Adviesgroep het Raadhuis Zwem ABC Zwembad Loos COLUMN Ria al 40 jaar vertrouwd gezicht in‘t Loo BEDRIJF BELICHT 5 ■Tri F Jouw persoonlijke adviseur, gewoon in de buurt Jaarringen Robin Raven UITKIJKPOST 9 JUNI 2021 ‘Iedereen is zoals ie is’ Tekst en foto: Margreeth Anema Het team van Adviesgroep het Raadhuis: Daryl, Geert, Deirdre, Damon en Davy. Waar vind je nog een kantoor waar je al je financiële zaken kunt onder brengen en te maken hebt met één aanspreekpunt? Waar vind je nog een bank waar je gewoon binnen kunt lopen? En waar vind je nog een financieel adviseur die jou gewoon bij naam kent? Maak kennis met Adviesgroep het Raadhuis, de persoonlijke adviseur waar u te allen tijde welkom bent met vragen over uw financiën, zowel op kantoor of telefo nisch en zowel met als zonder afspraak. Adviesgroep het Raadhuis is al meer dan twintig jaar een gevestigde naam in Heerhugowaard en op 1 mei opende het Raadhuis een tweede filiaal in het voor malige pand van De Schrijverij. Het jonge en ervaren team dat deels eerder in Heerhugowaard werkzaam was, heeft er zin in. ‘Hallo Heiloo’ staat dan ook gast vrij vermeld op de website. Het Raadhuis begon met een geweldige openingsac- tie waarbij zij ijsjes van de overbuurman weggaven. “Lokale betrokkenheid en samenwerking vinden wij heel belangrijk”, aldus Davy Barkey. Wij staan én blijven gewoon in Heiloo Adviesgroep het Raadhuis assisteert particulieren en bedrijven bij hypothe ken en verzekeringen en u kunt uw bankzaken bij ze onderbrengen. Sinds kort bemiddelen zij als zelfstandig adviseur voor de RegioBank. De kernwaarden van de RegioBank zijn: persoonlijke betrokkenheid, lokaal sterk, ze doen graag een stapje extra voor de klant en uw filiaal is altijd dichtbij, in dit geval dus gevestigd in het hart van Heiloo. Het Raadhuis is niet over één nacht ijs gegaan toen zij besloten te gaan samenwerken met de RegioBank: “Drie jaar geleden bleek uit onderzoek dat de RegioBank een vervanging wordt voor alle bankkantoren die langzamerhand uit het straatbeeld verdwijnen”, zo legt Davy uit. “Waar andere grote banken centraliseren, staan én blijven wij midden in Heiloo, ook in de toe komst”, zo vult hij aan. Davy nodigt inwoners van Heiloo dan ook van harte uit voor een vrijblijvend kennismakingsgesprek. Dit kan zelfs op zaterdag of op afspraak in de avond uren. Want in welke situatie u ook zit: u wilt overstappen van bank, u gaat een woning kopen, u wilt verduurzamen, u gaat scheiden of u gaat met pensioen? Adviesgroep het Raadhuis ontzorgt en wijst u graag de weg! Twee generaties Op zijn zestiende kwam hij werken bij zijn vader in Heerhugowaard als ‘chef kopieerapparaat’, vertelt hij glimlachend. Nadat hij alle facetten van het bedrijf doorliep, mag hij het bedrijf nu managen. Zijn vader Patrick, die hij ‘het cjjfer- kanon’ noemt, stort zich het liefst 80 uur per week op financieel advies, zo vul len de twee generaties elkaar perfect aan. In het nieuwe kantoor, waarbij je als klant gewoon Ileiloo binnenstapt dankzij de prachtige wandposter van landgoed Nijenburg, voelt hij zich helemaal thuis. De Zilvervloot rekening mét rente én bonus Een uniek product waarmee Adviesgroep het Raadhuis zich onderscheidt van anderen is de Zilvervloot rekening die u voor uw (klein)kind (0-18 jaar) kimt openen bij de RegioBank. De Zilvervloot rekening is een authentieke spaar rekening uit lang vervlogen tijden en werd vroeger vaak als geboortecadeau geopend. De RegioBank besloot de Zilvervloot weer in te voeren en uw (klein) kind krijgt zelfs nog rente op zijn Zilvervloot rekening; daarbij krijgen zij ieder spaarjaar een bonus van één procent (met een maximum van tien procent). U kunt via deze rekening 600 per jaar sparen voor uw oogappel. Meer sparen kan ook: daarvoor heeft de RegioBank de ‘JongWijs Sparen’ voor de kinderen. Als u besluit een Zilvervloot- en JongWijs Sparen rekening te openen, krijgt u de eerste 20 cadeau van Adviesgroep het Raadhuis. Adviesgroep het Raadhuis Heerenweg 199A, 1851 KP Heiloo, 072 - 5763075 www.adviesgroephetraadhuis.nl info@adviesgroephetraadhuis.nl FB: Adviesgroep het Raadhuis INSTA: adviesgroephetraadhuis In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 