Collecte Rwanda en Roemenië geslaagd Muziek- en Dansschool Heiloo decor van grafïitikunstwerk COLUMN Niamh Slattery naar WK trampolinespringen Sportverenigingen helpen elkaar in Heiloo r 5 iek Groen, geel, oranje of rood? Michiel Ullers iV. j la UITKIJKPOST 14 JULI 2 0 2 1 Niamh Slattery. Foto: Jordy Mol HEILOO - Afgelopen weekend heeft trampolinespringster Niamh Slattery uit Heiloo de limiet voor het WK gehaald tij dens de kwalificatiewedstrijden in Den Bosch. De 21-jarige Niamh voldeed twee keer aan de gestelde limiet van 95.790 punten met een score van 98,040 en 97,415. Op basis van de behaalde score tijdens de wedstrijd en eerder behaalde prestaties wordt bepaald wie er aan het WK mogen HEILOO - Afgelopen week werd er gecollecteerd voor de meest armen in Rwanda en Roemenië. De reac ties waren zonder meer verrassend en getuigden van bijzonder veel medeleven. Het was een mooie opbrengst. We willen u allen harte- HEILOO - Heiloo kent twee ten nisverenigingen, TPC Heiloo en TV Het Vennewater. Beide clubs samen hebben zo’n 2000 leden. Wanneer er twee dezelfde clubs in hetzelfde dorp zijn, ontstaat er soms enige rivaliteit, maar niet in Heiloo! Tijdens de enorme waterover last van drie weken geleden raak ten de tennisbanen van TV Het Vennewater helaas beschadigd. Er moesten door een extern bedrijf reparaties uitgevoerd worden en deelnemen. Na deelname aan het WK trampolinespringen in 2018 en 2019 mag Slattery nu voor de derde keer Nederland vertegenwoordigen op het wereldpodium. “In de oefe ningen die ik tijdens de wedstrijd heb laten zien zitten nog veel ver- beterpunten. Daar kan ik nu tijdens de training goed aan werken, zodat ik topfit op het WK sta!” zei Slattery over haar prestatie afgelopen week end. De wereldkampioenschappen vinden in november plaats in Baku, Azerbeidzjan. dat kostte even tijd, waardoor de banen tijdelijk niet bespeelbaar waren. Gelukkig was hulp dichtbij. TPC Heiloo bood vrijwillig hulp aan en TV Het Vennewater kon voor de jeugdlessen gebruikmaken van hun tennisbanen. Sybren van Dokkum van TV Het Vennewater: “Samen hebben wij als doel om zoveel mogelijk personen in Heiloo plezier te laten beleven aan tennis en beide clubs stralen dat zeker uit. Wij zijn TPC Heiloo dankbaar- voor het mee denken en de geboden oplossing.” lijk danken voor uw gift en zeggen toe dat alles op de juiste bestem ming terechtkomt en dat de mensen geholpen gaan worden. Nogmaals dank namens Stichting Help Ons Alkmaar. Op maandag 12 juli is Misha met zijn spuitbussen aan de slag gegaan en kreeg veel bekijks van buurtbe woners. Ze reageerden enthousiast. Het is een mooie bijdrage om de Muziek- en Dansschool Heiloo tij delijk wat op te fleuren en zichtbaar te markeren als cultureel centrum Ik zet de tv aan en zap langs kleuren. Groen gras op Wimbledon, de gele trui in de Tour, een oranje tribune in Oostenrijk bij de GP en een regen- boogautootje die de wedstrijdbal in de finale van het EK brengt. En dan hebben we het nog niet eens over de belangrijkste kleuren waar Meld je aan via de website. Alvast een voorproefje? Op het YouTube- kanaal van de muziekschool staat een prachtig concert van 19 juni jongstleden, opgenomen in de Witte Kerk. voor muziek, musical, dans en the ater. Je kunt het kunstwerk bewon deren en de sfeer bij de Muziek- en Dansschool Heiloo proeven tijdens de Open Dag op 21 augustus 2021. Van 13.00 - 16.00 uur is iedereen welkom om instrumenten uit te pro beren en liveconcerten bij te wonen van zowel docenten als cursisten. En oh ja, vergeet niet de kleur van ons eigen landje. Niet groen, geel of zelfs rood, maar oranje natuurlijk. Het Oranje van TeamNL en tompoucen. Het Oranje van gouden medailles van de hockey- dames, Daphne Schippers, Ranomi Kromowidjojo, Epke Zonderland en de handbaldames. Het ‘nieuwe’ Oranje onder leiding van Louis van Gaal en natuurlijk het Oranje van Willem en Maxima. Dat Oranje dus. Maar wat nu als dat oranje rood is? Worden we dan ‘team rood? Staan onze Olympische sporters straks in we ons nu dtuk over maken. De kleuren voor onze vakanties, name lijk het gele vaccinatieboekje, de groene sticker voor de autobaan in Oostenrijk, het oranje flesje zon- nebrandcrème en het donkerrode paspoort. Belangrijk om niet te vergeten. een rood tenue in Japan en moeten we aardbeien gaan eten i.p.v. oranje tompoucen? Hoe moet dat allemaal? En dan dichter bij huis. Hoe gaat dat straks als we na de zomer weer gaan hockeyen? Uitwedstrijden naar Alkmaar mogen (groen tenue), maai' uit naar Heerhugowaard of Bloemendaal (oranje tenue) wordt al lastiger gezien de beperkingen, en laten we maar helemaal niet naar Magnus in Schagen en Strawberry’s in Driehuis (rood tenue) gaan. Gelukkig speelt Hockeyvader in een geel tenue, dus mogen ze wel bij ons komen. Uiteraard alleen met een geldige negatieve test, want anders kom je het terrein niet op. Kortom, kleurenstress. Ik ga nog maar eens kijken welke kleur mijn vakantiebestemming heeft. Op 8 januari 2022 bestaat de Muziek- en Dansschool Heiloo 60 jaar en dat gaat gevierd worden. Tijdens dit jubileumjaar hoopt het team met de gemeente toe te kun nen werken naar de verbouwing van het pand om het geschikt te kunnen maken voor vele culturele vereni gingen. Nog even wachten dus, maar de originele gevel is in ieder geval klaar voor een nieuw cursusjaar vol muzi kaliteit en creativiteit. Muziek- en Dansschool Heiloo www.muziekendansschoolheiloo.nl HEILOO - Muziek- en Dansschool Heiloo heeft graf- fitikunstenaar Misha van Toor benaderd om een kleurrijk kunstwerk aan te brengen op de gevel van de school. Misha is naast graffitikunstenaar ook docent beeldende vorming en de zoon van drumdocent Will. De kleurrijke graffiti is een mooie eyecatcher. Foto: aangeleverd a - I j f M ■*- 1

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2021 | | pagina 5