Willibrordus Draait Door gaat klassiek COLUMN Ciao Bella Skin Clinic bestaat 15 jaar BEDRIJF BELICHT 5 Porselein Dick de Scally UITKIJKPOST 30 JUNI 2021 Madya Donker en Cathelijne de Lint. Foto: Natasjafotografeert.nl Tekst: Margreeth Anema Naast de diverse injectable en huidverbeterende behandelingen, voert Cathelijne ook PRP behandelingen uit, vaak in combinatie met microneedling. Door deze behandeling krijgt de gezichtshuid een mega- boost: het lift, maakt de huid voller en fijne lijntjes en vermoeide huid verdwijnen als sneeuw voor de zon. Een oppepper na corona Na deze voor zoveel mensen lastige periode weet Madya precies wat haar klanten willen: “Ik merk dat mensen behoefte hebben aan rust en ontspanning, daar om hebben wij onze wellnessbehandelingen uit gebreid en een aantal weldadige massages toegevoegd”, aldus Madya die altijd inspeelt op de huidige tijd. “Er wordt ook veel meer aandacht besteed aan gezondheid en verbetering van de huid. In deze tijd zijn velen toe aan een intensieve oppepper. Mensen gaan voor de brede aan pak: zij investeren in een productlijn in plaats van in één product, ze voeden zich met supplementen en pakken steeds meer me-time door bijvoorbeeld te kiezen voor een huidverbeteringstraject in kuurver- band”, zo legt zij uit. Bent u er ook aan toe om uw huid een echte boost te geven? Kies dan voor een effectieve behandelmethode en kom langs voor een vrijblij vend intakegesprek. Het team van Ciao Bella staat graag voor u klaar! (Madya Donker, Cathelijne de Lint en Nancy Carleo) Al 15 jaar ademt Madya van Ciao Bella Skin Clinic alles op het gebied van huidverbetering, anti-aging, gezondheid en verzor ging van de huid: een jubileum dat gevierd mag worden. Haar hechte klantenkring werd dan ook bedolven onder spectaculaire beautyacties. In deze vijftien jaar heeft de jonge beautyspecia- liste haar salon stap voor stap naar een hoger niveau getild, ze zorgt dat ze altijd op de hoogte is van de laatste ontwikkelingen in de branche en blijft de kliniek ontwikkelen. Een prachtige webshop Anderhalf jaar geleden verhuisde zij naar haar droomlocatie aan de Kerkelaan, niet wetende dat ze twee weken later haar deuren moest sluiten in verband met de corona-uitbraak. “Ik heb in deze tijd veel webinars gevolgd en eigenhandig onze webshop opgezet”, aldus de altijd positieve Madya die deze tegenslag gebruikte om haar kliniek weer een stap verder te brengen. In de overzichtelijke webshop zijn alle beauty- en verzorgingsproducten te vinden die verkrijgbaar zijn bij Ciao Bella Skin Clinic zoals verzorgingsproducten van Cosmedix en Ayuna, make-up van Delilah, dierproef- en parabeenvrij en u kunt er zelfs cadeaubonnen bestellen. Ooglidcorrecties PRP behandelingen Cosmetisch arts Cathelijne de Lint, die sinds 1 jaar ook werkzaam is in de kliniek, mocht haar medische behandelingen wel uitvoeren. “De lockdown bleek een ideale periode voor ooglidcorrecties, mensen kon den rustig thuis herstellen”, zo legt Madya uit. En dat deze behandelin gen worden uitgevoerd in de sfeervolle kliniek van Ciao Bella in plaats van in een kille medische setting was voor veel cliënten een pre. PRP is ‘plaatjes rijk plasma’. Hierbij wordt een buisje bloed bij u afge nomen en gecentrifugeerd. Het bloedplasma dat overblijft bestaat uit geactiveerde bloedplaatjes die veel actieve groeifactoren afgeven. Het plasma wordt terug geïnjecteerd en dit stimuleert gezonde weefsel- groei. Blijvend resultaat dus! Ciao Bella Skin Clinic Kerkelaan 8, 1851 HE Heiloo, tel. 072 - 5332310 www.madya.nl info@madya-ciaobella.nl FB/Insta: Ciao Bella Skin Clinic In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 275 euro excl. btw. Online doorplaatsen is mogelijk. Voor aanmelding: Kennemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Talloze activiteiten vinden op het terrein plaats. Zo vindt op zaterdag de aftrap van het culturele seizoen in de vorm van Uit&Zo plaats, waar- Een van de favorieten tussen mijn 87 geschenken is het verhaal De porseleintafel uit 1951, dit jaar 70 van de toegang uiteraard gratis is. U kunt een zwevende piano bespe len die over het terrein rijdt, een bijzondere symfonie van betonmo lens meemaken en u kimt naar de voorstelling ‘Grote plannen, grote bek’ van Inge Stolzenbach. Verder kunt u gemeten van een drankje en een hapje op het zonovergoten ter ras, waar Keuken met Karakter en Herberg