Hart voor Heiloo Herdenking op 4 mei in Heiloo NAJAT RM 3 Deze week: Harl vcor Heiloo Kwikstaartje UITKIJKPOST 28 APRIL 2021 In deze rubriek deelt een lezer van Uitkijkpost een foto. De foto gunt andere lezers een kijkje in iemands leven, laat zien wat iemand bezighoudt of gewoon mooi vindt. Door w lens van... Najat geeft de lens door aan Dhyan Angelica Pena Schaap. De focus ligt in eerste instantie op de door de coronacrisis zwaar geraakte horeca. Hart voor Heiloo is dus geen organisatie maar ze zijn ‘verbinders’ tussen (horeca) onder nemers en de inwoners van Heiloo. Het team focust zich op dit moment samen met de horeca op wat wel kan, in plaats van wat niet kan. Wat is het doel van Hart voor Heiloo? De coronacrisis heeft er flink ingehakt bij veel ondernemers. Door inzet van eigen kennis, net werk, ervaring en bedrijfsmiddelen worden de komende tijd initiatieven en activiteiten bedacht en ontwik keld om ondernemers te verbinden en zo lokaal de economie een boost te geven. Het draagvlak voor Hart Op de teksten, de foto's en het ontwerp van Uitkijkpost rust copyright. Niets mag op welke wijze dan ook worden overge nomen, verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt worden zonder toestemming van de uitgever. Redactie De redactie is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072-5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl Administratie De administratie is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, op tel. 072-5330175 of via administratie@uitkijkpost.nl Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen en Egmond aan den Hoef. voor Heiloo blijkt dusdanig groot onder ondernemers en inwoners dat er inmiddels de nodige hulp is aan geboden ter ondersteuning van het project. De traditionele 4 meitoespraak van Hans Romeyn is eerder opge nomen op een locatie in Heiloo met een duidelijke link naar de Tweede Wereldoorlog. Dit is zijn laatste 4 De toespraak van Hans Romeyn is eerder opgenomen en wordt op 4 mei uitgezonden op de Facebookpagina van de gemeente, BEAT FM en Uitkijkpost. Aangeleverde foto Wil je op de hoogte blijven van de ontwikkelingen omtrent Hart voor Heiloo? Laat dan je e-mailadres achter op www.hartvoorheiloo.nl of like de Facebookpagina van Hart voor Heiloo. meiherdenking als burgemeester van Heiloo; op 31 mei neemt hij in een buitengewone raadsvergadering afscheid. De kranslegging en de toe spraak zijn te zien om 19.00 uur via de Facebookpagina van de gemeen te, Beat FM (Ziggo Kanaal 49) en Uitkijkpost. HEILOO - De kleurenpracht op de bollenvelden langs de Zeeweg trekt niet alleen heel veel mensen, maar ook kleine vogeltjes. Dit gele kwikstaartje zocht een mooie tulp op en keek eens goed om zich heen. Guido Suurhoff maakte er deze mooie foto van. Foto: Guide Suurhoff Uitkijkpost Media is nimmer aansprakelijk voor schade, door wie dan ook geleden, welke veroorzaakt is door niet, niet tijdig of onjuiste plaatsingen van uitkijkertjes. In geval van twijfel beslist de uitgever. Uw privacy: https://www.uitkijkpost.nl/ pagina/privacy Volg de Uitkijkpost ook op CU Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieu vriendelijke druktechniek HEILOO - Burgemeester Hans Romeyn en kinderburgemeester Jayden de Vries leggen op 4 mei een krans bij het monument ‘De Man van Vught’ aan Frederica’s Hof. Zij doen dit zonder publiek vanwege de geldende coro- namaatregelen. Er is dit jaar wederom geen stille tocht. Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl “Toen wij 4 jaar geleden in Heiloo kwamen wonen met ons gezin, was het erg wennen. We kenden nog niemand hier en ik miste de gezelligheid van de grote stad. Ik kon wel al meteen genieten van de rust en het groen in Heiloo. Onze nieuwe wijk voelde als een groene oase vergeleken met ons grijze wijkje in Amsterdam. En het werd al helemaal feest toen we de stranden en duingebieden gingen ontdekken. Op de bakfiets naar het strand: een instant vakantiegevoel! Tijdens hittegolven of winderige herfstdagen (foto): wij waren op het strand te vinden. Deze zomer gaan we uitproberen hoe het is om 2 weken op het strand te wonen, geïn spireerd door vrienden die dat de hele zomer doen. Want ja, de nieuwe vrienden zijn er uiteindelijk ook gekomen. Met 3 gelijkge stemde vrouwen in Heiloo ben ik nu zelfs een psychologiepraktijk aan het oprichten. Wonen, werken en een sociaal leven in Heiloo maken het thuisgevoel nu helemaal compleet.” Landelijke herdenking Dit is voorafgaand aan de lande lijke herdenking. “Met het Nationaal Comité 4 en 5 mei roep ik u op om thuis via de televisie mee te kijken naar de Nationale Herdenking in Amsterdam.” Om 18.45 uur start de uitzending via de NOS en rond 19.50 uur begint de Nationale Herdenking op de Dam in Amsterdam. Zijne Majesteit de Koning en Hare Majesteit leggen kransen bij het monument op de Dam, en om 20.00 uur zal er twee minuten stilte zijn. De vier ondernemers achter Hart voor Heiloo doen dit belange loos. Zij vinden dat als je niet kunt delen, je ook niet kunt vermenig vuldigen. Inmiddels zijn de voor- bereidingen voor een eerste initi atief in volle gang onder de naam #TakeWalkHeiloo. Daarover bin nenkort meer. Iwan Bronkhorst, Dave Spijkers, Bram Bruin en Alexandra Huijgens vormen de drijvende kracht achter Hart voor Heiloo. Aangeleverde foto Burgemeester Hans Romeyn: “Net als vorig jaar bevinden we ons in een bijzondere tijd. Door corona is er dit jaar geen gezamenlijke kranslegging, en wederom houd ik een digitale toespraak. Maar her denken op 4 mei doen we uiteraard altijd, dus ook dit jaar.” HEILOO - Hart voor Heiloo bestaat uit 4 ondernemers uit Heiloo die allen werkzaam zijn in de horeca en de kop pen bij elkaar hebben gesto ken om initiatieven te beden ken en te organiseren voor het stimuleren van de lokale economie. Het team bestaat Alexandra Huijgens (Puur Geluk Catering), Dave Spijkers (Spijkers Heiloo), Bram Bruin (Café de Wit) en Iwan Bronkhorst (IwanBronkhorst. nl Fotostudio e-Commerce). Gezamenlijk hebben zij bijna 50 jaar ondernemerservaring, een uitgebreid netwerk, onuitputte lijk enthousiasme en een groot Hart voor Heiloo. Openingstijden ma. 09.00 - 17.00 uur di. 09.00 - 17.00 uur wo. GESLOTEN do. 09.00 - 12.00 vr. 09.00 - 14.30 uur

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2021 | | pagina 3