Gemeentenieuws De Burger- en Ondernemerspeiling HEILOO 9 Grootschalige MONO-campagne in Noord-Holland Agenda’s raad en commissies Vergunningen dinsdag 14 april 2021 Twijfelt u over het inenten van uw kind? Nieuwe campagne senioren en veiligheid “maak het ze niet te makkelijk”. www.heiloo.nl GEMEENTE UITKIJKPOST 14 APRIL 2021 Aangevraagd Breedelaan 109, Jan Ruslaan 3, Pijlemeeth 37, Van Aostastraat 20, Westerweg 259a, Verleend Jan Schuijtlaan 16, Agenda commissies Omgevingsvergunningen Adres Omschrijving Omschrijving Adres Wat vindt u van onze dienstverlening? Wat vindt u als inwoner of onderne mer van de dienstverlening van de gemeente? We willen graag weten wat u vindt van zaken als uw woon omgeving, zorg en welzijn en of u zich voldoende betrokken voelt bij wat de gemeente doet. Als ondernemer kunt u aangeven wat u vindt van het onder nemersklimaat of de relatie met de gemeente De maand april 2021 is vanuit het ministerie van Justitie en Veiligheid uitgeroepen tot de maand van seni oren veiligheid. Onder de slogan ‘Maak het oplichters niet te makkelijk’ wordt gedurende vier weken aandacht besteed aan verschillende vormen van criminaliteit: meekijken bij pinnen, babbeltrucs, hulpvraagfraude (via bijvoorbeeld WhatsApp), phishing, spoofing en online veiligheid. Meer informatie en waardevolle tips kunt u vinden op www.maakhetzeniettemakkelijk.nl Bezoek Raadhuisplein 1 1851 JL Heiloo Postadres Postbus 1 1850 AA Heiloo UW MENING TELT Dit is de derde keer dat we zo’n peiling houden. In 2016 en 2019 deden we dit ook. De gemeenten Bergen, Uitgeest, Castricum en Heiloo houden deze peiling gezamenlijk. We vergelijken de uitkom sten met elkaar, met de uitkomsten van de vorige peilingen en ook met het landelijke beeld. Zo zien we hoe we ervoor staan en wat er beter moet in onze dienstverlening. MEEDOEN Alleen wie een brief heeft ontvangen, kan meedoen. Inwoners zijn willekeurig gekozen, we houden wel rekening met een evenwichtige spreiding over woonker nen en leeftijd. Ondernemers zijn allemaal uitgenodigd. De burger- en ondernemerspeiling wordt voor onze gemeente uitgevoerd door onderzoeksbureau I&O Research. De landelijke cijfers en die per gemeente zijn terug te vinden op www.Waarstaatjege- meente.nl. Deze week krijgen 2000 inwoners en alle ondernemingen in deze gemeente een uitnodiging thuisgestuurd. Heeft u hem ontvangen? Vult u de vragenlijst alstublieft in, uw mening telt! Met uw reacties kun nen we onze dienstverlening verbeteren en daar hebben inwoners en ondernemers weer profijt van. Volg ons G gemeenteheiloo (3) gemeente_heiloo gemeente_heiloo Voorgrond: Wethouder Erik Bekke ring (gemeente Bergen). Daarachter: gedeputeerde Jeroen Olthof (provincie Noord-Holland). Tien miljoen Nederlanders hebben een smartphone. De helft daarvan gebruikt deze ook onderweg. Dit zorgt jaarlijks voor tientallen doden en honderden gewonden. Om meer ongevallen te voor komen steunt wethouder Erik Bekkering (gemeente Bergen) als ambassadeur ver keersveiligheid voor de regio Alkmaar de MONO-campagne. Daarnaast is Jeroen Olthof ambassadeur verkeersveiligheid voor de gehele provincie. MONO: met één tegelijk bezig zijn MONO staat voor met één ding tegelijk bezig zijn. In heel Noord-Holland rijden er nu bussen met de MONO-campagne achterop. Bescherm jezelf tegen afleiding in het verkeer, door je notificaties uit te zetten of je telefoon op stil te zetten. Datum: maandag 19 april 2021 Aanvang: 19:30 