A BMH A Hoera, de sportscholen mogen weer open! 20 Willibrordschool genomineerd voor ANWB Verkeersplein ■4 t 7 rl 3 r I Li Vervolg van de voorpagina: W - UITKIJKPOST 26 MEI 2 0 2 1 Jan geeft de lens door aan Bart Arends. HE I X- Feest, Fitnesscentrum Heiloo is weer open. Aangeleverde foto Volg de Uitkijkpost ook op 00041 hl ims vim... Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo In deze rubriek deelt een lezer van Uitkijkpost een foto. De foto gunt andere lezers een kijkje in iemands leven, laat zien wat iemand bezighoudt of gewoon mooi vindt. De winnaars worden op 21 juni geïnformeerd, waarna het ANWB Verkeersplein tussen 5 juli en 10 september wordt aangelegd. Na de zomervakantie wordt het plein fees telijk geopend. Op de teksten, de foto's en het ontwerp van Uitkijkpost rust copyright. Niets mag op welke wijze dan ook worden overge nomen, verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt worden zonder toestemming van de uitgever. Administratie De administratie is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, op tel. 072-5330175 of via administratie@uitkijkpost.nl Redactie De redactie is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072-5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl Uitkijkpost Media is nimmer aansprakelijk voor schade, door wie dan ook geleden, welke veroorzaakt is door niet, niet tijdig of onjuiste plaatsingen van uitkijkertjes. In geval van twijfel beslist de uitgever. Uw privacy: https://www.uitkijkpost.nl/ pagina/privacy Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen en Egmond aan den Hoef. Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieu vriendelijke druktechniek HEILOO - Goed nieuws voor alle sporters onder ons: de sport scholen zijn weer open. Ook bij Healthcenter Vennewater zijn er veel blije gezichten te zien. Aangeleverde foto gaan sporten!” begint Hikmett. “Wij beschikken over ionisatoren die virussen en bacteriën uit de lucht filteren. Daarnaast is er afgelopen najaar een gloednieuw ventilatiesy steem geplaatst. Hierdoor is spor ten bij ons erg veilig! Wh zijn nu twee jaar op rij verkozen tot beste sportschool van Heiloo. Daar zijn wij uiteraard ontzettend trots op. Wij geven alle leden zoveel mogelijk persoonlijke aandacht. Wij maken een op maat gemaakt schema en om de acht weken plannen checken wij de progressie!” sluit Hikmet van Healthcenter Vennewater enthousi ast af. Openingstijden ma. 09.00 - 17.00 uur di. 09.00 -17.00 uur wo. GESEOTEN do. 09.00 -12.00 vr. 09.00 -14.30 uur (Bowling Operator) In iedere provincie één winnaar In totaal zijn er in Noord-Holland 33 scholen die kans maken op het ANWB Verkeersplein. Om het ANWB Verkeersplein te winnen, wordt per provincie de top drie scholen met de meeste stemmen voorgelegd aan de Adviescommissie van het ANWB Fonds. Hierbij wordt ook rekening gehouden met de grootte van de school. Op basis van het aantal stemmen en de moti vering op het aanmeldformulier, bepaalt de Adviescommissie uitein delijk wie er wint. Ook bij Healthcenter Vennewater was de eerste dag fantastisch. Iedereen was en is nog steeds ont zettend enthousiast om weer te Stem vóór 10 juni Gun je de Willibrordschool een ANWB Verkeersplein? Stem dan vóór 10 juni via anwb.nl/ verkeerspleinen Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl Kinderen leren spelenderwijs over het verkeer en verkeersveilig heid. Foto: Maarten Stolp Fotografie Marcel van Dorssports stond op de dag van heropening om 07.00 uur klaar om de eerste leden te verwel komen: “Geweldig, hier doen we het voor.” Er is een extra overkapping gemaakt en buiten is er een gigan tische groepsleszaal gecreëerd. Per uur mogen er 30 personen binnen komen trainen, buiten worden de groepslessen gegeven en er zijn vaste momenten waarop de risico groep bij Dorssports kan komen sporten. “Vaderschap bij pasgeborenen is een term die gezien wordt als ‘belangrijke bijrol’. Tegenwoordig krijgen de vaders vijf weken extra verlof. Deze tijd heb ik ten volle gebruikt om de hechting met mijn dochter zo vroeg mogelijk te starten: samen knuffelen, liedjes zingen en in slaap sussen maakte dat ze bij mij net zo mak kelijk in slaapt komt als bij moeder. Elke moeder is een super- moeder die alles kan en 100% geeft voor haar baby, maar samen creëer je meer tijd voor elkaar in gebroken nachten en tijdens lange dagen. Je huwelijk is automatisch gelukkiger als je even langs het strand kunt, een extra wandeling maakt ‘s avonds of even dat badje doet als moeder alweer ligt te slapen op de bank. Maar vaders die direct keihard moeten werken om hun gezin te moeten ondersteunen, niet getreurd. De wetenschap wijst uit dat hechting die iets later start net zo sterk kan worden.” “Wij konden ons geluk niet op toen we hoorden dat we einde lijk weer open mochten. Zeker in deze gezondheidscrisis is het ontzettend belangrijk om te spor ten. Na vijf maanden kunnen we eindelijk weer knallen!” vertelt Hikmet Kusakci, eigenaar van Healthcenter Vennewater. “Zo fijn, want we hebben onze leden ont zettend gemist!” vult Marcel Frank, eigenaar van Dorssports, aan. Ook Fitnesscentrum Heiloo kon zijn geluk niet op, vertelt manager Dana van Velde: “Dit was geweldig nieuws waar wij lang op hadden gewacht!” “Onze sportschool staat bekend om de ons-kent-onscultuur en de gezelligheid. Het idee dat de lege sportschool eindelijk weer een leuke en gezellige plek is om te sporten en je vrienden en kennis sen te zien doet ons erg goed! De eerste dag was echt top. Iedereen zag er extra blij uit omdat ze weer fysiek bezig konden zijn. De hele dag was er niks anders dan positi- viteit en gezelligheid. Wij hebben drie binnenzalen en een buiten ruimte met overkapping in gebruik. Hierdoor is er genoeg ruimte om voldoende afstand te creëren. Daarnaast kunnen groepslessen doorgaan omdat buiten wel lesge geven mag worden!” aldus Dana van Fitnesscentrum Heiloo. Iedereen die zijn of haar coronakilo’s er graag af wil hebben, is van harte welkom. LIFESTYLE BIJ fOOfiSSPÖRTS Hoera, bij Dorssports mag weer gesport worden! Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2021 | | pagina 3