Kampioenen bij TV Het Vennewater KNVB Gouden Waarderingsspeld voor Cor Zwart iiwiNi ma :i ‘uauHEIBAAljf I 3 1 I J I' Timo 30.000ste bezoeker van Het Baafje - r - bl k f I J ■ft UITKIJKPOST 14 JULI 2 0 2 1 Sclmjver en regisseur i' I I 1 Ik geef de lens door aan Josta de Graaf. Foto: Stephan van Goor lii DOW M IBIS VflM... Na opgegroeid te zijn in Heiloo, voerden studie en werk mij naai’ Haarlem. Toch begon het opeens te kriebelen en dacht ik: ‘Ik ga weer naar huis.’ In 2013 keerde ik terug naar Heiloo en daar heb ik geen seconde spijt van gehad. Ik heb geweldige Heilooërs leren kennen en ik kan hier prima mijn ei kwijt. Al jaren schrijf ik toneelstukken over allerlei onderwerpen, maai’ het meest bij zonder voor mijzelf zijn mijn stukken over de oorlog. Ik vind het belangrijk dat die verhalen verteld blijven worden en ik streef ernaar, ook in mijn regie, om kleinschalige en intieme voorstellin gen te maken. Bij de Historische Vereniging Heiloo heb ik, naast een enorme inspiratiebron, letterlijk en figuurlijk een podium gevonden. Daarnaast mag ik regelmatig regisseren bij Falkland Toneel en dat doe ik met ongelooflijk veel plezier! Zolang ik schrij vend allerlei werelden kan oproepen en verkennen, zal ik me niet vervelen! In deze rubriek deelt een lezer van Uitkijkpost een foto. De foto gunt andere lezers een kijkje in iemands leven, laat zien wat iemand bezighoudt of gewoon mooi vindt. Normaal heeft de KNVB speci ale ambassadeurs om deze blijk van waardering uit te reiken. De zoon Administratie De administratie is bereikbaar op tel. 072-5330175 of via administratie@uitkijkpost.nl. Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo Uitkijkpost Media is nimmer aansprakelijk voor schade, door wie dan ook geleden, welke veroorzaakt is door niet, niet tijdig of onjuiste plaatsingen van uitkijkertjes. In geval van twijfel beslist de uitgever. Uw privacy: https://www.uitkijkpost.nl/ pagina/privacy Volg de Uitkijkpost ook op Redactie De redactie is bereikbaar op tel. 072-5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl. Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen en Egmond aan den Hoef. Cor is sinds 1998 vrijwilliger bij De Foresters, meegekomen met zoon Mitchell die zich toen hij 4 jaar was aansloot bij de Kabouters. Het scheelde overigens niet veel of Cor was bij HSV terechtgeko men. Destijds speelde zijn vrouw Erica daar, maar HSV had geen HEILOO - Op zondag 11 juli zijn de jongens van TV Het Vennewater Groen 2 kampioen van de (door corona verkorte) voorjaarscompetitie geworden. De jongens hebben tijdens de competie een keer gelijk gespeeld en verder alles gewonnen. Zondag was het spannend tot de laatste wedstrijd. Er moest met 5-1 worden gewonnen, uiteindelijk werd het 6-0. En dat ze daar blij mee zijn is goed te zien op deze foto (v.l.n.r. Brent van Goor, Marijn Ton, Maurits de Groot, Gijs van Basten Batenburg. Ook in het team maar niet op de foto: Tijn van der Bend). van Cor, Mitchell, werkt echter als Competitieplanner Betaald Voetbal bij de KNVB, en speciaal voor Cor stuurde de KNVB Mitchell om de speld en oorkonde te overhandigen. HEILOO - Dat iedereen het mooi gerenoveerde Baafje goed weet te vinden, blijkt wel uit het feit dat op maandagochtend 12 juli de 30.000ste bezoeker van dit seizoen werd verwelkomd! De 10-jarige Timo Smit uit Heiloo was (samen met zijn moeder) de geluksvogel die naast een bos bloemen ook een gezinsabonne- ment voor het seizoen 2022 in ontvangst mocht nemen! Kabouters-afdeling waar Mitchell terechtkon. Cor Zwart ontvangt de KNVB Gouden Waarderingsspeld en oorkonde uit handen van zoon MitcheU. Foto: aangeleverd Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieu vriendelijke druktechniek Op de teksten, de foto's en het ontwerp van Uitkijkpost rust copyright. Niets mag op welke wijze dan ook worden overge nomen, verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt worden zonder toestemming van de uitgever. Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl. HEILOO - Tijdens de Algemene Ledenvergadering op dinsdag 6 juli bij voetbalvereniging De Foresters heeft de KNVB een van de trouwe vrijwilli gers in het zonnetje gezet. Cor Zwart mocht een KNVB Gouden Waarderingsspeld en een bijbe horende oorkonde in ontvangst nemen. Cor heeft bij De Foresters diverse vrijwilligersrollen vervuld, van wed strijdsecretaris, organisator van toernooien, kabouter-trainer tot algemeen voorzitter voor maar liefst 6 jaar. Momenteel is Cor voorzitter van de Commissie Wedstrijdzaken Evenementen. Zoals zijn vrouw Erica wel eens zegt: “Cor’s auto gaat vanzelf naar De Foresters toe als hij erin gaat zitten!” Openingstijden ma. 09.00 - 17.00 uur di. 09.00 -17.00 uur wo. kantoor GESLOTEN wel per e- mail bereikbaar do. 09.00-12.00 vr. 09.00 -14.30 uur

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2021 | | pagina 3