The Spot haalt al ruim 15.000 op Gemeentenieuws 0 HEILOO 4 Ziet u iets in de openbare ruimte? Meld dit aan ons via de Fixi-app of ga naar www.fixLnl. Vergunningen woensdag 8 juni 2021 Lengtebeperkingen Groeneweg, Runxputteweg en Kapellaan Verkeershinder Kerkelaan 14 juni - eind augustus GEMEENTE I De BLïCH zoekt een collega voor de functie “medewerker onderhoud sportvelden”. Kijk voor de vacature op httpitfwerke nbij.debuch.nl UITKIJKPOST 9 JUNI 2021 Aangevraagd Breedelaan 127, De Droogmakerij 26, Verleend De Oude Werf 18, Verlengen behandeltermijn Van Aostastraat 20, Een 3D-impressie van The Spot. Foto: Harald Schipper Omgevingsvergunningen Omschrijving Adres Omschrijving Adres Omschrijving Adres het veranderen van een bedrijfsgebouw (splitsen in 3 units), datum verzonden 31 mei 2021 (WAB02100448) Binnen 6 weken na verzenddatum van het besluit kunnen belanghebbenden bezwaar maken. Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen. het vergroten van de woning (gevelopbouw en verlenging woonhuis), verzenddatum 31 mei 2021 (WAB02100759) De beslistermijn voor deze aanvragen is met zes weken verlengd Van 14 juni tot en met eind augus tus werkt het kabel- en leidingbedrijf (Liander) op de Kerkelaan. Dit zorgt voor ernstige verkeershinder. Vanaf het kruispunt Kerkelaan - Willibrodus- weg tot aan de spoorwegovergang blijft slechts een weghelft open. Alleen eenrichtingsverkeer vanaf het kruispunt tot aan het spoor blijft mogelijk (oost naar west). Het eerste deel van de Kerkelaan vanaf Kennemerstraatweg blijft voor doorgaand verkeer in twee richtingen toegankelijk. Omleidingsroute staat met borden aangegeven. Meer informatie, zie: www.heiloo.nl/werkzaamheden The Spot wordt een nieuw open baar sportpark in Heiloo. Jong en oud kan hier straks sporten en elkaar ontmoeten. Zo komt er een skatepark en kan er gebasketbald en gevoetbald worden. Op de calis- thenics-rekken kunnen mensen hun spieren trainen en op de slackli nes kunnen evenwichtsoefeningen worden gedaan. De projectgroep bestaat uit 20 jongeren, die worden begeleid door het jongerenwerk en de buurtsportcoach. The Spot zal tussen sporthal ‘t Vennewater en de badmintonvereniging worden gebouwd. Afscheid burgemeester In totaal hebben al bijna 500 mensen een donatie gedaan. Oud- burgemeester Hans Romeyn heeft mensen gevraagd om een donatie te doen, bij wijze van cadeau voor zijn afscheid. Rondom het afscheid liep de teller op de website flink Bezoek Raadhuisplein 1 1851 JL Heiloo Postadres Postbus 1 1850 AA Heiloo op. Daarnaast hebben veel mensen een leuke boodschap achtergelaten voor de burgemeester. Grote verrassing The Spot is vanuit een bepaalde visie op sport (het Athletic Skills Model) ontworpen. Mensen kunnen straks vele vormen van beweging Volg ons O gemeenteheiloo gemeente_heiloo gemeentejieiloo Hoe nu verder? De projectgroep hoopt in totaal 70.000,- op te halen. Daarvoor heeft de groep nog veel leuke plan nen. Binnenkort worden de klas sen van het PCC ook benaderd om mee te doen aan de actie. Ook zij kunnen een vette tegenprestatie verwachten, wanneer het streef bedrag gehaald wordt. Ook gaat gramma’s! Hij heeft, ongevraagd en geheel vrijwillig, het bestand omge zet naar een prachtige 3D-tekening! Contact V. 4 072 (zonder netnummer) (9 06 82173546 (whatsapp) Bereikbaar op werkdagen van 8.00 uur tot 16.30 uur. El info@heiloo.nl HEILOO - In nog geen ander halve maand tijd heeft de pro jectgroep van The Spot al ruim 15.000 opgehaald. En dit bedrag wordt door de gemeente Heiloo zelfs nog verdubbeld! Kijk voor meer informatie op onze website: www.heiloo.nl het plaatsen van een dakkapel in het achterdakvlak van de woning, datum ontvangst 28 mei 2021 (WABO2101164) het vergroten van een bedrijfsgebouw en het veranderen van de uitweg, datum ontvangst 2 juni 2021 (WABO2101193) Van der Feen de Lilleweg 7, het plaatsen van een dakkapel in het voordakvlak en het plaatsen van twee dakkapellen in het achterdakvlak van de woning, datum ontvangst 1 juni 2021 (WABO2101187) Op deze aanvragen is nog niet beslist. Tegen een aanvraag kunt u geen bezwaar maken. Dit kan alleen tegen een besluit op een aanvraag. Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen. In Heiloo worden er in de bochten bij In Heiloo worden er in de bochten bij de kruispunten Groeneweg -fietsvia- duct Groeneweg en de Runxputteweg- Kapellaan regelmatig schademeldingen gemeld en geregistreerd. Om dit in de toekomst te voorkomen zijn er op deze locaties lengtebeperkingen overwogen. De politie heeft een positief advies afgegeven. Het verkeersbesluit is vanaf vrijdag 9 juni 2021 in de Staatscourant gepubliceerd. De papieren versie liggen zowel bij de receptie in Heiloo als die in Castricum ter inzage. Belanghebbenden hebben na de publicatiedatum 6 weken de tijd om bezwaar te maken. EpbBpSWNL Mjlimncrl VïWi 6 UTn lï M" ÏÖÏ1. Acties van schoolklassen Zoals u op de voorpagi na al las hebben drie klassen van de Radboudschool en de Willibrordschool al een eigen actie gehouden, waarmee ze geld heb ben opgehaald voor het project. Omdat alle drie klassen meer dan het streefbedrag van 500 hebben opgehaald, verdienen ze daarmee een leuke activiteit. Ze kunnen kiezen uit een uur lang feesten in de sporthal met springkussens en disco, of een uur lasergamen in het bos! Vanwege het succes is deze actie tot woensdag 23 juni verlengd. Schoolklassen die nog mee wil len doen aan de actie en daarmee in aanmerking willen komen voor deze activiteiten kunnen een mail sturen naar buurtsportcoach Bart Ploeger: b.ploeger@alkmaarsport.nl Het ontweip is niet in 3D gemaakt, omdat de projectgroep dit te kostbaar vond. Erg jammer, want 3D-beelden geven goed weer hoe The Spot er uiteindelijk uit komt te zien. Onlangs ontving de project groep een mail van Harald Schipper. Harald woont in Heiloo en heeft een zoon die graag wil skaten. En Harald is handig met tekenpro- oefenen en ook kunnen omliggende sportverenigingen uiteenlopende trainingen op de plek geven. de projectgroep nog meer potenti ële sponsoren benaderen. En lokale BN’ers worden gevraagd om als ambassadeur van The Spot mensen op te roepen een donatie te doen. De komende maanden blijft de enthousiaste groep jongeren wer ken om voldoende geld op te halen. Meer informatie over het project is te vinden op spotheiloo.kentaa. nl. Via deze website kunnen men sen ook een donatie doen aan het project.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2021 | | pagina 4