Jan garant staan voor een culinaire beleving en diverse salon- orkesten zorgen voor heerlijke ach tergrondmuziek. jaar geleden. De boekhandelsver- eniging (nu CPNB) gaf het ver haal anoniem uit, zodat lezers de auteur konden raden uit een lijst van 13 schrijvers die een verhaal hadden ingestuurd. Beloning: 125 gulden. Olaf J. de Landell, hij was de auteur, werd nauwelijks geraden. Sneu voor hem, maar voor de veertigjarige De Landell kwam de keuze van de CPNB als een geschenk uit de hemel, in een periode waarin op persoonlijk en literair vlak alles tegenzat. Alweer ziek, geen geld, veel weigerbrie- ven van uitgevers. En toen die opluchting! De directeur van de CPNB, vertelde De Landell later, ‘ontving mij alsof ik een volwas sen mens was.’ De porseleintafel is het drama tische verhaal van De Landells De functie van lezen is ook dat je jezelf vragen gaat stellen, bijvoor beeld: heb ik zelf wel porselein in de kast staan? Friese overgrootmoeder met haar zwak voor porselein. Met list en bedrog legt zij een kostbare ver zameling porselein aan die ze op een tafel uitstalt. Zo’n hebzucht moet wel voor de val komen. het Museumkwartier. Kortom, het wordt weer een weekend om niet te missen. Willibrordus Draait Door is mede mogelijk gemaakt door: Corona Herstelfonds Heiloo Taqa Cultuurfonds Gemeente Heiloo Winkelcentrum ‘t Loo Prins Bemhard Cultuurfonds Koepel BV Daarnaast vinden diverse activi teiten plaats op de Oase van Rust en In theeschenken] de Trog en kimt u een bezoek brengen aan de Verhalenkamer en de musea in Verschillende optredens vinden plaats in de Cultuurkoepel, die ook buiten via een groot scherm zijn te volgen. Het Oratoriumkoor Heiloo en het Promenade Orkest brengen de Carmina Burana ten gehore. De blazers van Het Orkest van de Achttiende Eeuw bezorgen je met Mozart’s Gran Partita een onvergetelijke middag. Het Astori Amsterdam brengt een ode aan Piazzolla. Lavinia Meijer speelt muziek van tijdgenoten en haarzelf. Geïnspireerd vanuit de Minimal Music van o.a. Philip Glass. De hila rische opera La Nozze di Figaro met Johannette Zomer is gewel dig om met kinderen te bezoeken. Céline Janssen laat met Opera voor Dummies zien hoe eigentijds opera eigenlijk is. Na De porseleintafel heeft De Landell zijn verhaal uitgewerkt tot De porseleinboom, een vuist dikke roman over vier genera ties Tacoma van Oenstra, van wie Tjomme, de ondernemer in de familie, een internationaal beroemde porseleinfabriek tot grote bloei brengt. Helaas ten koste van brokstukken in de familie. Ook zijn er verschillende optre dens in de prachtige Binnentuin, de Strandwal en op het buitenpodium De Bruidsschat. Het Salonorkest speelt heerlijke salonmuziek uit de 20ste eeuw van over de hele wereld. Doima Musica laat u genie ten van delen van de Carmensuite van Bizet en de Spaanse dansen van Granados. Speciaal voor kin deren is het muzikale sprookje van Donna Musica, waarin verschillende sprookjesfiguren elkaar ontmoeten, waardoor het een verhaal wordt met een verrassende wending. Het Noord-Hollands Jeugdorkest staat zoals altijd garant voor een mooi optreden. Het Conservatorium Amsterdam zorgt dat een waaier van klassieke ensembles klinkt in de Binnentuin en Rien ne va Plus verzorgt salonmuziek uit het begin van de vorige eeuw. HEILOO - Willibrordus Draait Door is een afwisselend, inspi rerend en bijzonder evene ment voor groot en klein, een pareltje in Noord-Holland, dat dit jaar in het teken staat van klassieke muziek met elemen ten van Voeding voor de Geest. Het evenement vindt plaats op vrijdag 3, zaterdag 4 en zondag 5 september 2021 op Landgoed WiBibrordus Heiloo. Boekenweekgeschenk ‘Wat wij zagen’ van Hanna Bervoets gelezen? Wat vond u ervan? Prachtig? Mooi zo. En u? Niks aan. Tja, meningen verschillen gelukkig. Soms wordt door het Boekenweekgeschenk een schrij ver een hit, een andere keer is hij/zij even een vlam, die daarna weer uitdooft. Terecht of niet. Kaarten zijn uitsluitend onli ne te koop via de website www.willibrordusdraaitdoor.nl Wil je op zaterdag 4 septem ber tijdens Uit&Zo graag optre den? Stuur dan een mail naar info@willibrordusdraaitdoor.nl Willibrordus Draait Door is een weekend om niet te missen. Foto: Copyright Rosaria Macri 2012 Astori Amsterdam brengt in de Cultuurkoepel een ode aan Piazzolla. Foto: Merlijn Doomemik

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2021 | | pagina 5