Kuyper Blom verrast Heilooërs Afsluiting prikvervoer Trefpunt Nieuw budget voor beweegprojecten via Lokaal Sportakkoord Bijzondere activiteiten bij de Historische Vereniging HSV-tenues voor Stichting Educare in Ghana II r llll 9 KuyperBlom makelaars UITKIJKPOST 1 1 AUGUSTUS 2 0 2 1 zondag van 14.00 -17.00 uur. Uit de ruim 300 inschrijvingen werden vier prijswinnaars getrok ken. “Niemand had de juiste uitslag voorspeld, maar wel de juiste win naars. Hier hebben wij willekeurig vier winnaars uit getrokken. We wilden een leuke actie organiseren met een lokale ondernemer. In de zomer moet natuurlijk gebarbecued Vanaf 10 februari zijn er totaal 145 ritten gereden en 154 mensen vervoerd; in totaal heeft de Trefpunt Express 1.013 kilometer gereden. Dat zijn aantallen om trots op te zijn. Het Trefpunt is deze chauffeurs dan ook ontzettend dankbaar dat zij steeds klaarstonden om op afroep, soms zelfs a la minute, naar de vac- cinatielocatie te rijden. De mensen die vervoerd zijn lie ten het Trefpunt weten heel blij en dankbaar te zijn voor het vervoer. Al met al kunnen we met recht stel len dat de vrijwillige chauffeurs gezamenlijk een grote klus hebben geklaard. Bedankt! worden dus de samenwerking was al snel gevonden. Met het mooie weer van komende maand komt dit helemaal goed!” lacht Bas. “Elke deelnemer kreeg ook nog eens een bal mee, dus je won eigenlijk altijd! Maar iedereen ging natuurlijk voor de BBQ-cheque van Uw Slager. Met het mooie weer van komende maand kunnen deze cheques gelijk besteed worden.” Om lokale initiatieven te onder steunen heeft de overheid het bud get voor het Lokaal Sportakkoord voor 2021 van 20.000 verdubbeld. Daarnaast is de looptijd van het Sportakkoord met een jaar ver lengd, wat betekent dat ook in 2022 een bedrag van 20.000,- besteed kan worden om sport en bewegen in Heiloo te stimuleren. Om aan- HEILOO - Op vrijdag 13 augus tus wordt er op veler verzoek weer gewandeld. Mocht u vrij dag de 13de te spannend vinden, dan kunt u ook op woensdag de 18de meewandelen. Vanaf 15 augustus om 15.30 uur is in de Schatkamer van het Historisch Museum de tentoonstelling Heiloo- Indië en Indonesië-Heiloo te zien. Wist u bijvoorbeeld dat er matro zen uit Heiloo mee geweest zijn met de VOC? In de Witte Kerk wordt ook op zondag 15 augustus met Op Wereldreis: Indonesië van 15.00 - 17.30 uur aandacht besteed aan het Indisch verleden. Reserveren voor deze bijzondere middag kan op reserveren@wittekerk-heiloo.nl De kosten zijn 10. We zijn de vanwege corona uitge stelde toneelvoorstellingen natuur lij k niet vergeten. Binnenkort leest u daar meer over. Gidsen en bestuursleden van de Historische Vereniging zullen aan wezig zijn om uw vragen te beant woorden. Wees welkom, we kijken uit naar uw komst. De toegang is gratis. HEILOO is, website of contact opnemen met buurtsportcoach Bart Ploeger, via sportakkoordlieiloo@gmail.com of 06-28493955. Heilooër Marijke Bruin is, zoals ze het zelf bescheiden aangeeft, iemand die geeft om mensen. “Zeg maar dat ik veel doe voor goede doelen.” Ook ditmaal naar aanleiding van het boek ‘Het Malevoort en het Baafjespolderdijkje’. Jaap de Graaf zal u weer bijzondere plaatsen laten zien en daar veel over weten te vertellen. Het is mogelijk op beide datums mee te gaan, want er wor den verschillende routes gelopen. Het vertrek is beide dagen om 10.00 uur en 19.00 uur, vanaf de parkeer plaats hoek Het Maalwater-De Omloop. Aanmelden is noodzakelijk via telefoonnummer 06-51718363. De kosten zijn 5. spraak te maken op een deel van dat budget kan een aanvraag wor den gedaan via www.sportenbewe- geninheiloo.nl/lokaalsportakkoord. Hiervoor moet een project aan bepaalde eisen voldoen. Zo moet een project een toevoeging zijn op het bestaande