Eindelijk weer terrassen! Ruim 120 kinderen in beweging Eerlijk Werelds steunt ‘Koop een betere wereld’ Nim WLIOI PIH-A SW 3 hot RE SJAH F A NT Ti Meivakan tieactiviteit GRAND -fe: r. UITKIJKPOST 5 MEI 2 0 2 1 Het is gelijk gezellig op het terras van Herberg Jan. Foto: Michiel Ullers Dhyan geeft de lens door aan Anne Rosa de Carvalho. Volg de Uitkijkpost ook op :wj DOWM ims VAM... “Ik resoneer met de wet van aantrekking: gedachten, emoties en acties van jezelf worden door het leven gespiegeld. Je manifes teert je leven vanuit intentie. De kracht van schepping binnen mezelf heeft me veel gebracht. Mijn levenspad heeft me vanuit mijn jonge jaren in Bogota, Colombia eerst naar Engeland geleid. Daar ging ik naar de Universiteit van Oxford. Later op verschillende plekken gewoond en gewerkt: London, Napoli, Tokyo en Amsterdam onder andere. Rijk met een rugzak vol avonturen, vallen en opstaan, kennis en uitdagingen voel ik me dankbaar. Nu thuis in mezelf en thuis in Heiloo. Hier woon ik met mijn man en kind en mag ik mijn passie in de wereld zetten: Lichaamsgerichte Psychotherapie. Elke dag geniet ik van mensen begeleiden om levendigheid, ontspanning en balans te ervaren en belichamen. Net als de bomen in het Heilooërbos, wil ik graag hier mijn wortels en die van mijn gezin door laten groeien. En ze blijven groeien. In deze rubriek deelt een lezer van Uitkijkpost een foto. De foto gunt andere lezers een kijkje in iemands leven, laat zien wat iemand bezighoudt of gewoon mooi vindt. Administratie De administratie is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, op tel. 072-5330175 of via administratie@uitkijkpost.nl Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo HEILOO - Een kopje koffie of biertje op het terras? Na bijna een half jaar kon het woensdag 28 april weer, eindelijk. Redactie De redactie is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072-5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl Uitkijkpost Media is nimmer aansprakelijk voor schade, door wie dan ook geleden, welke veroorzaakt is door niet, niet tijdig of onjuiste plaatsingen van uitkijkertjes. In geval van twijfel beslist de uitgever. Uw privacy: https://www.uitkijkpost.nl/ pagina/privacy Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen en Egmond aan den Hoef. Ook Spijkers Heiloo is ontzettend blij om weer open te gaan: “We heb ben het contact met onze gasten erg gemist. Dat het net vandaag ook nog eens een stralende dag is, maakt het plaatje helemaal compleet”, aldus Dave van Spijkers. Ook op het terras van Rails zijn de gasten weer welkom: “We zijn heel blij dat we onze lieve gasten weer HEILOO - Op woensdag 28 april trapten de buurtsportcoaches af met de eerste meivakantieacti- viteit, namelijk de Olympische Kids Spelen. In twee blokken hebben meer dan 120 kinderen twee uur lang bewogen en ver schillende spellen gespeeld. Ook was er een groot luchtkussen waarbij er hoog in de bananen boom geklommen moest worden om de bananen in de boom te hangen. kunnen verwelkomen en laten ons zelfs door regen niet stoppen. Bij zonnige dagen is de tent natuurlijk niet nodig en kan iedereen lekker van de zon genieten!” Kijk op www.sportenbewegenin- heiloo.nl voor de laatste activiteiten van deze week. “Wat hebben we een mooie eer ste dag gehad!” vertellen Bram en Mandy van Café de Wit. “Het terras heeft lekker vol gezeten! Bedankt allemaal voor jullie komst!” De gevolgen van de coronapan- demie zijn ernstig. Het raakt niet alleen in Nederland veel mensen maar treft de zwakkeren in de ontwikkelingslanden nog harder. Honger dreigt voor miljoenen men sen, ook voor veel van onze produ centen. Velen verliezen hun inko men. Een hongerpandemie dreigt: niet corona zelf, maai- de gevolgen maken de meeste slachtoffers. (Therapeut bij Therapie Heiloo) Herberg Jan kan zijn geluk niet op. “Vandaag weer onze eer ste terrasdag na een lange tijd! Wij zijn superblij en hebben er heel veel zin in! Hopelijk tot snel!” aldus het team van Herberg Jan. Openingstijden ma. 09.00 - 17.00 uur di. 09.00 -17.00 uur wo. GESLOTEN do. 09.00-12.00 vr. 09.00 -14.30 uur Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl Op de teksten, de foto's en het ontwerp van Uitkijkpost rust copyright. Niets mag op welke wijze dan ook worden overge nomen, verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt worden zonder toestemming van de uitgever. erg, want het zonnetje scheen en er werd zelfs met zonnebrandcrème gesmeerd. De kinderen deden mee aan een circuitronde waarbij samenwerking centraal stond, en aan het uitdaagsysteem. Bij dit laat ste systeem streden de kinderen 1-1 tegen elkaar met spellen zoals ‘ver gooien, ’bottle flit’, ‘dobbelsteen estafette’, om zo steeds een stukje hoger te komen op de ladder. Won je dan ging je een trede omhoog, verloor je dan daalde je een trede. Alle kinderen werden beloond voor hun prestaties en gingen naar huis met een gouden medaille. De meiva kantie is gelukkig nog niet voorbij. Om 09.30 uur stroomden de eerste kinderen al binnen op het voetbalcomplex bij De Foresters. Ze mochten gebruikmaken van de voorzieningen omdat de binnen- sportaccommodaties nog steeds gesloten zijn. Dit was helemaal niet Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieu vriendelijke druktechniek HEILOO - In de fairtrade- week (van 8 tot en met 16 mei) wordt aandacht gevraagd voor de landelijke campagne ‘Koop een betere wereld’. Aanleiding is de urgentie om mensen in ontwikkelingslanden te steu nen. Dat kan als consumen ten meer bewust gaan kopen, gaan ‘wereldwinkelen’. Eerlijk Werelds Heiloo steunt deze campagne van harte. Ook veel wereldwinkels heb ben het nu zwaar. Daarom heeft Wereldwinkel.nu deze campagne opgezet om meer aandacht te krij gen voor de producenten en voor de wereldwinkels. Meer aandacht voor fairtrade en duurzame producten waar producenten een eerlijke prijs voor krijgen. Eerlijk Werelds Heiloo verge makkelijkt het ‘wereldwinkelen’ met een ruime keus aan fairtrade-, duurzame en foodproducten en steunt zo de producenten. Help je mee om de wereld een beetje beter te maken? Kom dan langs op dinsdag t/m zaterdag tus sen 13.00 en 17.00 uur. Zie ook www.eerlijkenwerelds.nl Tijdens de Fairtrade week geven we “Blossombs” weg, zogenaamde zaadbommetjes om uw tuin en terraspotten mee te vullen. Tijdens de Olympische Kids Spelen werden er tal van spelletjes gespeeld. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2021 | | pagina 3