AV Trias atleten in actie op NK Atletiek Groundbreakers: dans voor en door jongeren Zonder toegangstest de draaimolen in Laatste diploma’s voor de zomer bij Zwembad Loos iB n 15 Groundbreakers H L i Ck ff. - UITKIJKPOST 30 JUNI 2021 Deze toppers kunnen heerlijk zwemmen in de vakantie! Aangeleverde foto de wereld van nu. 1 Nog meer goed nieuws is dat je geen toegangstest hoeft te doen voor een ritje in de botsauto’s of een rondje over het terrein! De kennis biedt verschillende attracties voor de hele familie. Van de botsauto’s en de vliegtuigjes tot eendjes vangen, HEILOO - De kermis gaat door, gonst het in Heiloo! Van 1 tot en met 4 juli staat de attractieker- mis als vanouds op het terrein aan De Omloop in Heiloo. de snoepkraam en natuurlijk alle andere bekende attracties! De ker mis is dit jaar ruimer opgesteld dan voorgaande jaren, zodat er veilig en gezellig kennis gevierd kan worden. Ook is er in verband met de corona- maatregelen een looproute over het terrein. Rob van der Wal van CiRoPack is natuurlijk hartstikke trots op de zussen. HEILOO - Nu de deuren van de kunstwereld weer open gaan, duikt Groundbreakers opnieuw de dansstudio in om binnenkort het dansstuk Bloedheet aan een jong publiek te kunnen presen teren. Schud je hoofd leeg, maak je zintuigen wakker en aanschouw het ritme van de dans die leidt tot onvermoede hoogten. Met break dance en moderne dans bewegen twee jonge professionele dansers over de vloer en vormen ze een dynamisch tweetal dat zich door de ruimte verplaatst. Door de sound track met rap en livemuziek word je meegezogen in de flow van de dans die de thematiek herkenbaar maakt. Alsof je zelf, bevend, midden in de frustraties zit, onderga je een reis met jongeren en him beleving van Deze voorstelling is te boeken door de docent culturele en kunst zinnige vorming van het voortgezet onderwijs in de regio. Bloedheet is een vervolg op eerdere dansproduc- ties voor jongeren, waarin de chore ograaf, artistiek leider en voorheen professionele danser Cunsong Xu van Groundbreakers gebruikmaak te van actuele maatschappelijke thema’s en jonge mensen de tijd en ruimte gaf om hun eigen ideeën te verkennen. De openheid en de cre ativiteit is de inspiratie. Wil je ook de voorstelling zien? In november 2021 wordt er een open bare voorstelling van Bloedheet vertoond in Sportcentrum De Meent in Alkmaar. Ben je tussen de 12 en 17 jaar, meld je dan vandaag dan nog aan op info@groundbreakers.nl voor een gratis kaartje. We wensen iedereen een hele fijne zomeivakantie! Donna Anne Silke Bram HEILOO - In het weekend van 26 en 27 juni hebben verschillende atleten van AV Trias het beste van zichzelf laten zien op de Nederlandse Kampioenschappen Atletiek in Breda. De zusjes De Witte waren in vorm. Zij Hepen beiden de 400 meterfinale. Lisanne bleef Laura net voor en finishte als eerste in een tijd van 52.08 seconden. Laura liep een mooie tijd van 53.38 seconden en zette daarmee een persoonfijk record neer. Lama heeft een moei lijke periode achter de rug, dus dit is een prachtige prestatie. Sponsor Diploma B: July Koster, Pelle Hanraads, Siem Zonneveld, Toby Bisselink, Stella nova van Dijk, Indy van Son, Liza van Velzen, Jesse Wolfs, Naomi Nawaratne, Luka Stam, Freek Hoogland, Baryal Lmar, Alexander Schermerhorn, Jasmijn van Weel, Veerle Kesselaar, Lot Weijer, Sofie Wolven, Twam Kreiter en OHvia van der Leer. Kom dansen als je in contact wilt komen met je innerlijk-cre- atieve zelf. Creatieve expres sie is gezond en leuk! Kijk voor meer informatie op onze website www.groundbreakers.nl Ook de andere atleten zet ten mooie prestaties neer! Dave Wesselink liep de 110 meter horden in een tijd van 14.55 seconden en pakte het brons. Stan Nijhuis werd tweede bij het hoogspringen. Hij sprong weer een prachtige hoogte van 2.09 meter. Jamile Samuel liep in Breda de 100 en de 200 meter. Op de 100 meter werd ze derde met een tijd van 11.34 en op de 200 meter eerste in een tijd van 22.93 seconden. Teun Smit, Sofia Eijlander, Sonny Jesse Niets staat een ontspannen bezoekje aan de kermis dus in de weg! Jij komt toch ook? Je bent van harte welkom! Diploma A: Mara van de Werken, Pepijn Zentveldt, Bonnet, Elders, Sonny Strooper, Roos, Jesse Molenaar, Pieterse, Dylan van Egmond, Otis Zeehandelaar, Fïep Obdam, Sem Slottje, Jim Meyer, Lejla Sisanovic, Lotte Vreeker, Puck de Betué, Teun Winder, Aitana Eisma, Sem Bruin, Tim van der Kooi, Fabian van Luipen, Foss van de Pas, Benjamin Winkel en Finn Winkel Groundbreakers bestaat al 13 jaar en is sinds 2020 actief in Heiloo. Groundbreakers maakt dans die ertoe doet en geeft 50 minuten durende workshops op scholen. Deze workshops zijn te vinden op het scholenportaal van de website van het CJP (Cultureel Jongeren Paspoort). Daarnaast start Groundbreakers deze maand in Heiloo met een introductiecursus ballet en groepslessen Chinese dans voor jongeren en volwassenen. HEILOO - Zaterdag 26 juni was het zover, de laatste keer afzwemmen voor de zomerva kantie. De leerlingen hebben ontzettend hun best gedaan om hun diploma te halen. Ze zwom men onder water, schoolslag, rugslag, borstcrawl en rugcrawl. Ze hebben deze en nog vele andere oefeningen succesvol laten zien en daarom zijn onder staande leerlingen met vlag en wimpel geslaagd voor hun diploma. Ik’ B Laura (r) en Lisanne de Witte ondertekenden eerder dit jaar opnieuw een sponsorcontract met CiRoPack. Foto: Daniel Vemon Een bijzondere dansvoorstelling voor jongeren. Foto: Roos Hendriks De kermis biedt verschiHende attracties voor de hele familie. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2021 | | pagina 15