aanbod, een samen werking zijn tussen verschillende organisaties en moet de borging van het project zijn vastgelegd in een projectplan. Iedereen mag een aan vraag indienen. Op de website staan alle eisen waaraan een aanvraag moet voldoen. De stuurgroep van het Lokaal Sportakkoord beoordeelt de aan vragen en verdeelt de gelden. Aanvragen kunnen gedaan worden tot 15 september 2021. Voor meer informatie kunt u kijken op de De HSV-tenues zijn goed terechtgekomen in Ghana. Aangeleverde foto HEILOO - Het afgelopen jaar zijn er verschillende projec ten gestart door middel van een bijdrage uit het Lokaal Sportakkoord, zoals bijvoor beeld de zwaairoute vanuit het Trefpunt, de Urban Sportdag voor jongeren of het project waarin mensen uit de bijstand kennis kunnen maken met ver schillende sporten. HEILOO - Gedurende 22 weken hebben 11 chauffeurs het Trefpunt in Heiloo geholpen met het vervoeren van ouderen naar de vaccinatielocatie in Alkmaar, met de Trefpunt Express of met hun eigen auto. Tot slot willen de mannen van Kuyper Blom makelaars de deelnemers van harte bedanken. “We kunnen spreken van een zeer geslaagde actie waarin heel Heiloo in beweging kwam. Voor nu gaan we een goed doel verzinnen voor de overige 700 ballen én komt er bin nenkort een nog gavere actie aan. Houd de krant, onze website en onze socials goed in de gaten!” HEILOO - Het is alweer even geleden dat heel Heiloo oranje kleurde vanwege het EK voet bal. Iedereen was in spanning, zou Nederland dit jaar winnen? Om de spanning nog wat te ver hogen organiseerde Kuyper Blom makelaars een leuke actie. Heilooërs konden de juiste uit slag van de EK-flnale 2021 voor spellen en zo een BBQ-cheque t.w.v. 100 winnen. Het bleef even spannend, maar vorige week was het dan eindelijk zover: de prijswinnaars konden hun cheque ophalen. “Marijke, wat een mooi vrijwill- gerswerk doe jij en wat een mooie bestemming krijgen de ‘oude’ tenues van HSV op deze manier over de hele wereld!” aldus HSV. Dit resulteerde in veel blije gezichten. Een van de cheques is gewonnen door Geesiena en Ruud Wolters. Toen bij hen de Uitkijkpost op de mat viel, hebben ze gelijk hun voorspelling bij Kuyper Blom ingediend. Daarom hebben zij hun prijs dubbel en dwars verdiend. “Wij hebben op basis van echte goede voetbalkennis gewonnen”, lacht Ruud. “Als je slim was, wachtte je even. Dan wist je al wie er af was gevallen en had je nog meer kans om te winnen.” De openingstijden van het Historisch Museum zijn: dinsdag van 19.00 - 21.00 uur, zaterdag en Enige jaren geleden kwam Marijke zo in contact met HSV- vrijwilligster Iris, die bij HSV bij voorbeeld over de (oude) tenues gaat. Daar wist Marijke een hele mooie bestemming voor. Enkele jaren geleden heeft zij shirts van HSV naar Nepal kunnen brengen en nu, na enige vertraging door corona, kon zij de kleding afleveren bij John Dupuy van Stichting Basic Education Care in Ghana. Als prijswinnaar Juriaan Piet terugkomt van zijn welverdiende vakantie, gooit hij met liefde de gemarineerde biefstukspiesjes op de BBQ: “Deze zijn echt heerlijk. Paar minuutjes beide kanten en genieten maar!” De familie Duijnmeier gaat voor de populaire BBQ-worstjes. Tot slot had Marcel Schoften van Uw Slager nog een tip voor alle prijswinnaars en andere barbe- cueliefhebbers: “De gemarineerde kipfilets met ontbijtspek zijn echt overheerlijk!” Volgens Geesiena waren die met pesto ook zeker aan te raden. De laatste cheque werd gewonnen door de familie IJpelaan. Kuyper Blom makelaars verrast Heilooërs met BBQ-cheques. Foto: Ilse Bloemendal Hoe leuk is wandelen op bijzondere plekken? Foto: Rita Morsch V. PC"» Fit Vitaal. Aangeleverde foto De Trefpunt Express. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2021 | | pagina 9