Bijna 75jaar Foresters Nika en Logan fietsen door een bushokje Buurtbijeenkomst ‘The Spot’ Heiloo seuneN-iouTer Deze week: 3 DE FORESTERS Vervolg van de voorpagina: Fietser beroofd en mishandeld “Papa, wij hebben echt een heel groot probleem! Jullie moeten nu komen”, zo belde Logan naar haar vader. Tijdens de eindmusical van het Kleurenorkest werd er in een van de scènes per ongeluk een bus hokje gesloopt: de dader kreeg een taakstraf. Ook al kwamen de vrien dinnen er niet zonder kleerscheuren vanaf, was dit toch het eerste waar ze aan dachten. Ze werden over- spoeld door paniek. Bont en blauw HEILOO - De sport- en chill- plek in Heiloo, ‘The Spot’, krijgt steeds meer vorm. Een nieuwe plek realiseren waar mensen kunnen sporten, bewegen en elkaar kunnen ontmoeten. Dat is een grote wens van jongeren, het college en de gemeenteraad van Heiloo. UITKIJKPOST 17 MAART 2021 Door: Margreeth Anema Saskia geeft de lens door aan Bob Kos. j* Foto: Archief Uitkijkpost In deze rubriek deelt een lezer van Uitkijkpost een foto. De foto gunt andere lezers een kijkje in iemands leven, laat zien wat iemand bezighoudt of gewoon mooi vindt. Door w lens van... Paniek “Je ziet de paal en het bushokje op je afkomen maar je kan niet meer sturen”, aldus Nika. “Het ging allemaal zo snel, je bevriest eigen lijk”, zo vult Logan haar vriendin aan. Door de enorme klap brak het glas in duizend stukjes. Beduusd beseften ze wat er zojuist gebeurd was. Naar elkaar omkijken Het was druk op de weg, auto mobilisten reden af en aan, maar niemand bekommerde zich om het bizarre lot van de twee aangeslagen meiden. Gelukkig reed een buurman van Logan net langs. Hij stopte en verleende eerste hulp. Ook stopte er een fietsend meisje dat vroeg of ze ergens mee kon helpen. De buur man kreeg ‘s avonds een bedankje maar hij vond het niet meer dan Op de teksten, de foto's en het ontwerp van Uitkijkpost rust copyright. Niets mag op welke wijze dan ook worden overge nomen, verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt worden zonder toestemming van de uitgever. Redactie De redactie is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072-5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl Administratie De administratie is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, op tel. 072-5330175 of via administratie@uitkijkpost.nl Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen en Egmond aan den Hoef. normaal dat hij stopte. “Toch blijkt dat niet zo normaal, gezien alle weg gebruikers die doorreden”, stelt de moeder van Logan. Niet eens een lekke band Er worden veel grapjes gemaakt over het incident dat natuurlijk veel slechter had kunnen aflopen. Ook Nika en Logan zelf kunnen er nu wel om lachen. “En het meest rare van het verhaal is dat onze fietsen ondanks al het gebroken glas niet eens een lekke band hadden”, zo besluiten de grinnikende meiden het gesprek. gerenwerk. Wethouder Elly Beens opent de bijeenkomst. HEILOO - In de namiddag van maandag 15 maart heeft de politie via Burgernet een bericht verspreid in verband met een beroving. Naar verluidt is een fietser beroofd en mishandeld ter hoogte van de Nijenburgerweg in Heiloo. De politie is op zoek gegaan naar een zilvergrijze Volkswagen Polo waarin vijf personen zouden zit ten (vier mannen en een vrouw), helaas zonder resultaat. Er wordt een onderzoek ingesteld. Bij de beroving hebben de daders in ieder geval iets van de jongen ontvreemd. Het slachtoffer is opgevangen bij een woning in de buurt. Daar is hij door de politie opgehaald en naar het politiebureau gebracht voor een verklaring. Foresters-hart en een feestavond. In het najaar moet een jubileumloterij en veiling volgen. (Gepensioneerd) Uitkijkpost Media is nimmer aansprakelijk voor schade, door wie dan ook geleden, welke veroorzaakt is door niet, niet tijdig of onjuiste plaatsingen van uitkijkertjes. In geval van twijfel beslist de uitgever. Uw privacy: https://www.uitkijkpost.nl/ pagina/privacy Volg de Uitkijkpost ook op Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieu vriendelijke druktechniek HEILOO - Op 2 april bestaat De Foresters 75 jaar. De vereni ging zou in het jubileumweek- end graag flink uitpakken, maar dat zit er nu natuurlijk even niet in. Toch zitten de Egels niet bij de pakken neer, de blik is gericht op de toekomst en zeker op wat er op de korte termijn wél mogelijk is. En dus wordt er een jubileumjaar van gemaakt. Door de