uur Locatie: digitaal in Teams Commissie 2 19:30 uur Voorbereidingskrediet Masterplan Centrum Heiloo Winkelcentrum ‘t Loo; Nieuwbouw Aldi en herinrichting openbare ruimte Commissie Algemene Zaken 21:00 uur Vaststellen diverse lijsten en overzichten Mededelingen van het college van B&W Vragen uit de raad U kunt de vergaderingen van de commissies live volgen via Teams. U heeft hiervoor een link met toegang tot de vergadering nodig. Deze link vraagt u aan bij de griffie via griffie@heiloo.nl Na afloop is de vergadering terug te bekijken en beluisteren op de website van Heiloo door te klikken op de vergaderkalender via https://www. heiloo.nl/raad-en-college Wilt u tijdens een commissievergadering inspreken? Dit kunt u uiterlijk voor 12.00 uur op de dag van de vergadering aan de griffie mailen. U ontvangt vervolgens een uitnodiging om tijdens de vergadering digitaal aanwezig te zijn. U kunt uw inbreng ook schriftelijk onder de aandacht van de commissie brengen, u mailt dan uw tekst naar de griffie. De bijbehorende vergaderstukken kunt u vinden op https://heiloo. bestuurlijkeinformatie.nl/ Commissie 1 19:30 uur Bespreeknotitie van VVD over actieplan Wet inburgering 2022 Bespreeknotitie van B&W over BUCH Kadernota en Begroting 2022 Kijk voor meer informatie op onze website: Doe mee met het gratis webinar over inenten Bijna alle kinderen in Nederland worden ingeënt, daarom komen infectieziek ten nauwelijks meer voor. De meeste ouders zien de voordelen van inenten, omdat inentingen kunnen voorkomen dat een kind erg ziek wordt of naar het ziekenhuis moet. Het Rijksvaccinatie programma voor kinderen tot en met 14 jaar beschermt tegen 12 ernstige infec tieziekten. De gemeente Castricum gaat hierover graag met u in gesprek. Webinar 22 april Gemeente Castricum organiseert voor alle belangstellenden een (gratis) webi nar op donderdag 22 april om 19.30 uur. U kunt dan uw vragen stellen of uw twijfels bespreken met een erva ren arts infectieziektebestrijding (Fred Slijkerman). Dit webinar gaat alleen over de inentingen bij kinderen t/m 14 jaar, volgens het Rijksvaccinatiepro gramma. Aanmelden of meer info? www.castricum.nl/inenten het vergroten van de woning (dakopbouw), datum ontvangst 6 april 2021 (WABO2100751) het veranderen van de woning (vervangen dakpannen en isoleren dak), datum ontvangst 3 april 2021 (WABO2100739) Kennemerstraatweg 506 het veranderen van een woning met bakkerij in een woning, datum ontvangst 5 april 2021 (WABO2100745) het vervangen van de schutting (met een dubbele poort), datum ontvangst 1 april 2021 (WABO2100724) het vergroten van de woning (gevelopbouw en verlenging woonhuis), datum ontvangst 6 april 2021 (WABO2100759) het vergroten van de woning (uitbreiding terras en 1e verdieping achter), datum ontvangst 7 april 2021 (WABO2100765) Op deze aanvragen is nog niet beslist. Tegen een aanvraag kunt u geen bezwaar maken. Dit kan alleen tegen een besluit op een aanvraag. Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen. het vergroten van de woning (aanbouw achterzijde van de woning en een dakopbouw op de garage), verzenddatum 7 april 2021 (WABO2100362) Binnen 6 weken na verzenddatum van het besluit kunnen belanghebbenden bezwaar maken. Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen. Contact K» 072 535 66 66 K» 4 072 (zonder netnummer) (S 06 257 561 60 (whatsapp) E3 info@heiloo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2021 | | pagina 9