneer het jou uitkomt nog eens lekker te oefenen op de driving range Gratis golfclubs te leen bij de lessen Van links naar rechts Yvonne, Kimberley en Rolinka van Medivoet. Foto: aangeleverd HEILOO - Wratten zijn onschuldige maar ontsie rende huidafwijkingen en je kunt er écht last van hebben. Met name onder voeten zijn ze vaak pijnlijk. Maar ook steelwratten, ouderdomsvlekken en handwratten kunnen erg storend zijn. Iedereen kent de traditi onele ‘aanstipmethode’ waarbij met een wattenstaaf de wrat aangestipt wordt. Het is doeltreffend maar erg pijnlijk en er ontstaat vaak weefselschade. Inmiddels zijn er veel vriendelijkere methoden. Medivoet Heiloo beschikt over diverse me thoden om van wratten af te komen. Zo beschikken wij bijvoorbeeld over appara tuur waarmee de wrat tot op de millimeter nauwkeurig behandeld wordt. In tegen stelling tot de traditionele manier nu zonder weefsel schade en blaren en men heeft tijdens de behandeling veel minder pijn. handeld worden en zijn de resultaten vele malen beter. Vaak herhalen behoort hier mee ook tot het verleden. En... na afloop kun je alles weer doen. Hiermee is de methode ook zeer geschikt voor kinderen. HEILOO - Jeroen had regelmatig de verhalen over golf van zijn ouders gehoord, Mika was een beetje uitgekeken op voetbal, tennis en fitness en Sjoerd vond golf inmiddels geen 'kakkerssport' meer. Het idee van Jeroen zijn ouders om mee te doen aan de Debuutgolfdag van de Golf- Country Club Heiloo in juli vorig jaar viel dan ook in goede aarde bij de drie jeugdvrienden. Alle drie hebben ze als doel gesteld om hun handicap dit jaar beneden de 30 te krijgen. Jeroen heeft nog een per soonlijk doel. “Ik wil mijn vader verslaan. Dat vindt hij niet leuk, maar ik kan naar dat moment uitkijken." Ondertus sen heeft Sjoerd zijn vriendin ook enthousiast gekregen voor golf. Die is zo bloedfanatiek dat zij een clubje van negen mensen heeft opgetrommeld die nu hetzelfde programma volgen als de drie jeugdvrienden. De vereiste trainingsinspanning voor golfen was uit dagender dan verwacht en dat fraaie clubhuis, waar je lekker kunt eten, en vooral waar je een biertje na afloop kunt drinken, sprak de drie jongemannen direct aan. “Bij voetbal heb je de derde helft, bij golf heb je gelukkig de 19e hole", zegt Mika Ehlhardt (24) met een tevreden lach. Toch besloten de heren uit Limmen en Castricum de Debuutgolfdag geen vervolg te geven. De zomervakantie was in aantocht, Sjoerd Beentjes (25) had bij zijn werk gever nog een groot project lopen als webdeveloper en Jeroen de Kwaadsteniet (24) was druk met zijn eigen onderneming. Het zat voorzitter Weren de Vries niet lekker. Twintigers wilde hij graag op de baan zien rondlopen. Hij besloot een nieuw lespakket te ontwikkelen dat rekening houdt met de wensen van deze generatie. Mika, Sjoerd, Jeroen en vriend Mike werden vervolgens benaderd waarbij het nieuwe aanbod aan hen werd voorgelegd. Daar had den ze wel oren naar. “Vooral de flexibiliteit in data en tijdstippen voor de trainingen vonden we aantrekkelijk, naast de uitstekende prijs", vertelt Sjoerd. “We besloten mee te doen." Inmiddels zijn ze lid geworden en staan ze bijna elke za terdagmiddag op de Heiloose golfbaan. “Het is eigenlijk nog leuker dan verwacht", zegt Jeroen. “Lekker buiten, en het grappige is, je loopt op met mensen die je niet kent en op een informele manier leert kennen. Dat kan best handig zijn. Ook als mijn vrienden niet kunnen is er altijd wel iemand om mee te spelen, supergezellig!" Mika, die sportbeleid en management studeert aan de Universiteit Utrecht, heeft de smaak te pakken gekregen en leest nu alles over de golfsport wat los en vast zit. “Ik zat laatst zelfs op mijn mobiele telefoon de nieuws brief van de Nederlandse Golf Federatie op het toilet te lezen." Hoezo fanatiek? Mika en Jeroen hebben inmiddels een officiële golfhan dicap, Sjoerd verwacht die binnenkort te halen. “We hadden met Piet Hein een geweldige golftrainer. Hij doorzag snel individuele zwaktes, en liet ons daarop extra oefenen. Die man ademt golf”, vertelt Mika. Interesse? Zie de advertentie in dit blad of kijk op golf- clubheiloo.nl Geopend van 9.00 tot 17.00 uur. Afspraken 072-7920230 of direct online op www. medivoetheiloo.nl Gezond heidscentrum De Strandwal 22 1851 VM Heiloo. Wat is het doel? Na het afronden van de lesperiode en het goed afron den van het examen krijg je van ons, zoals dat heet, baanpermissie. Hiermee kun je op onze mooie golf baan komen golfen. We sluiten de lesperiode en het behalen van de baan- permissie af met een gezellige borrel. Natuurlijk hopen wij jou daarna als lid van onze gezel lige club te mogen begroeten, we zullen je daarvoor een mooi aanbod doen! A /ratten Centrum behandelt snel, effectief en pijnloos wratten over het hele lichaam. Van voet- of handwratten tot ouderdomsvlekken of fibromen en ga zo maar door. Veelal klaar in een enkele behandeling. Zonder beschadiging van huidweefsel en tot op de millimeter nauwkeurig waardoor de behande ling nagenoeg pijnloos is! Alle soorten behandelingen zijn “in huis”. Hierdoor wordt maatwerk geleverd. De behandelingen zijn zeer geschikt voor kinderen. Golfen ao» A CouUncM HMKM

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2021 | | pagina 14