regionale afdeling Midden-Kennemerland in onze regio werd ik gevraagd om mee te werken aan het up-to-date houden van de website. Alle activiteiten die worden georganiseerd o.a. lezingen, cursussen en de open tuinen dagen worden op de web site vermeld. Ook hier moest veel worden verplaatst. Neem eens een kijkje op de site www.midden-kennemerland.groei.nl, er is interessante info te vinden. Ik hoop dat binnenkort de vele leuke activiteiten weer door kunnen gaan.” Daarom hebben de jongeren werkers van Stichting Trefpunt Heiloo en de buurtsportcoaches het project ‘The Spot’ opgezet. Gemeente Heiloo heeft de locatie tussen Sporthal Het Vennewater en Badmintonvereniging ’t Vennewater in 2019 aangewezen. Sinds half oktober komt de projectgroep met 20 jongeren in de leeftijd van 14 tot en met 20 jaar wekelijks (inmiddels online) bijeen. Op dinsdagavond 23 maart organiseren het jongeren werk en de buurtsportcoaches een (online) buurtbijeenkomst. Samen met de jongeren presenteren zij de eerste ontwerpvoorstellen aan direct omwonenden en wisselen daarover met hen van gedachten. Omwonenden hebben een uitnodi gingsbrief ontvangen van het jon- Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl Wat er precies op 2 april gebeurt is nog even geheim. Een dag later staat een gouwe ouwe op het pro gramma: de Visser en Van Dam Penaltybokaal. Voorbeelden van andere evenementen die in de pijplijn zitten zijn een hotdogtoer- nooi en hooghoudwedstrijd op Hemelvaartsdag, voetvolley en 35+, maar grote kans dat er nog andere verrassingen uit de hoge hoed geto verd worden. Zaterdag 28 augustus wordt een grote feestdag en hope lijk staan dan wat corona betreft alle lichten op groen. Op de agenda staan onder meer een 7x7 reünie- toernooi voor iedereen met een Na een periode waarin veel voorwerk door de projectgroep is verricht, volgt nu het eerste ontwerp om voor te leggen aan omwonenden. Op 22 maart gebeurt dat voor de sportaanbieders van ’t Vennewater. Ondertussen zijn door de projectgroep ook de voor bereidingen in gang gezet voor de campagne rondom de financiering (crowdfunding, sponsoring en fond senwerving). Deze campagne gaat van start zodra het definitieve ont werp gereed is. Het streven is dat The Spot, naast de badmintonhal aan Het Zevenhuizen, in de tweede helft van 2021 een feit is. Natuurlijk is het vervelend dat volwassenen zo weinig kun nen sporten, de kantine leeg is en toeschouwers niet welkom zijn, maar de Egels geven zeker niet op. Gelukkig mogen nu ook jongvol wassenen weer wat meer en zijn er wekelijks leuke activiteiten. Ook niet-leden vinden de weg naar De Egelshoek voor een of meerdere proeftrainingen en blijven welkom. Verder is De Foresters bezig met een nieuw shirt en verwacht de club spoedig een kwalitatief sterke trai- nersgroep rond te hebben voor de komende tijd. “De blauwe plekken hebben nu alle kleuren van de regenboog”, aldus de moeder van Logan. Daarbij heeft Logan een zere buik vanwege het stuur dat ze in haar buik kreeg. “En in mijn schoenen, die strak geveterd waren, zat glas”, zo vult Logan aan. Nika, die echt pal door het glas vloog, bleek een gekneusde pees in haar bovenarm te hebben, zo werd geconstateerd bij de huis artsenpost. Beide dames hebben twee nachten slecht geslapen: “De film herhaalde zich steeds in mijn hoofd en dan werd ik wakker op het moment van de klap”, vertelt Nika. De projectgroep zal de komende tijd via de lokale media en social media meer informatie geven over The Spot. Het project is via Instagram (@thespotheiloo) en TikTok (@thespot_heiloo) te vol gen. Voor vragen en meer informa tie kunt u contact opnemen met jongerenwerk via telefoonnummer 06-155 969 78. “Na mijn pensionering wilde ik graag actief blijven. Na contact met het Trefpunt is het balletje gaan rollen. Ik ben vrijwilliger bij het Trefpunt en bij Groei Bloei. Bij het Trefpunt heb ik een fietsgroep en ben ik woonadviseur. De laatstgenoemde werkzaam heden liggen stil vanwege corona maar fietsen is vaak wel moge lijk. Op vrijdagmiddag maken we een fietstocht in onze mooie omgeving. Een terrasje pakken is veranderd in een drankje naast de kiosk. Bij mooi weer goed te doen. Openingstijden ma. 09.00 - 17.00 uur di. 09.00 - 17.00 uur wo. GESLOTEN do. 09.00 - 12.00 vr. 09.00 - 14.30 uur Een beeldimpressie van hoe The Spot eruit zou kunnen komen te zien. Foto: Archief Uitkijkpost

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2021 | | pagina 3