Heiloose wandcommode schittert in eerste aflevering van Petit Chateau Meiland 85 jaar kaas boter ^7% W 10 Bakkum Krook REPRESENTATIEVE, VAKBEKWAME VERKOPER m/v (FULLTIME) r t De bui zien hangen UITKIJKPOST 5 MEI 2 0 2 1 I Melanie van Hagen bij een wandcommode van Babywoods. Aangeleverde foto Wij bieden je: Een hoge mate van zelfstandigheid en een fijne, informele werkomgeving Interessant en afwisselend werk Ruimte voor persoonlijke ontwikkeling Mireille Kaptein (algemeen directeur): “Deze mijlpaal voelt voor mij persoonlijk heel speciaal. Mijn opa Willem begon in 1936 met het venten van kaas in Beverwijk. Als tweede gene ratie bracht mijn vader René de extra toegevoegde waarde aan kaas en boter, door het ook te gaan versnijden en verpakken voor de foodservice. Iedere generatie brengt weer iets extra’s, maar altijd met die nuchtere insteek van een Hollands familie bedrijf. Geweldig om te zien dat 85 jaar later onze producten vanuit Heiloo de hele wereld overgaan. Ik ben trots om als derde generatie samen met alle Kapteincollega’s te werken in dit prachtige familiebedrijf!” HEILOO - Woensdag 28 april was een bijzondere dag voor Kaptein. Het familiebedrijf, opgericht in 1936, bestond namelijk 85 jaar. Je kunt je sollicitatiebrief met CV mailen naar info@bakro.nl t.a.v. de heer E. Bakkum. voor onze showroom voor de verkoop van tegels en sanitair en het ondersteunen van ons verkoopteam. Wij vragen van je: Verkoopervaring, bij voorkeur in dezelfde branche Passie voor interieur en badkamers/sanitair MBO+/HBO werk- en denkniveau Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift Een flexibele instelling Zelfstandigheid Bakkum Krook levert vanuit een grote showroom in Uitgeest al meer dan 60 jaar tegels, sanitair en complete badkamers. Ons bedrijf kenmerkt zich voorts door het leveren van hoge kwaliteit en deze hoge kwaliteitseisen stellen wij ook aan onze medewerkers. HEILOO - Wie kent ze niet, Maxime en Montana Meiland. Ze werden bekend van Chateau Meiland en dat legt ze geen windeieren. Vanaf don derdag 6 mei presenteren de zus sen op SBS6 het programma Petit Chateau. In dit programma resty- len ze babykamers voor zwangere vrouwen. De Heiloose onderneming Babywoods schittert in deze eerste aflevering met haar zelf ontworpen compacte opklapbare wandcommo de. De eerste wandcommodes zijn in Heiloo ontworpen en ontwikkeld Melanie: “Babywoods is een echte Heiloose onderneming, gestart in het voorop. Zo worden de commodes van duurzaam FSC-gekeurd hout gemaakt. Bij de productie wordt er slim met materialen omgesprongen. Het resthout wordt tot briketten geperst waardoor het als stookhout kan dienen. Ons hui dige houtatelier verwarmen we op deze manier.” Bekijk dus morgenavond de Heiloose wandcommode in de gestylede droom- kamer in Petit Chateau op SBS6. Laatje inspireren voor je kleine babykamer. Geesterweg 10 (recht tegenover de molen) 1911 NB Uitgeest Tel. (0251) 31 47 50 info@bakro.nl www.bakro.nl 4 TEGELS SANITAIR voorjaar van 2018. Wij ontwerpen slim me wandoplossingen zoals de 3 typen opklapbare wandcommodes en wand kasten voor in de kinder- en babyka mer. Dit vanuit een duurzaam oogpunt. Wij kiezen voor de productie met name houtateliers met een maatschappe lijke inslag. De eerste wandcommodes zijn ontwikkeld door het houtatelier van de GGZ in Heiloo. Naarmate de waag steeg produceren meerdere soci ale instellingen de kinderkamermeu- bels. Circulaire bedrijfsvoering staat Wegens uitbreiding zoeken wij per direct een Droomkamertjes als verrassing Heel leuk is ook hun oog voor design. De zussen gaan in Petit Chateau langs bij jonge gezinnen die een baby ver wachten. Deze gezinnen zijn door omstandigheden niet in staat de baby kamer op tijd in te richten. De dames weten echter in een handomdraai de babykamer om te toveren tot een waar paleis. Ze laten dromen uitkomen door een ‘babychateau’ te creëren. In het eer ste droomkamertje is de wandcommode medium gestyled. De keuze is op onze commode gevallen omdat deze erg com pact is. De omgetoverde babykamer is klein en omdat de commode inklapbaar en compact is past het model precies in de inrichting. “De zussen benaderden Babywoods omdat wij een maatschap pelijke bedrijfsvoering hebben en ze vonden het compacte ontwerp stijlvol en ideaal”, vertelt een trotse Melanie van Hagen. HEILOO, 28 april 2021. Kaptein bestaat 85 jaar. 2021 Sebastiaan Rozendaal Foto: Dutch Photo Agency HEILOO - Zondagochtend vroeg maakte Bodil van der Ven deze foto van de bollenvelden langs de Zeeweg. De regenbui in de verte ‘hangt’ precies in het midden. Prachtig vastgelegd! Foto: Bodil van der Ven

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2021 | | pagina 10