Kunstparade Heiioo 2021 gaat niet door Tijd om vader te verwennen met vis Hoe juich jij voor Holland? HEIIOO. DE ONDERNEMER BELICHT 7 DE DAG DAT HET WEED MAG NATUURLUK Bericht van Bestuur van Stichting Kunst-Zin Heiioo Joop Hofland Agnes Haullussy-Zaal Li UITKIJKPOST 16 JUNI 2021 Website: www.bouwdebrug.nl Website: www.liefdevoorkleur.nl via Foto: Fraser Kwak De 7-jarige Dyanthe was er zondagavond helemaal klaar voor. En met een 3-2 over winning tegen Oekraïne sloot Nederland zondag 13 juni de eerste wedstrijd op het EK af. Stijgt bij jou de Oranjekoorts al? Hoe en met wie kijk jij naar de wedstrijden? Is je huis of straat mooi versierd? Of heb je een vast ritueel voor de wedstrijden van Nederland? Agnes werkt sinds 2004 als inte- rieurstylist en kleurexpert bij haar bedrijf Liefde voor Kleur. Ook is zij erkend Flexa Kleurstylist. Door de crisis ben ik gaan nadenken wat ik verder wilde doen op het gebied van kleur. In het voorjaar ben ik begonnen aan de oplei ding Kleurenpsychologie Coaching om inspiratiesessies over kleur te kunnen geven. In zo’n inspiratiesessie laat ik je zien hoe kleuren iets over jouw persoonlijkheid vertellen en je kunnen helpen om meer richting te krijgen. Kleur is namelijk een geweldig hulpmiddel om je emoties en je gedrag te duiden.” Hoe ben je de afgelopen periode doorgekomen? “Op 1 maart 2020 startte ik als zzp’er met BOUW DE BRUG. Website op orde en klaar voor de eerste opdrachten. Maar op 15 maart werden we overvallen door de eerste lockdown, waardoor ook live mediationgesprekken onmogelijk werden. Ik had wel erva ring met online vergaderen, maar voor mediation werd dat toen nog weinig gebruikt. Kort daarvoor had ik een gesprek voor een opdracht als adviseur bij een vakbond in de luchtvaart. Dit bleek een geluk bij een corona-ongeluk: door de keiharde klappen die KLM en ook Transavia te verduren kregen, was er veel werk te verzetten. Ook kwamen er nog een aantal adviesklussen voor andere bedrijven op mijn pad.” Wat ga je doen op ‘de dag dat alles weer mag’? “Na twee vaccinaties ga ik in ieder geval mijn dochters knuffelen en een strandvakantie met Lilian in Spanje boeken. Maar natuurlijk zet ik vooral de deuren weer wagenwijd open om mensen te helpen met mediation!” Ben je ondernemer in Heiioo en wil je meer weten of lid worden van Ondernemend Heiioo? Alle informatie is te vinden op www.OndernemendHeiloo.nl Tekst: Marije Smit We hadden tot op het laatste moment de hoop dat het vanwege de versoepelingen toch zou kunnen, maar op 1 juni bleek het organise ren van een dergelijk evenement vóór 1 juli niet mogelijk omdat de Kunstparade Heiioo als evenement wordt ingeschaald. Wij moeten dit besluit van de gemeente respecte ren. Wij danken alle kunstenaars die zo graag mee wilden doen voor hun enthousiasme en hopen ze volgend jaar weer te treffen. Ook bedanken wij alle vrijwilligers die zich tot het laatste moment hebben ingespan nen. Daarnaast bedanken wij de diverse locaties én ondernemers van Heiioo die ons altijd behulp zaam zijn. AKERSLOOT - Op zondag 20 juni is het Vaderdag, een mooi moment om vader te verwennen met een heerlijk pondje paling van Dilvis. Dat is nog eens een exclusief, origineel en overheer lijk cadeau! In de palingshop aan de Kerklaan 40 en op www.palingshop.nl heb je keus uit onder meer gerookte paling, palingfilet, aal of een zalm moot. Ook een aardige binnenko mer op Vaderdag is het vistrio, een combinatie van gerookte zalmmoot, gerookte paling en Hollandse gar nalen. U kunt bij Dilvis terecht van maandag tot en met vrijdag van 07.00 tot 16.00 uur en op zaterdag van 08.00 tot 14.00 uur. Nu we het toch over Vaderdag hebben: er zijn nogal wat vaders die bij Dilvis him werkplek von den. Zo is Willem Verduin (foto) al veertig jaar werkzaam bij het bedrijf, zoals eerder zijn vader Jaap en opa Willem de veertig jaar volmaak ten. Voor de trotse Koen Dil een bewijs van een gezond bedrijf (sinds 1884) en betrokken vakbekwame medewerkers in de visverwerking. HEILOO - Helaas moeten wij meedelen dat de Kunstparade Heiioo 2021 niet door mag gaan in verband met de huidige wet en regelgeving rond corona. Wij hopen u volgend jaar op 24, 25 en 26 juni te ontmoeten op de Kunstparade Heiioo 2022. Zie ook www.kunstparadeheiloo.nl JOOP HOFLAND. Foto: aangeleverd ONDERNEMEND HEILOO “j Ondernemersvereniging Hoe ben je de afgelopen periode doorgekomen? “Toen de coronacrisis begon werd het even helemaal stil, maar na een paar maanden druppelden de verzoeken voor een kleuradvies aan huis weer binnen. Door het vele thuiszitten beseften mensen dat hun interieur wel een opknapbeurt kon gebruiken. Als je de hele dag thuis bent, ga je natuurlijk anders naar je interieur kijken. Mensen wilden ineens ook meer kleur in hun woonkamer en op hun werkplek. Dat zegt ook wel iets over de tijd waarin we leven, je ziet dat mensen kleur steeds belangrijker vinden. Joop is geboren in Alkmaar en woont al meer dan 25 jaar in Heiioo. In maart 2020 begon hij als zelfstandig mediator en adviseur met BOUW DE BRUG, na een lange carrière als belangenbehartiger bij de vakbond. Hij is gespecialiseerd in het helpen bij zoeken naar oplossingen voor arbeids- en zakelijke geschillen. Joop: “Ondernemers en medewerkers problemen uit laten praten, zodat ze die niet uit hoeven te vechten. Dat vind ik heel mooi om aan bij te dragen!” Bij ondernemersvereniging Ondernemend Heiioo (0H0) zijn zeer diverse ondernemers aangesloten; van grote bedrijven tot zzp'ers. In deze rubriek -De Ondernemer Belicht-, een samenwerking tussen het Herstelfonds en Ondernemend Heiioo, gaan we de komende periode zzp'ers belichten. Hoe is de kleine zelfstandige in Heiioo de afgelopen periode doorgekomen? Wat ga je doen op ‘de dag dat alles weer mag’? “Dan wil ik dolgraag weer workshops over kleur gaan geven. Niet alleen over hoe je kleur in je interieur toepast, maar ook om meer bewustzijn te creëren over hoe kleur onze emoties en stemmingen beïnvloedt. Kleur blijft boeien en je raakt er nooit over uitgeleerd.” Laat het ons weten redactie@uitkijkpost.nl Ook dit jaar helaas geen Kunstparade Heiioo. Foto: Gertjan Zeeman Verwen jij je vader met een pondje paling? Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2021 | | pagina 7