Twee wandelroutes Nieuw bij Van Os Mode Heiloo: Top schoenen Opbrengst activiteiten meivakantie voor The Spot T 1 if- i 9 Koningsspelen Radboudschool <3 Landgoedkaart Willibrordus: -jg n j ML Smullen op de Jan van Rijckenborghschool F - F UITKIJKPOST 28 APRIL 2021 ■k Bewegen voor het goede doel. Aangeleverde foto met deze donatie ondersteunen. Op de landgoedkaart staan ook twee wandelroutes: een cultuur- en een natuurroute. De cultuurroute start bij het Willibrordus Business Centrum. Je wandelt onder andere langs Keuken met Karakter, de HEILOO - De Koningsspelen waren een groot succes. Een dag waar bewegen voor het goede doel - het timmerproject in Guatemala - centraal stond. Vol enthousiasme hebben de kinderen zich door familie, buren of kennissen laten sponsoren. En als tegenprestatie hebben de kinderen gedanst en hardgelopen. De weergoden waren de Koningsspelen gunstig gestemd en met vrolijke muziek op de achtergrond, een stormbaan op het schoolplein én gesponsord fruit van Beentjes Groentebroers Heiloo was het een zeer geslaagde en feestelijke dag! Cultuurkoepel, de Verhalenkamer en de Oase van Rust. De natuur- route start bij Theeschenkerij de Trog met hoogtepunten op de route als de tuinen van Willibrordus, het natuurwandelpad en het herten kamp. The Spot wordt een nieuwe plek in Heiloo, waar alle inwoners van Heiloo kunnen sporten, bewegen en elkaar kunnen ontmoeten. Een groep jongeren van 14 t/m 20 jaar oud is al een half jaar bezig om deze plek te verwezenlijken. Het belooft een mooie plek te worden, die we Benieuwd naar The Spot? Of wilt u weten hoe u kunt doneren? Kijk op www.spotheiloo.kentaa.nl voor alle informatie! •V In onze webshop kunt u alvast een voorproefje nemen van de schoenencollectie die wij in huis hebben. Maar uiteraard is het verstandiger om de schoenen bij ons in de winkel te komen pas sen en daar uw keus in te maken. Gelukkig kunnen wij u weer ontvan gen zonder afspraak. FT/irir*r Nieuw op het landgoed zijn ook de luisterpalen aan het begin van elke wandelroute. Met op de cul tuurroute verhalen over de geschie denis en cultuur op het landgoed en op de natuurroute verhalen over onder andere de fruittuin, de bijenkasten en de activiteiten van Maatwerk. De luisterpalen staan aangegeven op de plattegrond. Je kunt de wandelroutes ook bekij ken via de QR-code op de luister- paal of via de site van Landgoed Willibordus: www.landgoedwil- librordus.nl/pages/plattegrond-en- wandelroutes Zoals u weet verkopen wij kleding en accessoires van Tommy Hilfiger en daar hebben wij sinds dit seizoen hun sportieve schoenencollectie aan toegevoegd. landgoedkaart Deze bestaat plattegrond met daarop alle gebouwen, musea, tuinen en horecagelegenheden. De kaart geeft informatie over de geschiedenis van het landgoed en wat er zoal te doen is. De landgoedkaart met alle inhoude lijke informatie is te verkrijgen bij de Verhalenkamer cq VVV informatiepunt, uiteraard wan neer de Verhalenkamer weer open mag. HEILOO - In de meivakantie organiseren de buurtsportcoa- ches in samenwerking met de jongerenwerkers weer verschil lende activiteiten in Heiloo. Zo zijn er verschillende sportda gen, een groot voetbalfeest voor jongens en meiden, spelen we Levend Stratego in het bos en gaan we ook weer lasergamen met verschillende leeftijdsgroe pen. Ook 18 t/m 26-jarigen kun nen meedoen! - r n HEILOO - Met de vrijwilligers van Een Groene Brug heeft Stichting De Buitenkans een nieuwe landgoedkaart ont wikkeld. Deze bestaat uit een Naast deze activiteiten organise ren we speciaal voor jongeren van 13 tot en met 15 jaar TrefbalPLUS, waar we niet alleen gaan trefpal- len, maar ook verschillende chal lenges uitvoeren. Wie gaat er het snelst over de stormbaan? Kijk op de activiteitenkalender op www. sportenbewegeninheiloo.nl voor het volledige aanbod en om je aan te melden. De opbrengst van de activiteiten doneren wij aan The Spot! HEILOO - Het schoenenmerk Doucal’s, luxe handgemaakte Italiaanse schoenen, is speci aal ontwikkeld voor de betere herenmodezaken. Heerlijk genieten van een oranje tompouce. Aangeleverde foto HEILOO - Tijdens de Koningsspelen werden de kinderen van de Jan van Rijckenborghschool getrakteerd op een oranje tompouce. Nou is het eten van een tom pouce altijd een hele uitdaging, maar het is de kinderen toch gelukt. Dat was smullen! Nieuwe schoenencollectie bij Van Os Mode. Aangeleverde foto Aan het begin van elke wandelroute op Landgoed Willibrordus is een luisterpaal geplaatst. Aangeleverde foto ■F L Bij de Grote Gymles spelen de kinderen o.a. trefbal. Deze foto is gemaakt tijdens de Zomerspelen 2020. Aangeleverde foto J.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2021 | | pagina 9