Tijd voor een nieuwe caravan? Onze winkel is weer open! Mels Schoenen Familieboerderij brandt in korte tijd af Uitgekookt maakt vers bereide asperges voor iedereen bereikbaar REGIO 19 De kracht van social media liet zich al snel zien. Het regende reac ties en veel mensen gaven steun aan het gezin. De bewoners plaatsten al snel een oproep op Facebook voor een tijdelijke verblijfplaats. Deze werd al snel gevonden. UITKIJKPOST 28 APRIL 2021 Bron: NH-Nieuws De bewoners konden de boerde rij ongedeerd verlaten. De brand weer had moeite om de brand onder LIMMEN - Het heeft ons goed gedaan dat u in groten getale een afspraak heeft gemaakt om in de afgelopen weken onze win kel te bezoeken. Kuilman Meesterschilder zet de pui van Slaapkenner Lute weer strak in de verf. Aangeleverde foto controle te krijgen, omdat er in de omgeving weinig water uit de sloot te halen was. De boerderij was al zo’n honderd jaar oud en ging al meerdere generaties mee, maar er viel helaas niets te redden. ker binnenlopen wanneer het u uit komt. Wij zorgen ervoor dat u veilig kunt winkelen! Maakt u liever een privéafspraak, neemt u dan even contact met ons op via de telefoon of onze website. Meesterschilder Marcel Kuilman uit Limmen legt op dit moment de laatste hand aan het schilderwerk buitenom. Zo is bin nen en buiten alles weer netjes en klaar voor uw bezoek. Tot snel! Met vriendelijke groet, Slaapkenner Lute www.slaapkennerlute.nl REGIO - Een promotiecampagne en nieuwe technieken moesten ervoor zorgen dat de asperge- teelt in Nederland flink in de lift zou raken. Met succes. Maar toen gooide corona roet in het eten. Nu kijken we reikhalzend uit naar het witte goud, terwijl restaurants wederom gesloten blijven en telers weer op zoek moeten naar creatieve oplossin gen om de consument te berei ken. Maaltijdservice Uitgekookt komt met een oplossing voor beiden. iedereen veilig kunnen helpen. We zien je heel graag weer in onderneming Dick Molenaar, een caravan-inkoper. Dat heb ik met de vorige ook gedaan. Goede prijs, goede service en fijn persoon- onze mooie winkel. Het Mels-team. Kijk op www.uitgekookt.nl of bel 085 - 0194486. EGMOND AAN ZEE - We vinden het heel fijn dat we onze klan ten weer aan een paar mooie schoenen kunnen helpen. De hele voorjaars- en zomercollec tie is nu binnen, dus de keuze is groot. REGIO - Hij staat weer voor de deur. Gezellig! We gaan niet weg in de meivakantie, maar er moet heel wat gebeuren sinds de laatste keer vakantie. Eén van de voorlampjes moet vervan gen worden, de wc zit wat los, het slotje van de voorklep doet het niet meer en de kraan wie belt. Elk jaar moeten er meer en meer reparatiewerkzaamheden gedaan worden. Tijdens het klussen kom ik erach ter dat de ‘mover’ niet meer goed werkt. Is het de batterij of is het mechanisch? Vervangen? Is dat de caravan nog wel waard? Misschien tijd voor een nieuwe? Op dat moment rijdt er een echtpaar voor bij met een nieuwe caravan. Met een jaloerse blik kijk ik ernaar. Tijd voor een nieuwe. En de oude dan? Die verkoop ik via Handels- Voor de aanschaf van een goed bed of matras werkte het eigenlijk best goed. Wij wisten wanneer u zou komen, en u wist zeker dat u gelijk aan de beurt was. Maar toch misten wij wel het spontaan bin nenlopen voor bijvoorbeeld een dekbedovertrek. Vanaf vandaag is onze winkel weer open volgens de normale winkeltijden en mag u lek- bedrijf samen met driesterrenchef Jonnie Boer zijn eerste dinerbox voor thuis. Een groot succes, waar na er meer volgden. Van Marle: “Met onze verse kant-en-klaarmaaltijden voorzien we in de behoefte van een lekkere en gezonde avondmaaltijd. Maar eten heeft ook een sociale en feestelijke functie, die nu deels is weggevallen. Daarom bieden we sinds de coronamaatregelen diner- boxen, mini-buffetten of maaltijd- specials aan. Om deze periode toch nét wat leuker te maken.” Aspergespecials Deze aspergemaaltijden bleken vorig jaar een groot succes, en ook dit jaar wil de maaltijdservice iedereen van deze vondst mee laten genieten. Daarom biedt het bedrijf in de maanden april en mei asperge- specials aan. “Luxe maaltijden met verse asperges, die je een dag nadat de asperges zijn geoogst krijgt thuis bezorgd voor een speciale aanbie- dingsprijs van €8,50.” Thuis uit eten Het is niet de eerste keer dat Uitgekookt liefhebbers van een vorkje buiten de deur tegemoet komt. Afgelopen kerst lanceerde het Mooie luxe sneakers van Gabor en Remonte. Heel veel sportieve sneakers van Skechers voor zowel dames als heren. Comfortabele loopschoenen van Waldlaufer in diverse breedtematen. En we bren gen weer een grote collectie san dalen. Van heel sportief tot heel modisch van o.a. Rieker, Panama Jack en Skechers. Ruim inkopen “Maar niet iedereen is een keu- kenprins of -prinses”, aldus van Marle. “Bij ons staan vers gekookte asperges met bijvoorbeeld zalm en hollandaisesaus op het menu, en natuurlijk de klassieker met kriel tjes, beenham en hollandaisesaus. Wij kopen ruim in en krijgen de komende periode doorlopend verse asperges geleverd. Zodat niemand deze lekkernij hoeft te missen.” Het bedrijf gespecialiseerd in het thuisbezorgen van verse kant-en- klaarmaaltijden vond vorig jaar, tijdens de eerste restaurantsluiting, een manier om asperges te berei den in kant-en-klaarmaaltijden. “Dit zie je niet snel op het menu van een maaltijdservice”, aldus eigenaar Johan van Marle. “Maar wij hebben een manier gevonden waarop de asperges heerlijk van smaak blijven, ook nadat ze thuis worden opge warmd.” lijk contact. Kortom, maar weer eens bellen. Wil jij ook je caravan verkopen: Handelsonderneming Dick Molenaar 06 - 57778094. - In aan de Egmond- EGMOND-BINNEN een woonboerderij Noordvelderweg in Binnen brak vrijdagmiddag 23 april een grote brand uit. Binnen korte tijd brandde het pand vrijwel geheel af en is het ingestort. Omstanders reageer den geëmotioneerd: “Dit was een echte familieboerderij, van generatie op generatie.” Natuurlijk houden we ons aan alle regels en hebben ook een passcherm staan zodat we De vlammen en rook waren van verre te zien. Foto: Wouter Droge Uitgekookt levert een maaltijd met het witte goud aan huis. Aangeleverde foto Heb jij je caravan al uit de stalling gehaald? Aangeleverde foto Luxe of sportief? De nieuwe voorjaars- en zomercollectie is nu binnen dus kom snel kijken. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2021 | | pagina 19