CBD Kinderdagopvang Eigen Wijs! NIEUW! CBD pleisters van CBDjeltje! Sportmassage BijKarin 18,95 voor 30 pleisters fysicTheiloo Gespecialiseerd in: CBD-olie met passie ontwikkeld ^gezondheid Te bestellen bij CB0jeltje.COm 16 Pijnklachten o.a.: Vrouwenklachten: Praktijk Tesselaar Acupunctuur Q/U O www.fysioheiloo.nl echo-adfyjio.nl V Werken 12 - 24 uur lang V Makkelijk veilig V Veel voordeliger V Zeer effectief V 15mg CBD per pleister V 30 stuks per verpakking V Transparant dus nauwelijks te zien V Veilig in gebruik Hazelaar 46 Heiloo T 06 4561 0265 www.praktijktesselaar.nl Spelen en ontwikkelen en soepeltjes naar groep 1 Buikklachten Rug-/schouder- of nekklachten Hoofdpijn Vruchtbaarheid Menopauze Pms klachten Slimpad 16A T. 072 533 93 55 Sportmassage Bowen- massagetherapie k J specialist in bewegen UITKIJKPOST 17 MAART 2021 s 4W9 VOEDING leister Fysiotherapie MSU echografie Shockwave therapie Bel of mail Karin voor een afspraak Hogeduin 8 (Nieuw Koningsduin), 1901 ZM Castricum, www.bijkarlnacupunctuur.nl T: 06 47 48 82 82, info@bijkarinacupunctuur.nl Als je wilt beginnen met CBD-olie, houd dan in gedachten dat het een natuurproduct is en dat de werking bij iedereen verschillend is. Soms is het even zoeken en uitproberen voordat je de juiste vorm en dosering hebt gevonden. Goed advies is daarom belang rijk! ,,Als je een kijkje neemt op mijn website www.cbdjeltje.com dan zul je zien dat er een hoop keus is. Laat je daardoor niet afschrikken maar neem gewoon contact op, ik beantwoord jouw vragen graag!" [info@cbdjeltje.com] Integrale geneeswijze Functionele orthonomie- integratie Cranio sacraal therapie (vergoeding uit aanvullende verzekering) CBD-olie; veel mensen hebben er inmid dels van gehoord of ervaren hoe fijn het is. Danielle Meijer van CBDjeltje werkt er sinds 2017 dagelijks mee. Ze vertelt: ,,Ik haal hier veel voldoening uit, want zeer vaak mag ik ervaren dat ik door middel van de CBD een bijdrage kan leveren aan het algehele welzijn van mijn klanten. Bij CBDjeltje kun je erop vertrouwen dat je de hoogste kwaliteit krijgt. Ik haal mijn producten bij een ISO-gecertifi- ceerde producent vandaan. CBD-olie die met passie ontwikkeld is, met als resultaat daad werkelijke effectiviteit." HEILOO - Kinderdagverblijf Eigen Wijs biedt kinderdag opvang voor kinderen van 0 tot 4 jaar en is gevestigd aan de Lage Weide, in een nieuw pand met avontuur lijke tuin. De ligging van de knusse vestiging leent zich goed voor uitstapjes in de omgeving, maar ook voor regelmatige bezoekjes aan de ouderen van het nabij gelegen Zorgcentrum De Cameren. Een activerende massage kan de spie ren vóór het sporten voorbereiden op actie. Kinderdagverblijf Eigen Wijs bestaat uit ruime groeps- ruimtes en bijzondere extra’s zoals een snoezel- ruimte voor de allerklein sten en een knutselatelier. Daarnaast biedt de centrale hal volop uitdaging. In de avontuurlijke tuin is er plek voor de allerkleinsten om te voelen, kruipen en beleven. De oudere kin deren kunnen terecht op Tapen en bandageren Gewrichten kunnen ondersteund worden met een taping. Denk bij voorbeeld aan een verstuikte enkel die rust nodig heeft. Bij een scheur in spierweefsel kan een spierondersteu- nende tape aangelegd worden. petrissages (knedingen) en fricties (druk-wrijfbewegingen). Ook voor de niet-sporter kan sportmassage geschikt zijn. Denk aan klachten door een eenzijdige houding tijdens een zittend beroep. Hazelaar 46 Heiloo T el: 06-45610265 www.praktijktesselaar.nl Muziek op schoot is onderdeel van de dagopvang. Foto: aangeleverd Meer informatie: www. blosse.nl/opvang of bel 072 5660200. 9. Vergoeding vanuit het aanvullende pakket van de meeste zorgverzekeraars Een sederende massage kan worden toegepast om gespannen spieren te ontspannen na het sporten. Die massage is nog steeds intensief, maar wordt rustiger uitgevoerd. Afvalstoffen worden op die manier afgevoerd. De belangrijkste massagetechnieken van sportmassage zijn effleurages, stevige Sportmassage is gericht op het voorkomen van blessures en bevorderen van herstel van spieren. Foto: aangeleverd natuurlijke speelplekken in de tuin, of in de zelf onder houden moestuin. Appel moes wordt gemaakt van de eigen appelboom. Gezond buiten slapen in bijzondere buitenbedjes. HEILOO - Sportmassage is een manier van masseren, gebaseerd op het voorkomen van blessures en bevorderen van herstel van spieren en andere weefsels. Een duidelijke diagnose door echo- en functie onderzoek. Dit geeft inzicht in oorzaak, gevolg en oplossing van uw lichamelijke klachten aan spieren, pezen en gewrichten. Kijk voor meer informatie www.echo-adfysio.nl kennemerstraatweg 464 1951 NG gerbrand@echo-adfysio.nl tel 06 53106162

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2021 | | pagina 16