275 euro excl. btw. Online doorplaatsen is mogelijk. Voor aanmelding: Kennemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. HEILOO - Onze gewaardeerde collega Ria Seignette is al 40 jaar een vertrouwd gezicht bij Etos in winkelcentrum ‘t Loo. Ria is begonnen bij drogisterij/ parfumerie Zwetsloot en is met de overname door Etos altijd gebleven. Na het aftellen van 10 naar 0 kregen ze een groot applaus van alle juffen en hebben de volgende leer lingen hun diploma gehaald. De tijd bij Etos heeft de afgelo pen 40 jaar niet stilgestaan en er is dan ook veel veranderd. Waar vroeger bijna alles handmatig werd gedaan, zoals het wegen van krui den, het vullen van zakken drop, het vullen van flesjes met bijvoor beeld alcohol en het contant afre kenen, is nu veel geautomatiseerd en voorverpakt. Het deskundige advies is echter altijd hetzelfde gebleven en Ria staat nog altijd met evenveel enthousiasme klaar voor de klant. Voor de klanten is Ria dan ook een graag geziene verkoopster door haar geïnteresseerde en behulp zame benadering. Naast de klanten zijn ook de collega’s erg blij met Ria. Op Ria kunnen de collega’s Dat klinkt als de ondertitel van een Rutger Bregman boek maai’ het is een quote van Rie Bergsma, gebo ren in 1926. Hoogbejaard, noem je dat. Bijna een eeuw oud. Maar pas op: ze heeft een wandelstok, waarmee je een mep kunt krijgen als je stomme vragen stelt. Scherp blijven, dus. altijd rekenen, maar bovenal is ze een hele lieve en gezellige vrouw. Alle collega’s hopen dan ook nog Esmee Bulder, Jasmijn van Weel en Liza van Velzen. Iemand met 94 jaarringen loopt het risico scènes in elkaar te laten over lopen maar Rie heeft een scherp oog voor detail (‘We gingen met de Haarlemse tram naar Zandvoort’) en soms vertelt ze met beeldende treurigheid (hoe op de Nieuwe Achtergracht in Amsterdam een joodse jongen werd meegenomen door mannen in uniform). In de oorlog was ze een tiener. Vanuit het kledingatelier waar ze werkte zag ze hoe de joodse jongen werd meegenomen. Ieder jaar bij herdenkingen komt dat vreemde beeld weer terug en als ze erover vertelt is dat voor mijn gevoel meer vanuit verwondering dan bitterheid. Ze ontmoette haar man Ko in de al eerder genoemde Haarlemse tram. Hij was de eerste en de laatste lief de in haar leven. Ko was van klas siek en bracht Rie de liefde bij voor Beethoven en Chopin (Elvis en de Fab Four hadden het nakijken). Jarenlang bezochten die twee het Concertgebouw in Amsterdam tot het niet meer ging. Rie is een vrijdenker, die de tweedi mensionaliteit van de digitale snel weg volledig aan zich voorbij heeft laten gaan. Geef haar maar liever de krant of een goed boek of gewoon de tijdloosheid van een bibliotheek aan gedachten. Gelijk heeft ze. Wat moet dat heer lijk zijn, een wereld waarin de tijd vliedt. Een wereld, waarin je niet na elke bestelling wordt gevraagd of je een tevredenheidsonderzoek wilt invullen of waar je na een onschul dige surftocht voor een kekke broek tot de dood wordt achter volgd met intemetadvertenties voor kekke broeken (die trouwens toch nooit passen). lang met haar te mogen werken en te genieten van haar positieve instelling! Groot, Bjorn van Straaten, Emma Stoop, Maud Adema, Elisa Dekker, Sjoerd de Groot, Hiyab Tedros Meles en Chen Zhang. HEILOO - Zaterdag 29 mei ston den de kinderen van Zwembad Loos klaar voor het Zwem ABC. Ze zwommen hun afstanden met kleding aan, onder water door het zwemzeil en deden de andere geoefende opdrachten. Nadat ze dit allemaal hadden laten zien moesten ze aHeen nog watertrappelen. Diploma A: Stella-Nova van Dijk, Lot Weijer, Softe Wolven, Hidde Sjer, Twan Kreiter, Indy van Son, Olivia van der Leer, Luka Stam, Summer Zwanenburg, Naomi Nawaratne, July Koster, Sophie Berger, Pelle Hanraads, Alexander Schermerhorn, Saar de Groot, Toby Bisselink, Siem Zonneveld, Diploma C: Sune-Jan Nijholt, Joey Oudhoff en Lois van Egmond. Diploma B: Anneloes Osinga, Luca Koppes, Chris Melk, Kick Winter, Dean Stoop, Niek Grapendaal, Liese Castricum, Quin van der Peet, Dylan Bril, Feije de Klanten en collega’s zijn erg blij met Ria. Aangeleverde foto Wat een kanjers! Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2021 | | pagina 5